0 oy
1,814 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar kilo alıyoruz sişlikler var  bildiginiz üzere yüzükleriniz geliyor mu hepsini takıyor musunuz benimkiler artık biraz sıkmaya  başladı eşim  yüzük konusunda çok hassas alyansı çıkarmamı hiç istemiyor bazen sıkıyor filan diyorum hiç oralı olmuyor  sizler ne yaptınız  bu konuda 

37 Cevaplar

+1 oy
(1,114 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sabahları şiş oluyor sadece ondan sonra iniyor şişliği:) ama yuzuksuz kendimi tuhaf hissederim hiç alışık değilim yuzuksuz gezmeye hiç çıkarmam parmagimdan temizliklerde bile durur yani :))

(2,266 puan) tarafından
Nasıl alışkanlık yapmışsın kız sende :) bende uyurken  alyans haricindekileri çıkarıyrm :)
(1,114 puan) tarafından
Yok valla tektaşla alyans yanyana zaten ne uyurken ne temizlikte hiç çıkarmam çıkarınca kendimi çıplak gibi hissediyorum:))
(2,266 puan) tarafından
Ben uyurken bi kaç kere kocama sarılıym diye kolunu bi güzel tek taşla çizdim ondan sonra geceleri çıkardım :)
tarafından
bebegin doğunca mecbur cikarirsin canim bende hep takardim baktim cocugu çizdi bir iki sefer mecbur çıkardım :)
(1,114 puan) tarafından
Benim kibar yüzüklerim öyle kaba yüzük değil hiç bir yere takilmiyor cizmiyor kullanışlı yani onun için sıkıntı yok :)
-Reklam-
+3 oy
(590 puan) tarafından

35 hafdam bu gun oldu hic sisliyim yok sukur yuzuyum hep elimde alyans diyil ama söz yuzuyu nisan yuzugun takmıyom pirlanta diye tası falan duser deliririm sinra diyee》》

(2,266 puan) tarafından
Dikkat et kız düşürme :) benim alyans baya kalın o yüzden sıkıyor
(590 puan) tarafından
Evet alyansım hic yok zaten bizm burdada alyans pek sey diyil ama cok isdiyorum fisdik bi gelsinde  almagı ddusunuyoruz
Evet ya zaten bi yere gidenden gidene takıyom ödum kopuyo ondada 》》
(2,266 puan) tarafından
Al canım güzel olur tek taşla çok yakışıyor alyans ben seviyorum  :)
(590 puan) tarafından
Evet canm bende tek tas diyilde baska model ama akyansa bayılıyorum
+3 oy
(4,994 puan) tarafından

Yarın 32 haftalık olacağım hiç yüzüklerim sıkmadı önceden nasıl oluyorsa hâlâ da aynı :) Zâten sıkmış olsa eşim çıkartmamı isterdi parmağa giden kan akışı duruyor sonuç da 

(2,266 puan) tarafından
Aynen canım o konuda haklısın şişlik çok heralde bende :)  bazen aşırı  derecede sıkıyor bazen normal
(4,994 puan) tarafından
Evdeyken takma kuzum eşinin yanın da o zaman bir şey demez :) Dışarı çıkınca da hafif krem sür öyle tak :)
(2,266 puan) tarafından
Aynen canım  öyle yapayım :)
+3 oy
tarafından

37 deyim ben dün ilk defa rahatsız etti çıkardım. Annemin umreden getirdiği çok güzel ve bi tık daha geniş bir yüzüğüm var onu takacağım sanırım :) ama eşim ne zamandır rahatsız ediyorsa takma diyor eşiniz biraz anlayışlı olmalı kan akışı önemli, böyle anlatın. Sıkışır filan Allah korusun 

(2,266 puan) tarafından
Ne güzel büyük yedeklerin var bende  hepsi aynı boyut alyamsımda kalın olduğu için daha bi sıkıyor  :)
tarafından
Kalın alyans sıkar zaten hele ki içi bombeli gibiyse benim düz zemin düz alyans olmasına rağmen rahatsız etti dün akşam :)
(2,266 puan) tarafından
Aynen canım düz benimkide  ona rağmen bile rahatsızlık  veriyor  :)
+3 oy
(253 puan) tarafından

Benim 3. Gebelik cnm ve 2 sindede hic ödem olmadi insallah bundada olmaz henuz cok baslardayiz bakalım aksine bende evlendim evleneli hic takmiyorum sadece disari cikacagimiz zmn takiyorum bizimkide hic takilmaz oyle seylere :))))

