0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Eltim çok sahte birisi sizin de çevrenizde varmı böyle yüzünüze çok seviyor gibi yapıp arkanızdan laf sallayan samimiyetsiz Instagram'dan beni engellemiş takip etmediğim halde whatsaptan da durum atinca görmüyor benim durumları sona almış samimiyetsiz bende onun numarasını sona aldım durumlarına bakıyordum böyle insanlara nasıl davranirsiniz birde başkalarına da öyle yüzüne canikom arkadan çok fesat konuşur şahit oldum demek ki bana da öyle ay sinir oldum 

12 Cevaplar

0 oy
(73 puan) tarafından
Kız benim eltide aynı böyle benim wp dan attığım sesleri bile açmaz birşey de geçmedi aramızda ne yarası varsa böyle bir kendi kendine tripleniyo bizleri cekemiyorlar boşver salla kıskanıyordur
tarafından
Net kıskançlık.. Benim eltim normalde burda erkeklerden kim nişanlansa hemen nişanlandıkları kisilere instagramdan istek gönderir. Bunu evlendikten sonra  fark ettim. Biz nişanlandığımız zaman hiç ne istek gönderdi ne bişey. Hâlâ daha takip etmez beni çokta tınnn ☺️☺️
(249 puan) tarafından
Deli ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende de var böyle 1 tane huyunu öğrendikten sonra onu görmezden geliyorum. Aynı ortamda bulunduğumuzda neşemden hiç ödün vermiyorum normalde nasılsam oyle davraniyorum. Hiç sevmiyorum yapmacık insanları ya..
0 oy
(13,887 puan) tarafından
İnsanların cogu böyle canm uzak durmak gerek
tarafından
Ben 2 buçuk senelik evliyim zaten herşeyim alınmıştı ama eksiğim olsa dahi kaynıma soyleyemem. Şimdi 6 aylık hamileyim bebeğimin ihtiyaçları olucak hâliyle beşiktir arabadır kıyafettir. Bunları eşimle konuşuyorum eşimde abisinden para alıp halledicek mecbur. Çünkü bizimkiler birlikte çalıştıkları için kasamız ortak. Elimize aylık belli bi para gelmiyo o kasada biriktiği için eşim mecburen abisinden istemek zorunda.
tarafından
Tabikide öyle olmalı mecbur istemeniz gerekecek
tarafından
Bide ben mesela çok masraf olmasın diye hep daha uygun şeylere bakarım. Ama benden bi önceki eltim çok tuhaf hep herşeyin en pahalısı olsun ister. Amacı ne anlamıyorum. Uygun fiyatlı bişey olduğunda burun kıvırır dandik olarak görür.
tarafından
Allahin  cezası para bol sanıyor herhal öyle özel istiyor
tarafından
He hee nasıl paracı bir görsen. Kız kardeşi evlendi sürekli erkek tarafının maddiyatından bahsediyo. Şöyleler böyleler bilmem ne bende dedim para o kadar önemli bişey değil insan olsunlar yeter. Çok değişik bir insan. Yani çok şükür bizim maddi durumumuzda çok kötü değil yani. İnsan sonradan görme olunca böyle oluyo demekki.
0 oy
(665 puan) tarafından
Benim eltim yok ama ben bu eltileri anlayamiyorum ya sonuçta iki kardeşle evlisiniz onun kocası ayrı öbürünün kocası ayrı yani neyi cekemiyorlar neyi kaldiramiyorlar anlamıyorum yani yanlış anlama sana değil lafım genel olarak merak ediyorum sanki bir adamla 2 elti evlenmiş birbirlerine kuma gelmişlerde öyle kıskançlık yapıyorlar tövbe estfrullah halbu ki birbirlerine destek olmaları lazım sonuçta ikiside el kızı 
(3,910 puan) tarafından
Ben de böyle düşünüyordum benim elti de böyle bensen 16byas büyük halıyle ben gibi değik ama eslerımızn yasları 2 yas vae arada. Aşırı kıslanıyor. Benm eşimn meslegı var bi de. Ben bişey desem ay benımkı öyle olsa dunyanın en mutlu ınsanı yaparım falan dııyor gerızekalı
(817 puan) tarafından
O da bişey mi. Benim eski eltim hamileydi hastaneye götürmüştük eşimle bebeğinin hareketini hissetmedim diye ağlamıştı. Hemen çağırdım eşime gel götürem hastaneye diye. Neyse götürdük. Doktor eşimi eltimin eşi sanmış eltim de diyo ki bana “doktor, abimi eşim sandı hahaha”
Ben de öylece kaldım bişey de diyemedim!
0 oy
(316 puan) tarafından
Bende de var o numuneden. Hiç takmıyorum gözümde zerre değeri yok. Beni eşimi kaynimi birbirine kırdırdı eşimle boşanma eşiğine geldik onun yüzünden o yüzden değil konuşacağım gölgemde gezecek cesareti yok şuan 
0 oy
(3,907 puan) tarafından
Benimki de farksiz hoşgeldin bile dememisti bana.. neyse dedim yine alttan aldım hasta olmuş aradım açmadı bile geri dönüş bile yapmadı çok rolcü aynı şekilde davran sende ona umursama bosverr
0 oy
(3 puan) tarafından
Aynısı bende de var salla gitsin 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Ben böyle insanları umursamam bile toplum içindede görmezden gelirim 
0 oy
(13,119 puan) tarafından
Başkasının arkasından çok konuşan emin ol senin arkandan da konuşuyordur 
0 oy
(894 puan) tarafından
Benim elti bu dhsjks ahahhaha benimki hattını kırdı yeni numarasını ben hariç herkese verdi uff hepsi aynı bide benim gibi iyi niyetli eltiler sınıfı var dimi artık umurumda değil beni seven sever sevmeyen yol alsın
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Benimkiler de öyle 5 elti var yüzüme ovmedikleri şey kalmaz ama arkamdan saymadikları şey kalmaz birbirlerinin arkasından da konuştukları için birbirlerine söyledikleri de gelir kulağıma ama takmıyorum hiç ben kendimi biliyorum ne haliniz varsa görün dedim 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Ne numarasi var ne instagram da alakam var misss :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 169 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elifgaye (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
4 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 411 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,362 soru

11,417,373 cevap

34,968 kullanıcı

...