0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (801 puan) tarafından
Ana ekrani açıyorum reklam hangi uygulamaya girsem reklam çıksam reklam bu nedir ya birden bire odu sizde oldu mu nasıl düzelir bu tlfon

6 Cevaplar

0 oy
(13,001 puan) tarafından
Virüs bulamış olabilir 
(801 puan) tarafından
Nasıl temizliycem ki
(13,001 puan) tarafından
Fabrika ayarlarına geri döndür belki düzelir
(801 puan) tarafından
Kız herşey silinmez mi
-Reklam-
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Ay babamın telefonu da öyle yaa bi video izledim ona göre düzelttim ama bu seferde banka hesaplarına mı ne girememiş mecbur kapatmak zorunda kaldı gene reklam çıkıp duruyo cins bişey 
(2,148 puan) tarafından
Fabrika ayarına falan dönmek de fayda etmiyo canım onun sebebi neyse artık babama yeni telefon aldık gene aynı devam ediyo sorun indirdiği bi uygulamadan kaynaklı büyük ihtimalle
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Sürekli reklam geliyosa virüs bulaştı geçmiş olsun. Banada olmuştu bikez. Googke playden bitane virüs prg indirip bulup silmiştim düzelmişti 
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Android ise (muhtemelen andriod) playstore dan kyspersky gibi antivirus programı indirip cihaza virus taraması yaptırabilirsiniz düzelir.
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Kötü bı uygulama sonrası yada yanlış bı linke tiklama sonrası virüs bulaşmış olabilir.Telefon bankacılığı falan kullanıyorsanız tehlikeli olur.Bi telefoncuya götürün format atsınlar.
0 oy
tarafından
Bende de olmustu oglum surekli oyunlar indiriyodu basta anlamadim biraz ugrastim cozdum belki oyle biseydir dene istersen.. reklam ciktiktan son kullanilan uygulamara bak reklam hangi uygulamadan acilmis onu bul telefonundan kaldir duzelir.  Bilmiyorum anlatabildim mi
(801 puan) tarafından
Evet canım oğlum oyun yüklemiş direk oyunu silsem düzelir mi acaba
tarafından
O oyundan kaynakliysa duzelir bende duzeldi yanj . Ama o dedigin oyundan mi kaynaklaniyo iste .son kullanilanlar bolumunden anlarsin
(801 puan) tarafından
Son kullanilanlara nasıl bakicam canım
tarafından
Ya kusura bakma ben aktif kullanmadigim icin goremiyorum yazdiklarini . Telefonun modelini bilmiyorum da samsunglarda hani sol attaki dokunmatik tuslar oluyo ya kullandigin son uygulamalar gorunuyo ordan gorceksin zaten reklam hangi uygulamadan cikmis diye. Bilmiyorum hallettin mi merak ettim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 476 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde mulife (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 281 göst.
19 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 35Nisa.! (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 99 göst.
14 Aralık 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu

379,737 soru

11,367,870 cevap

34,849 kullanıcı

...