0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar ya dün makinaya beyazlı kıyafet atmıştım eşimin iş gömleğinin cebinde tükenmez kalem varmış hiç fark etmemişim oda makinada yıkanmış eşimin gömleğini bazı kıyafetlerine hep akmış ya Allah'tan ağzı açılmamış yoksa bütün çamaşırları mahvedermiş eşime de söylemedim nasıl çıkartacağım ben o lekeyi kızlar lütfen yardım edin bana 

14 Cevaplar

0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız nasıl geçecek ki you tube den bak inşallah bi çözüm bulursun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım tukenmez kalem lekesı cıkmaz camasıe suyu dıcem ama sarartır o da baska gonlegı yok mu
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Yıkanmamış olsa cam sille çıkıyordu canim mürekkep pismistir cikarmi bilmiyorum desene istersen yada bı YouTube den bak
0 oy
tarafından
Youtube bak bi tükenmez kolay kolay çıkmaz yaa
0 oy
(738 puan) tarafından
Az önce.oglum elinde tükenmez kalem bütün koltuğu çizdi cinnet geçiriyordum az kalsin çünkü zor bir leke biliyorum. Sonra evde kiyafetler vanish leke çıkarıcı jel vardı lekelerin üzerine sürdüm iki dakika beklettim koltuk pırıl pırıl oldu . Sende onu dene istersen 
(1,682 puan) tarafından
Cnmm aklında olsun kolonya da geçiriyor koltuktan
(738 puan) tarafından
O an aklıma hiç birşey gelmedi biliyor musun kesin böyle kalacak dedim oğluma okadar çok kizasim geldiki kendimi zor tuttum :)) neyseki sorun çözüldü . Buda aklımda olsun teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Biraz sıcak suya çamaşır suyu köy. İçine baş gömlekleri. Çikarsa çıkar yoksa başka türlü çıkmaz canım
0 oy
tarafından
Tükenmez kalem lekesi çıkmıyor ya :/ 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bilmiyorum ise yararmi ama ben oğlum koltuk kırlent ini tükenmez kalemle çizmişti rengide krem asetonla geçirmistim dene bı canm
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Ben de kızımın çantasında unutmuştum her şeyi denedim çıkmadı malesef 
0 oy
(1,927 puan) tarafından
Aseton kolonya dene 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Sen o gömleği yok et başka çare yok
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Ben üzerimden kaldırmak icin senn yuzunden der gecerim derim bilmiyor musun bu yıkanacak niye cebinden cikarmiyorsun diye üste çıkmaya calisirim
0 oy
(15,997 puan) tarafından
Foto at bi benim beyaz tunigim böyle mürekkep olmuştu kulak çöpünü domestosa batırarak temizledim eşinin gömleği tamamen beyaz ise Domestos ile yika
0 oy
(804 puan) tarafından
İşe yarar mı bilmem ama kolanya tükenmez kalem lekesini hemen çıkarır pamuğa döküp iyice sil sonra Bi daha yıka bakalım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 111 göst.
0 oy
4 cevap 112 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy
11 cevap 458 göst.

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...