0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar esim ve ben korunuyoruz 1 tane 3 yasında cocuğumuz var suan ben rahim ilac tedavisi goruyorum kanserden süpheleniliyordu rahim agzimin yarisi alindi 5 ay oldu simdi düzelmistir bile son 2 ay kaldı ilac bitimine rahim iltihapı icinde  ins son testle temiz sonucumu alırım ins neyse bu ay tam yumurtlama günümde akintilarimin yogun gununde esimle birlikte olduk ama geri cekilme yöntemini kullandık normalde asla yapmicagımız birseydi 1 haftaya yakindir meme ve kasik agrisi cekiyorum dunde öle olunca esim birsey dedi acaba zevk suyumu geldi sonucta biz erkekler hissetmiyoruz zevk suyunu onlardada sperm olabiliyormus bu sekilde gebe kalan varmı ins degilimdir ya kızlar

7 Cevaplar

+1 oy
(2,161 puan) tarafından
Tabiki bu şekilde gebe kalan çok kadın var benim arkadaşım vardı. Sizin böyle derdiniz varken sorumsuzca davranmanız hiç mantık işimi oda ayrı konu
(12,494 puan) tarafından
Burcu canım valla okuyunca öyle anlaşılıyor hani gebe kalman sıkıntılı olur gibi bende öyle anladım :) hakkınızda hayırlısı inşallah
tarafından
Emine ama öle degil sadece hamile kalirsam iltihap beni zorlar tamam suan eskisine gore iyiyim ama sonucta risk gene insaniz hepimiz hatalar yapiyoruz zevk suyundan gebe kalan varmi diyede sormak istedim herkez linc etmeye odakliymis eskiden boyle degilde ben 3 sene onceki kullaniciyim sildim dogum yapainca sonra geri yukledim ama insanlar cok degismis eski kullanicilarda kalmamis uzuldum
(2,161 puan) tarafından
Anladım canım:D haha ne biliyim kız böyle sorumsuz çok var valla öyle sandım ben. Kusura bakma saldırıya hazır beklemiş gibi oldum valla ama bak yalnız değil mişim öyle anlaşılmış haha :D hakkını helal et:D
tarafından
Helal olsun kız insaniz hepimiz hata yapiyoruz hahahahhah :) herkez linclemeye meraklı zaten anlamadim ben :) :):)
(2,161 puan) tarafından
Burası sitres atmaya bire bir anonim takılıyoruzya ondan hahaha :D
-Reklam-
+1 oy
(3,717 puan) tarafından
Sizde bayağı tedbirsizmişsiniz. Neden dersen eğer hemn tedavi görüyorsun hem de adamakıllı korunmayıp telaşa kapılıyorsun. 
tarafından
iltihap icin tedavi goruyorum yani hamile kalsam bile o ilaclari kullanabiliyorum neresi sorumsuzca ?
(3,717 puan) tarafından
Sorumluluk haliyle yaptıysan Eğer bu telaş niye
0 oy
tarafından
Yok ya sanmam ben 7 yıldır evliyim ve hep geri çekilme ile korundum 
tarafından
Dimi bende öyle düsünüyorum
(2,161 puan) tarafından
Masalperi 7 sene nasıl cesaret kız benim 2. Doğum oldu daha lohusayım kara kara düşünüyorum napcam ben diye :D
0 oy
(984 puan) tarafından
Evet böyle gebe kalınıyor ama sanmam hamile olduğunu. Çünkü hem bu kadar çabuk belirti olacağını sanmıyorum bilmiyorum ya. Bu arada geçmiş olsun inşallah temiz sonuç alırsın 
tarafından
Cok sagol kuzum rahim agzi kanseri temiz yarisi alindiya sadece iltihapim var onun temiz sonucunu beklicez ins hamile kalsamda ilaclari kullana bilirim ama insanlik hali bazen hatalar yapabiliyorum temiz sonucunu almadan hamile kalmak istemem :/
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Sanmiyorum hamile olduğunu ama azda olsa herzaman ihtimal vardır 
tarafından
O ihtimaller hep bizi bulur bacım :)
0 oy
tarafından
Bilemedim yaaa 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 214 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu