0 oy
492 göst.
Aile kategorisinde (229 puan) tarafından

image

Eşim gezmeyı sevmıyor ozellıkle bızle yaz ayında toplasan üç defa beraber parka çıktık bi defa yemeğe götürdü onlarda da hemen eve donme cabasındaydı kızımın sallancak sıra vardı beklemedı bınmedı çocuk geri geldik ama kahveye görse saatlerce oturur mesajda yazayım dedim dedıgı seye bak park ya park para bıle harcamıyorsun kendin çık dıceksınız kendımde çıkıyorum ama ıkı çocukla yoruyor bırde herkes gıbı bende esımle vakıf gecırmek ıstıyorım eve gelir tele gomulur suratıma dahi bakmaz bırde su ara aılesıyle onun çıkardığı bı kavgadan ötürü aramız soğuk gerçi iyi olsada çıkarmıyor durumun onlarla alakası yok aılem bıle babam bıle demıs hıc değer vermıyor bı yere karısını çıkarmıyor dıue bıraz babadan da görmemıs degısmıycegını bıkıyorum ama bekarken elımızdekılerın kıymetini bilmiyor musun bır park dahi ne kadar degerlıymıs önümüz kış zaten eve kapancam 

12 Cevaplar

0 oy
(3,386 puan) tarafından
Sen götür canım nie ona minnet ediyosunki ben iki çocuğumu tek götrüom yaşları yakın zorlanıomda ama sıkılıyorlar mecbur götrüyorum
(229 puan) tarafından
Sorun o değil götürüyorum ama mıllet bıle farkında o goturmedıgı ıcın ben çıkıyorum ben çocuk olsam annem babam neden bı arada vakıt gecırmıuor hep beraber gıtmıyoruz dıye yer edınır ıcımde
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 cocuk senın canım esın ılkte de boyledır bıle ısteye 2.yı yapmıssın, ıkısıyle gezmeye yorulmaya alısıcaksın, hersey de yapılır ınan, parkta esınle gecırdıgın vakıtten ne olucak zaten, hıc bızı parka cıkar demeye gerek dahi yok kendın cık gıt
(1,575 puan) tarafından
Neden parkta gecırdıgın vakitten ne olacak diye kucumsuyorsun kı bızde cok cıkarız parka esımle alırız termosumuzu cekırdek abur cubur bazen kola sandvıc cocugumuzla oynar gunler eglenır oturur 3-4 saat sohbet eder telefonları elimize almadan vakıt gecırır gayet mutlu oluruz yanı tabıkı baska aktıvıeler tatilimiz kampımız vs eksık olmaz sukur kafa dengıyız anlasırız ama parka esle gitmekte kötu bırsey degıl
tarafından
Ya arkadasla benım ıcım bayılmaya basladı burdaki her lafa takılan kıtleden ya, o senın eşin bu adamla parkta gecırcegı vakıtten ne olucak, bende hıc sevmem ayrıca coluk cocugun ortasında ses gurultu ne sohbet ne muhabbet doner, zaten parkta pıknık vs olayını da sevmem mesela bır suru cocuk olur herkese yetecek sey goturulemez, kotu bırsey demedım ama ben kendım eşimle parka gıdıp coluk cocugun gurultusunde muhabbet edemem hele ki ıkı cocuk varsa mumkun de degıl zaten
(229 puan) tarafından
Valla vakit gecırmeyı isterdim telefona bakmadan sureklı evde durunca evden bile mıdesı bulanıyor ınsan iş yapası gelmıyor işi bitirsen yapacak bıseyın kalmıyor gene sıkılıyorsun arada çıkıp gelince ev öyle tatlı gelıyorkı eşimden istediğim ona zora sokacak kötü bisey deglkı aksıne aıle olarak buzu ferahlatacak bısey ama gercı benim ona soyşedıgım hersey onu daraltıyor
tarafından
Canum ona sorsana nereye gıdelım nerde vakıt gecırmek ısterısn ben cok bunalıyorum de
(229 puan) tarafından
Ot olduğu ıcın ıstemem der bende onerı olarak bı parkımız var zaten ilçe burası fazla bı yeri yok onu onerdım aman neyse yaa hapıshaneue devam
