0 oy
370 göst.
Aile kategorisinde (260 puan) tarafından
Postlarımı bılen bılır eşimle bı tartışma yaşadım kaynanam aradı esımı haklı gördü her zamanki gibi sonra mahallede bızım kavgayı kaynıma anlatıyordu çok içerlendim görümcelerim olayları bılıyor mu bıkmıyorum ne kadarını bıkıyorlar anneleri haksız da olsa haklı görürler çocukları alıp sevıyorlardı kaç gündür bısey yoktu hayta dün akşam küçük görümcem bebeği getırdı konuştu benle nolduysa bugün sılmısler çıkarmışlar bende esıme yazdım senin yaptığın haksızlık ve annenin yaptığı haksızlık yüzünden kardeşlerin beni sılmıs mutlu olmussundur umarım dedım Herkes yargısız ınfaz yapıyor normalde bugün yüzleşcektim kaynanamla sana kırıldım diye ama beni sılmıs gorumcemler hevesım kalmadı

9 Cevaplar

0 oy
(8,098 puan) tarafından
Neden bu kadar umrunda ki görümcen silse ne silmese neee iyi olmuş silmiş gerçek yüzlerini görmüş oldun sevin bence 
(260 puan) tarafından
Benim yengemde annemle küstü ama bi müddet sonra hemen gonderdı
(8,098 puan) tarafından
Bak canım yengem öyle yaptı eltim böyle yaptı dersen olmaz herkes bir birey ve herkesin kendi aklı var sen kendine bak o öyle yaptı bu böyle yaptı ile olmaz kendi düşüncen ne onu uygula
(260 puan) tarafından
Bu mantığa göre esımede gıtme demem lazım sonuçta beni saymıyorlarsa bı olay varsa benle yuzlesmeyıp böyle yapıyorlarsa es benim esım ama zaten esım gıderken bırakıyor kızımı ben götürmüyorum benlık değil ben esıme çocuklarımı gostermeyıp aılesıyle koparırsam esım bana dusman kesılcek
(2,749 puan) tarafından
Canm bence o yanlısı yapma çocuklarına yansıtma ki onlarda çocuklarına yansıtmıyor ki aşağıda demişsin yarın öbür gün barisacaksnz bu kavgalara çocuklarınızı suruklemyn
(260 puan) tarafından
Barışma gibi bi dusuncesı olan sılmez bence bak eltımi sildiler konuşmuyorlar mecbur kalmadıkça ama onla saçlı başlı kavga yaşadılar ben hıc sözlü tartışma bıle olmadı ne kaynanam ne gorumcemlerle
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ayni benim gorumcem canı sıkıldıkça beni engeller siler,  numarasını değişir deli gibu =) hiç umrumda değil 
(260 puan) tarafından
Alt katımdalar esımde ben konuşurum demiş bende dedim gerek yok sen dahada maf edersin en başta sorunu çözme odaklı olsan anneni sorunumuza karıstırmasan annende benı kotulemeseydı bunlar olmayacaktı dıye sınırlerıne hıc hakım değil çok yoruldum
0 oy
tarafından
Hiçte umrumda olmaz kim oluyor ki bu kadar önemsicem 
(260 puan) tarafından
Alt katımdalar yoksa sallamam beni sılenın yüzünü bıle görmek ıstemem
tarafından
Yoksay sende gör ama görme
(260 puan) tarafından
Ailesi benle konuşmayınca eşime de tavır yapacak o da ıllakı bana yansıtacak
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Eşinle tartışmndan annesinin nasıl haberi oluyor canm aranızda kalması lazım 
(260 puan) tarafından
Annesi tartışma ortasında arıyor daha önce uyardım karışma dıue bırde oğlunu pohpohlayınca esım kendını haklı gördü o da bana yuklendı aynı gün akşamı kaynanam kaynıma anlatırken duydum esımde oradaydı beni savunmadı ustune onu onayladı şimdi görğmcemlerin başına böyle bısey gelse kocanın afedersın agzna eder
0 oy
(260 puan) tarafından
Yorumu olan Kızlar
0 oy
(758 puan) tarafından
Keşke benimkiler de beni silse toptan kurtulsam
(260 puan) tarafından
Altlı üstlüyüz eşime beni kötüliycekler yemin ederim annem her seyı hıssedıyor abı abı dıyıp kocanı doldururlar dedi bugün baktım az önce sılmısler
0 oy
(872 puan) tarafından
Ah ah bende senin gibiyim benim görümcem yok ama eltim var daha önceki postlarımdan bak paylaşmışım meseleyi  bunu aylarca kafama taktım üzüldüm değmiyor asla. Eltim numaramı sildi heryerden engelledi yeni numara almış ben hariç eşimin tüm ailesinde var düşün sorsan inan hiçbişe yapmadım yemin ederim ama anlayamazsın insanları değmiyor kardeşim bende artık Allah a bıraktım meseleyi Artık kendimi önemsiyorum kendime değer veriyorum başka bişeyin bana faydası yok umrumda değil beni seven sever sevmeyen yol alsın bundan sonra buyum
(260 puan) tarafından
Daha öncede sıldıler gittim açıkladım kendımı güne esım yüzünden dı dedım hatta abınızde olsa bırı bısey dıyorsa benim hakkımda gelin yüzleşin bana sorun ben gerçekten yapmış mıyım yapmamış mıyım sılmek nedir hemen dedım sonra ıste barıştık bak yıne esım yüzünden aynı şekil ne kaynanam benden dınledı olayı nede gorumcemler hemen el kızıyız dıye bız kötü oluyoruz
(872 puan) tarafından
Ya bu kadar düşme peşine inan ben tecrübe edindim hiç iyi bişe değil bende yaptım bunları zamanında artık yapmıyorum yeter ya ben mecburmuyum onun bunun ikidebi gönlünü almaya kendime saygım yokmu benim sende bu düşünceye sahip ol azıcık bırak değerin olsun elinin tersine bırak eşinle konuş asıl neden bunu yapıyor bunları çözümleyin
(260 puan) tarafından
Çünkü annesi ona çocuk gibi davranıyor ve esımde hala çocuk gıbı sorunlarını çözmeye çalışmıyor bisey oldu mu parlıyor yukselıyor kızkardeslerı ve annesının fıkırlerı onun ıcın çok önemli bence kımseyı takmıyor gıbı gözüksede bence öyle hani bı yandanda korkuyor gibi surat yapıp küscekler diye bütçemiz bir biz evlenırken göya görümcem ve kaynanam çalışıp yardım etmiş bırde kaynanam bılerek esım araba alırken altın verdi bende ne ıyı kafın dedım sonrada anladım ki oğlu hep ona muhtaç gebe kalsın eli kolu bağlansın onu daha çok sevsın ıstıyor esım parayı çok sever
(872 puan) tarafından
Bırak ne halleri varsa görsün
(260 puan) tarafından
Evet ya bırak o kırılmasın bırak elalem bizi aramız iyi bilsin yok söyle böyle yemın ederım yıprandım dengeyı kurması gereken benı savunup iyilemesi gereken esımken ben erkek gibi hissediyorum kendımı normalde ben eşimle aılemın arası hıc bozulmasın dıue elımden gelenı yaparım eşimi iyilerim açıklarını kapatırım benim esım tam tersını yapıyor beni herkesin diline düşürdü
0 oy
tarafından
Otur şükür et sjsjs bende sildim onları engele verdim kafam rahat 
(260 puan) tarafından
Bende dedım konuşma dedım gerek yok dahada ortalığı karıştırırsın dıye
(260 puan) tarafından
Daha ne kadar küçük dusurebılır bacım tüm aıleyı bana dusman bellettı
tarafından
Benimkide öyle uyarmama rağmen aynı devam her geçen gün dahada kucultuyor beni
(260 puan) tarafından
Etsin kendi kaybeder hele bı kadrolar açılsın ıse gıreyım parayı çok sever dedim ya nasıl pesımden gelcek
tarafından
O zmn sen pek yüz verme sürünsün biraz
0 oy
(2,729 puan) tarafından

