+3 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ölüm ne kadar ani geride kalanlar için ne kadar zor :( 

Bir akrabamız daha yirmilerindeydi iki küçük kızı var bir 3 biri 5 yaşında meme kanseri tedavisi görüyordu iki yıldır bugün haber geldi vefat etmiş o küçük çocuklar geldi gözümün önüne sonra kendi yavrum :( Allah'ım sen sabır ver geride kalanlara sonra anladım dünya da meğer ne boş şeylere üzülüyoruz yok kaynana şunu yaptı yok bu bunu yaptı postları kendi üzüldüğüm saçma sapan şeyler her şey çok boş geldi gözüme kısacası bacılarım sevdiklerinize sımsıkı sarılın ve bu dünyada hiçbir şeyi o kadar kafanıza takmayın 

11 Cevaplar

0 oy
(3,375 puan) tarafından
Ölümün anı olduğunu 34 yıl önce 3 yaşındayken babamı kaybetyigimde anladım bacım 
tarafından
Başın sağolsun Rabbim mekanını cennet eylesin kardeşim
(3,375 puan) tarafından
Amin canım benim amin
-Reklam-
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Gerçekten ölüm acı bı gerçek . Allah rahmet eylesin 

Rabbim kalanlara sabır versin o yavruların bahtları güzel olsun inşallah şuan kavrayamacaklar belki de ama her zaman anne eksikliğini hissedecekler kuzularmm. Rabbim yardımları olsun 
tarafından
Evet çok üzüldüm hala kendimde bile değilim ve yavrularına çok düşkündü onlarda annelerine :( annesinin gözüne baka baka vefat etmiş hastanede o anne için de ayrı üzüldüm Allah'ım sabır versin
0 oy
(2,753 puan) tarafından
Geçen sene de eşimin arkadaşının eşi vefat etti meme kanserinden. Onunda çocuklar biri 6 biri 4 yaşındaydı. Adam hala kendine gelemedi. Çocuklar aile büyüklerinde kalıyor. Toparlanamadilar. Sen diyince o gün ki gibi ciğerim yandı 
tarafından
Valla çok yandı ciğerim :( ne diyeceğimi bile bilmiyorum ki Allahım o minik yavrularının kaderini güzel eylesin
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim sabır versin geride kalanlara. Allah rahmet eylesin. 

tarafından
Amin ecmain
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin benimde kuzenim aynı yaşlarda çocuğu varken çok genç yaşta meme kanserinden vefaat etti insan öyle dalıyor ki dünya telaşına herşeyin boş tek gerçeğin ölüm olduğunu unutuyorlar unutuyoruz 
tarafından
Evet tek gerçek şey buymuş :(
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin rabbim kalanlara sabır versin insan oğlu çok günahkar fani olduğumuzu bile bile hiç ölmeyecek gibi yaşıyoruz ne zamanki biri ölüyor O zman diyoruz ki ölüm var bizde ölecez rabbim hepimizi affetsin
tarafından
Amin ecmain :)
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Rabbım rahmet etsin inşallah evlatlarına hayırlı ömür versin çok üzücü 
0 oy
(119,248 puan) tarafından

2 ana kuzusu kaldimi simdi :'(

0 oy
(44,603 puan) tarafından

Ayy bende şu Dilan yakup olayına çok üzüldüm onlara içim öle bir yandiki ikiside nasıl güzel rabbim ahiretinde ikisini kavuştursun inşallah :'(

0 oy
(1,211 puan) tarafından
Benim de annem mide kanserinden babam da yemek borusu kanserinden vefat etti. Annesiz kalmayı bilirim :( ben de 11 yaşındaydım kardeşim 6 yaşındaydı :(
0 oy
(478 puan) tarafından
Çok üzüldüm o kuzulara da anneye de. Allah yardımcıları olsun inşallah kalanların. Ölüm gerçekten çok ani ama hiç ölmeyecek gibi yaşıyoruz :(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 401 göst.
25 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
22 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Sila_eymen (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
0 oy
0 cevap 79 göst.
28 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde ElizanG344 (5 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...