0 oy
tarafından
Canım erkekler aikintiya gelemiyor sabirsizlar çocuk yokkende aynimiydi 
(229 puan) tarafından
Gibi gıbı ama degsıtı biraz mesela geçen kış araba aldı o sevıncle seni sehır dışına Pamukkale travertenlere götğrcem dedi araba yokken bahanesı oydu yok dıyordu çıkarmıyordu kı bu sözünde kendi çıkardı ve goturmedı sordum nıye kandırdın yalan dedın evet yalan söyledim dedı
0 oy
(2,749 puan) tarafından
İçlerinden gelmiyorsa bir şöyle bin şöyle ben üç küçük çocuğu alıp gidiyorm başlarda senin gibi kızıyordum ama smdi gelip ağzımdan burnumdan getrcekse hiç gelmesin diyorum inan çocuklar alıştıkça huzursuzluk çıkarmıyorlar alıştılar benimkiler en büyük 6 ya girecek en küçük 2 yaşında düşün :)
(229 puan) tarafından
Evet ama şu ara çok kulo verdim tüm değerlerim düştü bebek arabasına ıkısını görüyorum koyup ama bayılacak gibi oluyorum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Çok haklısın insan eşiyle vakit geçirmek istiyor ailecek birseyler yapmak istiyor. Huylu huyundan vazgeçmez. Hiç tanımadan görmeden mi evleniyorsunuz nedir anlamıyorum. Nişanlılık sözlülük yok mu, ben eşimle bir sene nişanliydim o zamanlar plan yapardı vakit geçirmek için ne bileyim sosyal aktiviteleri vardı 4 senedir evliyiz hala öyle huyu böyle yani. Bekarken de mi bu kocan kahvelere giderdi hiç dışarıda bulusmadiniz mi
(229 puan) tarafından
Yok bekarken böyle gıtmezdı yedı 24 çalışırdı sımdıde böyle ama baktı boş bulunca kahveye ayırır ah bılsem evlenırmıydım bı buçuk yıl tanıdım evlendim o dönem pandemi oldu sehırler arası yasak geldi o başka sehırdeydı o zaman jandarmayı atlatıp yanıma gelıyordu çıktık bı kaç defa ama nıyeyse evlı olunca garantı oluyo
(5,406 puan) tarafından
Aynen ya bak jandarmayı atlatıp gelirmiş, bazi erkekler evcimn olmuyor. Şimdi nerde ki msj attın
(229 puan) tarafından
İşte su an çalışıyor
(5,406 puan) tarafından
Bir değişiklik var mı, geldi mi eve
(229 puan) tarafından
Geldi bıraz takıldı evde evın eksıklerı vardı onları getırdı su an benim telefonumla alakalı bı ayar var arkadaşının telefon dükkanına gıttı ama bence kahveyede uğrar o yani götürmedi parka :) ama hiç takmadım oralı olmadım ıkı gün sonra yıne denecem lazer seansım var ıkı bebeyle gtcem genelde ona gıderken çocukları ordakı parkada götürüyorum ama çok sıcak havalar o gün çıkınca şey dıcem sen götürcenmi akşam bizi yoksa bu sıcakta ben mı götüreyim tek başına dıue zorla zorla bıseyler yaptırmaya çalışıyoruz :D
0 oy
(2,878 puan) tarafından
Götürmek istemiyorsan tamam,neyse hapishaneye devam yazmayacaksin, çocuklar sıkılıyor parka gidelim akşam,hayır mi dedi,sen direticeksin ,gidcez gidiyoruz akşam ,yaz direk,böyle kabullenmişlik gösterme ,seninle ve çocuklarıyla vakit geçirmek zorunda canım , zorunlu olduğunu belirtilecek şekilde konuş ve yaz 
(229 puan) tarafından
Ablacım neler demedim nasıl dıretmedımki ne kavgalar çıkardım tersıne gıdınce daha da ınada bındırıyor bende vazgecıyorum zaten yazarken umutlu yazmadım şansımı denemek ıcın yazdım
0 oy
(1,764 puan) tarafından
Böyle söylenir mi kız hiç .. akşama bizi parka çıkar...! 

