0 oy
136 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (241 puan) tarafından
Robot süpürge önerisi kızlar acil 

6 Cevaplar

+1 oy
(13,124 puan) tarafından
Xiomi kullanıyorum ama roborock daha iyi 
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Xiaomi marka iyi diye duydum esimde alalim diyordu ama dün onların içine kamera yerlestiriyorlarmis evi izliyorlarmış falan dedi.  Bende evi tanımlamak içinmiş her yeri dip köşe temizleyecek işte falan dedim. Izlerler falan görmesinler boşver dedi 
(6,131 puan) tarafından
O kamera sensör görevi görüyor, evi haritalandırırken kullanılıyor. Bazılarında görüntüyü oturup izleyebiliyorsunuz diye biliyorum. Zaten kıyıda köşede bir yerde bekliyor, benimki çekse çekse yemek masasını çeker:)
(1,577 puan) tarafından
Gozdeh  "Bende öyle dedim eşime de evi süpürürken falan ya üzerin müsait olmazsa başkaları izlerse falan diyo :))
(241 puan) tarafından
Canım artık lazer ldr sistemi var kamera eskilerde kalmış bize öyle dediler
(6,131 puan) tarafından
Eşiniz almamak için bahane üretiyor bence :)
(1,577 puan) tarafından
Yok kız ben alalım falan demedim aksine kendi demişti robot süpürgeler çok hoşuma gidiyor alalım bi ara falan diye. Bende sen bilirsin al tabi benimde iyime gider ilerde bebek olunca kolaylık olur falan demiştim. 1 Ay oldu doğum yapali da bi miktar param vardı elimde sana vereyim de hadi al şu süpürgeyi falan dedim oda öyle dedi. Arkadaşı söylemiş ona da samsung yetkili serviste çalışıyor.
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Roborock s7 kullanıyorum çok memnunum 
(241 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ama servis sıkıntıymıs
0 oy
(46 puan) tarafından
Canım samsungu aldım 1 hafta oldu çok memnun kaldım
(241 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım dusunecegim
0 oy
(6,131 puan) tarafından
360 diye bir marka var, 2 senedir onu kullanıyorum memnunum 
(241 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ilk defa duydum
0 oy
tarafından
Xiomi mop pro kullaniyorum silme yaparkenn halilari kaldiriyorum takiliyo aradada haritasi karisiyo arkadasim roborock aldi haliyi kaldirmadan silmesini yapiyo cok memnun simdiki aklim olsaydi roborock alirdim 
(241 puan) tarafından
Servis sıkıntı işte

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
0 oy
0 cevap 52 göst.
16 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Berat (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 220 göst.
4 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sengul_yozgatli123 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde cansu28bado (425 puan) tarafından soruldu

381,426 soru

11,419,077 cevap

34,975 kullanıcı

...