Bu bir gelenek haline geldi :D eltiler ve gorumceler siler veya engeller durduk yere

(260 puan) tarafından
Bir tek ben takıyorum galiba herkes boşver demıs takmıyormuş ama bu son yasana tartışmamızı ben aıleme yansıttım babama dedim esım beni kollamıyor kötülüyor dıye babam akıl verdi bıraz ıkımızede ayrı sehırlerdeyız annem eşimi sevmez huyunun pis olduğunu bılıyor şimdi ben aıleme yansıtayım mı gorumcemlerın sıldıgını yoksa kalsın mı öyle aslında bugün kaynanamla yuzlesıp soylıcektim herseyı babamda annemde olumladı buyugundur bişey olmaz kavganıza karısabılır korkmuştur falan dıye ama gorumcemlerın bu hareketı benı sınır ettı ıkı hafta sonrada annemgıl ve abımgol esıyle gelecek farkederler illa altlı üstlüyüz ben niye bu kadar uğraşıyorum ki eşim sctı esım temızlesın ortalığı karıştıran o o üzülsün esımle aılemın arası bozuk diye
(2,729 puan) tarafından
Benim sana tavsiyem böyle bir konuyu hiç ailene söyleme sonuç itibariyle sen ve eşin iki büyük yetişkin insanlarsınız araya sürekli farklı insanların girmesi Bana göre çok saçma ama çok zor durumda kalırsam çaresiz kalırsam ailenle paylaşabilirsin görümcelerinin seni silmesi gerçekten hiç umurunda olmasın görmemiş gibi yap onlar utansınlar ailene söylemen bir şeyi değiştirmeyecek ki yani hani küçük bir kız çocuğu koşup ailesine şikayet ediyormuş gibi olacaksın
(260 puan) tarafından
Evet bende söylemıcem hıc bısey olmamış gıbı davrancam zaten kaynanamı bıkıyorum kendi hatasını anlayacak kendi zaten böyle bı aıle mesela yeri gelir kaynanam kardeslerının eslerıylede küser ama hiç biley olmamış gıbı konusurlar
(260 puan) tarafından
Bende bunu esıme anlatmaya çalıştım hep annesını dahıl etti her seferinde o yüzden ne ben ne de o sorun cözmeyı ogrenemedık en son benı kollamaması kötülemesi çok zoruma gitti bende kendımı çok yalnız hıssedıp babama anlattım babam konuştu esımle ama hıc bısey degıscegını sanmıyorum bakalım şu anlık konuşmuyorum esımın aılesıyle
(2,729 puan) tarafından
İşte eşin değişmez bence de

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 146 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 395 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mertmirzaninannesi (106 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 404 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 521 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,261 soru

11,352,341 cevap

34,824 kullanıcı

...