Kocacımm nasılsın günün nasıl geciyor die önce bi muhabbet aç.. sonra havada çok sıcak evde durmak çok zor oluyor günlük .. akşam çay demleyim termusa bide çekirdek alırız parkta hava alırız olmamı hayatım.. deyip bide öpücük atcaksın.. erkekler çocuk gibidir kandırmak kolaydır .. ama tek sefer söylersen olmaz sürekli böyle konuşcaksın
(229 puan) tarafından
Hahaha kaç defa söyledim bılıyor musun matematıgım yetmez lımonıyız biraz aıle apartmanında uzaklaşmak adına yazdım şansımı denedım dıyom ne ısveler ne cılveler hıc bırınden anlamaz bı kutuk yerı geldi kavga ettim ama olmuyor her konuda çocuk gıbı ama bı konuda erkeklıgı tutuyo
0 oy
(6,315 puan) tarafından
Benim eşimde pek dışarı çıkmayı sevmez yani aslında vakti olmaz çok çalışıyor ben mesela ikinci çocuk düşünmüyorum biliyorum bunları yaşayacağımı. 
(229 puan) tarafından
Bızımde sevmedıgımız şeyler oluyor onlar ıcın yapıyoruz katlanıyoruz bızım yaptığımızın bınde bırıne karşılık vermek bu kadar mı zor
(6,315 puan) tarafından
Evet öyle canım ama anlamıyorlar işte ya bu deveyi güdersin ya da bu diyardan gidersin yapacak bişey yok değişmezler
(229 puan) tarafından
Valla deveyıde gütmuyorum dıyardanda gitmiyorum saldım kendi halıne
0 oy
tarafından
Eşim in bütün dunyasi işi olduğu için hiç ondan beklemem böyle şeyleri ki goturmezde üşenir herşeyi 4 çocukla kendim yaparım hep 
(229 puan) tarafından
Bunlar bızle niye evlendı anlamıyorum
tarafından
Amaannnnn beni istemeyeni ben hiç istemem yanımda çokta tınnn
0 oy
(643 puan) tarafından
Valla bende oyleyim ne yapayım çok bunaldım bu sefer öfke patlaması yaşıyorum dün sinirden fırının camını tuzla buz ettim eşime de sakarlık yaptım dedim istemeden oldu dedim gerçekten elimde değil okadar bunaldım ki okadar yoruldum yalnızlıktan sikilmaktan bunaldim tükendim insanda biraz anlayış olur yazık değil mi 4 duvar arasında burda kimsem yok arkadaş yok vallahi tükendim bikac güne daga göreve gidecek çocukla tek kalacağım yine uykusuzluk bir yandan yorulmak bir yandan nefes almak istiyorum hoş burda gidecek yer yok sadece a101 var ama eşim hep böyleydi sinirden taşıyorum sinir küpü oldum ruh hastasi oldum
(229 puan) tarafından
Evet bende ayrı sehırdeyım kımsem yok en azından aılem olsa gider gelir havam degısır gecen hafta babamlarda kaldım esım sehır dışında çalıştı babam bana öyle bır hafta yasattıkı yemeklere gıttık parka sahıle heryere aynı sehırde olsak yıne yapar düşünsene evlısın esınden beraber yapmak ıstedıgın seylerı babandan mınnet duyuyorsun çok acı
(643 puan) tarafından
Benim babamin yapacagi maksimum piknige gitmek her pikniğe gittiğimizde babanemler de gelir ve mutlaka olay cikar her yer cehennem
0 oy
tarafından
Al çocuğunu çık ben öyle yapıyorum daha çok güzel eğleniyoruz 
(229 puan) tarafından
Çıkıyorum ama şansımı deneyeyim dedim
tarafından
Sen hiç onu takma onun istediği birseyi yapma mesela sana dedi hadi dışarı çıkalım sen hemen isim var yorgunum bahane üret böyle böyle belki aklı başına gelir
(229 puan) tarafından
Bunun devamında ayakkabıları yıka demıs bende sabah gördüm yıkamıştım bende şey yazdım Yo kalsın onlarda kirli durmaya alışsın bısey olmaz o da aynen ya pasaklısın ben kuru temizlemeye veırırm dedı pasaklı kelımesıne kıl olduğumu bılıyor bellıkı kendıde sınırlendı ondan öyle dedı ben de çok ıyı olur dınlenmıs olurum zamanında çok yıkadık değer gormedık yazdım yıkamamış olsam bırakacaktım ayakkabıları ama yıkamış bulundum sabahtan
tarafından
Bazı işleri aksat öyle öyle kıymetini anlar o ayakkabılar ztn kendisi yıkanıyor aynn
(229 puan) tarafından
Buna ınat yaptın mı dahada kuduruyor ondan gıtmıyorum ınadına çok yoruldum çünkü ama sınır etmekte ettım mesajda o ona yeter
0 oy
(322 puan) tarafından
Scoter al evde dışarda sürer.  Kocana demek yerine kendin götür 
(229 puan) tarafından
Nıye kocam götürmüyor nıye çıkarmıyor çocuk ısteyen oydu devamında ıstıyor ben bu dünyaya çocuk doğurmak ıcın mı geldim doğurdum o kadar hak etmıyormuyum iyi muamle

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 577 göst.
0 oy
6 cevap 109 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,828 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 143 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 407 göst.

379,319 soru

11,354,084 cevap

34,827 kullanıcı

...