0 oy
193 göst.
Aile kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Kızlar bugün kaynanamla tanıdıklarımizin bahçesine gittik sonra konu açıldı işte kızımdan ötürü annesi babasına çekmemiş çalışkan dedi sonra annen bak salçasını yapıyor kime çektin dedi yani bana tembelsin demeye getirdi sinirlendim bende sana çektim dedim sonra ben bahçe işi yapıyorum dedi hobi bahçeleri var ondan bahsediyor bende o bu sene çıktı daha dedim diğer adamda sen yat kalk şükret böyle gelinin var dedi benim gelin çay bardağıni bile kaldırmıyor dedi sustu sonra eşime söyledi karın bana bunları dedi diye siz olsanız napardiniz 

3 Cevaplar

+1 oy
(266 puan) tarafından
Laf sokarım derinden aklın oynar yerinden:))) derdim  ahajadfdgsx.

Dişleri gedik kaynana hopla zıpla kaynana oyh oyh kaynanaaaaa amanın. :))) 

Zaten lafı boğazına kadar sokmussu.n kadın boğulma tehlikesi geçirmiş kız sal biraz. Boşver 

Kedi uzanamadigi ciğere mundar der. Benim kaynanam böyle bir şey yapmazda çünkü biliyor nasıl raydan cikacagimi el felan dinlemem valla dökerim herşeyi ortaya :)) rezillikse rezillik ki kimse benimle aynı evde kalıp da o lafı sokamaz yaparsa da aynı evde  YAZIMI KIŞA CEVİRDİN TÜRKÜSÜNÜ şuursuzca soyletriririm. Ağzımızın tadı bozulmasın Ali Rıza efendi ye bağlar sonra :)) Ama benim annem öyle saçmalıklar yapmaZ canımın içi:)) ❤️  BİTANE KİZ O . insan el yanında yüceltir ben annemi o da beni hep yüceltir şöyle iyi böyle marifetli maşallah deriz yani el ağzına laf mi verilir kız kadın zaten dediğim kadar da iyi tatlı biri neyse konuya gelirsek ben acımam valla 
(1,464 puan) tarafından
Kız be güzel yazmışsın eline sağlık çok güldüm:D bende bam bam bam:D
(266 puan) tarafından
Kaynana iyiyse zarar gelmez zaten de ama el içinde anan mal mi baban ***** mi sen kime çektin ne ettin gibi birinci sınıf çocukları gibi cennet mahallesi moduna girmiş bı kaynana yol yaa olmaz susamaaam ya kocam konuşacak ben susacam yada ben konuşacam herkes dinleyecek muhtemelen de kaynanaile artık Allah ne yazdıysa küser miyiz ne olur Allah bilir :)) ama yok ya annem bitane benim dese bile şaka biyana ben ortamda ona tek bişey derim çocuklar zekayı anneden alırlar tıbbi bir gerçek canım derim zaten övdüğü çocuk benim yani  vurdu golllll oldu kocacigiminda dediği gibi  ICARDİİİİİİİİİİİİİ  :) :)
(1,464 puan) tarafından
:D :D çok doğru
(266 puan) tarafından
Valla bacım anan bile olsa herkesle bı sınırı koyacaksin dişini nerden sonra görür herkes bı bilecek yani insan oğlu işte napcan. Bı bakıyorsun melek bı baktın bencillik arşta yani nediyim oyuzden mesafe candır. Heryere dolanma peşinde boşver reddet hayır demeyi hayata geçir bence. Seni cepte bilmesin yoksa  yeni bir albümle ACİYOR ACİYOR HER YOLU DENEDİM BİTMİYOR KALBİMİN ORTASİNA BIRAKTIN  LAFINI BATIYORRRR DER DURURSUN :))  iyi niyetlisin belli vicdanlisin  kiramiyorsun da bazen ama arada reset iyidir  insanı diri tutar her anlamda  aşırı samimiyet tez ayrılık getirir ben bile annemi çok seviyorum kaynanam demek zor bana haksızlık gibi geliyor. Ama bazen baktım kalbim kırılacak ben direkt mesafeye mahkum ediyorum sonra zaten anlıyor konuşmaya çalışıyor kendine cekiduxen veriyor sadece o değil ben bile aşırı samimiyet yüzünden dengeyi bozabiliyorm. Sorun burda makine değiliz insanız bazn nefis yada hırs yada başka şeyler bağların önüne geçebiliyor anlık. Sonra senin öküz benim tarlaya daldı dıkşın  gibi saçma sapan muhabbetler ortaya çıkıyor:)))) tamam sizin koyun üstü açık. İşte bukadar saçma ve basit incir çekirdeği doldurmaz sebepler yani dimi aslında. Bı yandan bakarsan da üç günlük dünya be iki taraf da yerini bilsede kimse kimseyi uzmese bunlar olmasa. Neyse konu sarktı boşver  TAKMA BOSVER  sen de dünyaya bir defa geldin kimseye müsade etme edebinle hakkını ver gitsin . Ki zaten sen bilirsin ne yapacağını
(1,464 puan) tarafından
Aynen öyle canım beni anlatmışsın valla :)
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Kendi dediğini soylemiyorda sizin dediğinizi mi şikayet ediyor.Cok iyi yapmışsınız akillanir da lafını bilir belki bundan sonra 
(1,464 puan) tarafından
Şaka yaptım falan diyor insanların içinde rezil etme derdinde çok sinir oldum
0 oy
(7,187 puan) tarafından
İyi cevap vermişsin hak etmiş boşver :)
(1,464 puan) tarafından
Bir yandan da düşünüyorum yanlış mı yaptım acaba diye de kendi arandı:D
(7,187 puan) tarafından
Hak edene hakkını vereceksin valla . Saygısızlıktan yana değilim asla ama bu büyüklerin laf sokmalarından bana gına geldi artık bende cevabımı veriyorum en azından aksam rahat uyuyorum. Ben kafama takacağıma o taksın diyorum
(1,464 puan) tarafından
Aynen öyle devamlı laf bıktım sıkıldım bende

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 297 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde Busra y (938 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 207 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 362 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Mine.k (32 puan) tarafından soruldu