0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
Ilk hamileligim boş zamanlarda telefonla oynamaktansa öyle kitaplar okumak istiyorum. Yani doguma hazırlık, bebek bakımı ne bileyim böyle kitaplar

5 Cevaplar

0 oy
(11,341 puan) tarafından
Hiç sevmiyorum kitap okumayı heo telefondan araştırdım dinledim okudum ben
(332 puan) tarafından
Bende telefondan biraz uzaklaşmak istiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,587 puan) tarafından
Yok kitap elime almaya bile halim yoktu benim ilk hamilleigimdi çok heves etmiştim Instagram anneleri gibi elime meyve çayı alıp kitap okumayı fotoğraf çektirmeyi falan ama  hatirmak bile istemediğim bir hamillegim oldu klozet başında oturuyordum kusmaktan içim disima çıkıyordu artık tabure koymuştum WC ye rahat kusayim diye ay hamilleigin tüm olumsuz belirtilerini yaşadım ben ya  
(332 puan) tarafından
Zormuş canim ya öylede. Benim bi arkadasim öyle zor hamilelik geciriyor diye bi daha bebek istemiyor cunki 9 ay kusuyor. Cok şükür bende öyle zorluklar olmadı
(3,587 puan) tarafından
Aman maşallah diyelim canım gerçekten çok zordu aynen bende Allah isteyenlere versin diyorum o kadar kötüydu o yüzden keyfini çıkar  bol bol yürüyüş yap kitap oku beslenmene dikkat et sağlıklı güzel beslen sağlıkla da kucağına al bebeğini inşallah
(332 puan) tarafından
Amin canim inşallah teşekkür ederim
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Hiç okumadım ama çok mutlu ve çok raaht bir hamilelik geçirdim hani şunu yapacağım bunu yapacağım diye kendimi hiç strese sokmadim vakti geldikçe bebeğimle beraber öğrendim canım ,gerçek hayat kitaplardaki gibi değil maalesef bebeğini tanimaya odaklanmasin dogunca zamanla bir rutin düzen oluşturuyorsun bebek bakımı ile ilgili ilk aylar zorlu oluyor 
(332 puan) tarafından
Çok şükür bende zor hamilelik gecirmiyorum. Telefondan biraz uzaklaşmak istedim canim sadece. Boş zamanlarda hep telefon internet
0 oy
(12,703 puan) tarafından
Yok YouTube üzerinden kolay doğum için hareketler doğru ıkınma teknikleri izledim

Sağlıcakla kavuşun inşallah ♥️
(332 puan) tarafından
Internetde bakıyorumda ama biraz telefondan uzaklaşmak için kitap okumak istedim. Teşekkür ederik canim aamin
0 oy
(8,360 puan) tarafından
Hiç okumadım genelde videolar izledim doktorları takip ettim canım 
(332 puan) tarafından
Canim bakiyorumda sadece gun icinde farkediyorumda telefonla cok oynuyorum biraz uzaklaşmak icin kitap tercih etmek istedim

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 357 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
4 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 145 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...