0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
1 hafta önce sezeryanla doğum yaptım 2 gün sütüm yoktu sonradan göğüsüm doldu doyuyordu ama dün gece den beridir sürekli emmek istiyor uyumuyor göğsüm de çok yumuşak sütümü nasıl arttirabilirim ne çok süt yapar ne yemeliyim yardımcı olur musunuz 

6 Cevaplar

0 oy
(3,443 puan) tarafından
Benimde  o sekil yemedigim  sey kalmadı yine aynı bol bol emzir diyorlar kızım emmiyor  meme ucu emzik kullanıyorum  oda onu çok yürüyor  sütlaç  bulgur  çok yiyorum 
(1,408 puan) tarafından
Faydası oldu mu bu yediklerinin
(3,443 puan) tarafından
Olmadi  cnm bol  su ic
-Reklam-
0 oy
tarafından
İncir dut kurusu suyuda aşırı süt yapıyor 

Bol su

Bulgur

Havuç salatası 
(934 puan) tarafından
Bu dut kurusu suyu nasıl yapılıyor,detaylı yazar mısın canım
tarafından
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içerisine bir avuç dolusu (5-6 yemek kaşığı) beyaz dut kurusu atın ve altı dakika kısık ateşte kaynatmaya devam edin. Altıncı dakikadan sonra ocaktan indirin.
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Beyaz üzüm hurma ve dereotu çok süt yapar.Bol bol da su için 
0 oy
(2,090 puan) tarafından
Öncelikle canım göğsün yumuşak olsa bile sıktığında süt geliyorsa var demektir. Bebek emdikçe süt salgılanıyor. Burda dut kurusu çayı demişlerdi ben de dün aktarsan aldirdım eşime aktardaki adam bir su bardağına bir yemek kaşığı demiş burdakiler nasıl yapıyor bilmiyorum ama dut kurusu taze olmalı. Akşam deneyeceğim. Bir de günde bir kere göğsünü sağ sabaha daha dolgun olur bazen kanal tıkanıyor.
(934 puan) tarafından
Dut kurusu çayı ne ya nasıl yapılır şimdiden bileyim :)
(2,090 puan) tarafından
Kuzum aktar eşime bir bardak için bir yemek kaşığı demiş. Koyup kaynatsın demiş. Burdakiler nasıl yapıyor bilmiyorum.
(934 puan) tarafından
İnşallah ben de faydasını görürüm, doğuma yakın alayım bol bol. Rezene anason falan çok içmiştim ben ilkinde
(2,090 puan) tarafından
Akşam deneyeceğim ben de atak haftasındayım sürekli emmek istiyor
0 oy
(1,573 puan) tarafından
cnaım gögsunu sag bekledikçe degıl emdıkce artar süt sag kı tıkanmasın kanallar bebek cok guclu cekemedıgı ıcın tıkanma olabılıyor

bulgur uzerıne dereotu bol ye su bol ıc tuzu şekeri ındırebıldıgın kadar minimuma ındır gereksız saglık sız seyler yeme anca sana kılo yapar bulgur pilavı dereotu İncir ve dut kurusu suyu bol bol su aşırı aşırı su ıc ınan hem süte hem yag yakımına faydası var bu donemde süt olsun dıye sacma sapan herseyı yersen ınan sut olmaz sana kılo olur gereken seylerı gerektıgı kadar ye saglıklı beslen ve bol su baska bırsey yapmana gerek yok canım gogusun yumusak olması demek sut yok tüh sönmüş gitmiş anlamına gelmiyor sıkınca sut varsa vardır sıkıntı etme emdıkce dolar gelır o
(934 puan) tarafından
Dut kurusu suyu veya çayı nasıl yapılır
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bende sezeryanla doğum yaptım hurma sütümü çok güzel artırmıştı canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 göst.
0 oy
5 cevap 132 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,487 puan) tarafından soruldu
0 oy