(2,266 puan) tarafından
Ne güzel inşallah hiç olmaz canım. Yüzümü yıkarken çıkarırım bazen  unuturum eşim hemen getirir parmagıma takar :)
+2 oy
(606 puan) tarafından

Kaç haftada odem oluyorki bilmiyorum ama ben 28+3haftaliğim yuzuklerim genişti bana tektaşim beştaşim hala duşuyor elimden inşalla hiç sıkmaz şişmek istemiyorum;))

(2,266 puan) tarafından
25.haftadayız biz şiştim hissedyrm :) ne güzel seninkiler sıkmıyorsa ama dikkat et düşürme :)
(606 puan) tarafından
Bende erken saniyordum şişmek için;))benim şansimami eşim hediye aliyordu olçuler birbirini tutmuyor ya ikisi geniş gece rahatsiz oluyom resmen indiriyorum ama alyansimi onlerine koyuyorum duşmemeleri için
(2,266 puan) tarafından
Aynen canım ilk benim tek taşımda öyleydi alyansı önüne takardım hep :)
(606 puan) tarafından
Çareler tükenmez bizde;))
+2 oy
tarafından

Hiç bisey takmıyorum) misss))

(2,266 puan) tarafından
En rahatı unuttum dersi yok sıktı derdi yok kafa  rahat :))
+2 oy
(67 puan) tarafından

29haftaligim uzun bı süredir takmıyorum zaten evrede takmazdim bı yere giderken takıyorsun şimdi hiç takmıyorum esimde bişey demedi desede karnım kocaman kim bakar bana faln faln  diyom

(2,266 puan) tarafından
Çok bişey demiyorsa iyi canım benimki kim bakar  desemde sen tak olsun der :)
(67 puan) tarafından
Demez ama ben derim tak diye sürekli kızarım taksi diye kaç tane yüzük aldim
(2,266 puan) tarafından
Erkeklerde takmayan daha fazla biz yine aksesuara alışkınız onlar hiç değil
+1 oy
(340 puan) tarafından

Benim tek tasimm cok sıkıyor du esim yenisini almis hediye kare tektaslardan :D 

(2,266 puan) tarafından
Oh ne güzel yapmış :) benim alyansım kalın o baya sıkıyor :) onuda çok seviyorum  yenisini istemem  :)
(14 puan) tarafından
Yani tek tasiniz var esiniz tekrar tektas almis ne kadar dusunceli ilk defa boyle bisey duydum
(340 puan) tarafından
Evet canim sagolsun :)
+1 oy
(2,332 puan) tarafından

Ben evdeyken takmıyodum dışarı çıkınca takardım ama doğuma son 1 ay kala takamıyodum parmaklarım şişmişti olmuyodu yüzüklerim. eşim de sorun yapmadı olmuyo diye. Doğumdan sonra alyansımla beştaşım oldu ama tektaşım olmadı o yüzden değiştirdim. Şimdi de dışarı çıkınca falan kızımın malzemelerini toplarken onu unutmayayım bunu aldım mı derken hiç aklıma gelmiyo yüzüklerim :))

(2,266 puan) tarafından
Ben alışmışım evde de takıyorum sadece uyurken alyans dışındakileri çıkarıyorum.  Çocuk olunca akla gelmez tabi :) ondan önce gelecek şeyler  var :)
(2,332 puan) tarafından
Aynen öyle canım :)
+1 oy
(117 puan) tarafından

Oldu hassas olan eş yüzünden parmağım kangren olsun.  valla kullanmıyorum ne oluyor evli olduğumu cümle aleme o parmaktaki yüzük mü gösteriyor acaba??  Hamile halim yeterli olmuyor mu ? Ya da ben hamilelikten önce de arada unutur takmazdım . Gerçekten sinirimi bozuyor bu yüzük davası allahtan ben böyle birşey hiçbir zaman yaşamadım

(2,266 puan) tarafından
Şansşısın işte yaşamamışsın canım :)
(117 puan) tarafından
Yaa şans olarak görmüyorum kendimce her insanın takıntılı olduğu birşey vardır kimse dört dörtlük değil ama göz var nizam var benim yüzüklerim kemikte kalıyor ne yapayım şimdi takamıyorum.  Benim eşimde aynı takıntı olsa git yenisini al takayım derim ama dışardan konuşmakta bir yere kadar yaşadığını sen bilirsin canım ben sadece düşüncemi belirttim
+1 oy
(2,047 puan) tarafından
35+4 üm 32 ye kadar rahat taktım şimdi bu haftayla 16 kilo almış oldum ve artık olmuyor taktığımda canımı acıtacak kadar sıkıyor .... 
(2,266 puan) tarafından
Daha benimkiler o kadar acıtmıyor :) o kadar acıtmaz  umarım
(2,047 puan) tarafından
İnşallah sen sonuna kadar takarsın canım ben yüzük takmayı cok seviyorum :)
+1 oy
(581 puan) tarafından

Benim tam tersi parmağıma bol gelio :)

(2,266 puan) tarafından
Sen kilo vermişsindir :)
(581 puan) tarafından
Çok fazla kilo almadım zaten canım 33 haftaligim 3 kilo aldım:)
(2,266 puan) tarafından
Çok fazla degil hiç almamışsın canım sen vermişsin bebiş almış :)
(581 puan) tarafından
Öyle canım çok şükür:)
+1 oy
(446 puan) tarafından

Sattım yenisi aldım yine parmaklar şiş . Zar zor. Kremleyip takiyorum. :)))) sahte bı yüzük. Al. Derim. 3-5 liraya alyans gibi olanlardan.

Parmağına olan. Onunla idare et. 

(2,266 puan) tarafından
Çok iyi fikir valla hafta sonu alayım :))
Ay inşallah ben  yeni almak zorunda kalmam yüzüklerimi çok seviyorum
(446 puan) tarafından
Odemden dolayı normal şişer. Doğumdan sonra bebeğin kafası acır korkusuna takamadimm pek.
Sen sahte 3-5 lik alyans al. Onunla idare et.
Bebek doğsun kocan unutur çocuğu görünce. :)))
40 gün de evde olursun zaten. Odemin de gider. Bol bol su iç.
(2,266 puan) tarafından
Aynen canım öyle yaparım eşimde unutursa daha ne :)) su içelim bol bol :) su kilo yapmaz umarım  bu aralar yedigim kilo oluyor :)))
+1 oy
(661 puan) tarafından

Canm okadar hassas sa bu donemde kullanman icn altn yada gumus bi alyans alabilir ;)))bnm de skyo artk ama ayri ayri takiyorm ikisini de

(2,266 puan) tarafından
Yeni yüzügün yerini yapayım  :)
(661 puan) tarafından
Haha yapck bse yok valla :)) ama dogmdan snra normale donersn
+1 oy
(337 puan) tarafından

Canım biz borç yüzünden yüzükleri sattık benim 7 tane eşim in bir tane yüzüğü vardı hepsi satıldı ha 7 tane dediysem hepsi  ya 200_400 arasiydi fiyatları yani hepsi ucuzdu 

(2,266 puan) tarafından
İnşallah  daha güzellerini alırsınız canım
(337 puan) tarafından
İnşallah eşim de hep der paramız olunca sana en güzelleri ni alicam der ama alyansimi satarken çok aglamistim eşim de aynı şekilde çok agla.misti
(2,266 puan) tarafından
Alınır canım inşallah allah mutlulugunuzu bozmasın yeter
+1 oy
(145 puan) tarafından

Yuzugum yok parasizliktan bozdurduk :D olsaydi suanda hala takiyo olurdum :D

(2,266 puan) tarafından
Daha güzellerini alırsınız inşallah canım :)
(145 puan) tarafından
Insallah bakalım :)
+1 oy
(1,350 puan) tarafından

37 haftaligm daha dun cikardim :D

(2,266 puan) tarafından
37 de hiç gelmez  benimkiler :)
+1 oy
(12,854 puan) tarafından
Eşim de bende aylardır yüzük takmıyoruz ben arada sadece beş taşımı takıyorum :)
(2,266 puan) tarafından
Niye takmıyorsunuz kız :)
(12,854 puan) tarafından
Ne biliyim kuzum takmıyoruz işte :)
(2,266 puan) tarafından
Sizinkide güzelmiş :)
+1 oy
(175 puan) tarafından

Ben şişmeye başlayınca alyansımı çıkardım allahtan sonra doğuma son haftalar kala tektaşım ile bi yüzüğüm daha vardı inceydiler çıkaramadım neler denedim. En sonunda eşim sivri bi penseyle kesti. En iyisi şişmeye başlayınca çıkarmak

(2,266 puan) tarafından
Ay çok kötü  olmuş canım ya :(

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 900 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,908 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 702 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 936 göst.
27 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu

378,964 soru

11,343,669 cevap

34,809 kullanıcı

...