0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Eşim hiçbir şekilde arama kısmında kadın video falan araştırmıyor hesabı bende açıktır ama birkaç gündür benim farkettiğim moda fitness modelleri çıkıyor neden sizce kızlar 

15 Cevaplar

+1 oy
(12,494 puan) tarafından
Aratmaya gerek yok neye uzun uzun bakarsa en çok o şeyle ilgili videolar çıkıyor 
(6 puan) tarafından
Reels kısmında canım tek tük
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Neye bakarsan o çıkıyor malesef 
(6 puan) tarafından
Ama b arama kısmında hiç araştırma yok ve yemek fotoğrafları sporcu erkekler var sadece reelsde kadınlar var biraz
(1,279 puan) tarafından
Tamam işte cnm reelsde kadın videolarını daha fazla izlese bile yeterli aramasına gerek yok
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Bakıp siliyor olmasın 
(6 puan) tarafından
Hayır asla sadece reelsde var biraz keşfette yemek ve sporcu erkekler var
(13,036 puan) tarafından
Benim instagram yok anneme gidince onunkinden bakıyorum
Hocalar ve yemek siyaset  çıkıyor reels de nelere bakıyorsa
Ünlülere bakıyorum bazen hemen ünlülerin haberleri çıkıyor
0 oy
tarafından
Neye bakiyorsan ilgi alanına göre videolar çıkıyor 
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben neye bakıyorsam o çıkıyor silsem bile durdukyere çıkmaz öyle şeyler canım 
(6 puan) tarafından
Aslında reelsde imiş canım keşfette yemek ve sporcu erkekler var
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Senin arkadaslarinin baktigi seylerde cikiyor senin sayfanda
0 oy
(2,157 puan) tarafından
Telefonlar bizi dinliyor malesef o konular geçtiyse gene keşfette karşımıza çıkabiliyor illa arama yapmasına gerek yok. Veya google da yada bi msjda konusu geçtiyse olabiliyor. Benim başıma geliyor sürekli 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Yanlışlıkla parmağın deyse benzerleri çıkıyor. Bazen izlediğin alakasız bir videonun hesabı bile buna sebep olabiliyor.sana tavsiye olarak hemem reels çıkartıyor karşına çünkü sponsorluklar bağlantılı. Bunlara takılıp da güzel canınızı sıkmayın. Sanal dünya böyle işte. 
0 oy
tarafından
Canim baktığı için değil,onda ekli olan arkadaşları bakıyor ve ona öneri olarak geliyor .sende de varmış hesabı kuşkuya düşme durduk yere.bakiyosun diyipte aklına sokup itme bence.bu sosyal ağ şeytan zaten fitne sokuyor insanın icine
(7,716 puan) tarafından
Bak aynen bizde de boyle bir sorun olmustu ve esim bana dediki hesabi ac ve bak arkadaslarimdan takip edenler varmi die dedi actim ve takip edip izleyip beyeni yapilmis birsuru kiz vidyosu tikok seyleri cikti malesef arkadaslari izlese oneri olarak cikabiliyormus bizde cok tartistik hatta esim isdegrami kapatmisti
tarafından
Evet aynen öyle oluyor bu sosyal medya kadar çirkin bişey yok zaten hep huzur kaciriyor.keske eski günlere donebilsek
0 oy
(697 puan) tarafından
Bakıp siliyor olabilir 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
aratmasina gerek yok ordan izleyebilyorda tam sayfayi kaplamiyorsa normal 
0 oy
(4,978 puan) tarafından
Cnm bnm keşfettim genelde bebek ve magazin çıkar çünkü onlarla ilgilenirim bakarım 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Aramasına gerek yok karşısına çıktığında izlemiş demekki algoritma sürekli karşısına çıkarıyor 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Kız ben erkek kaslı kuslu erkeklere bakmıyom onlar arada sırada çikiyor insta arkadaşlarim beğendiği izlediği şeyler öyle videolara ne zaman baksam benden biri beğenmiş oluyor hep gençle hamile lohusa çocuk bebek var bende ha birde yeni türedi pastacılık 

Bana bazen denk geliyor başka tarzda video çıkıyoe ilgileniyorum dersen o yaradan da çıkıyor arada ilgilenmiyorum dersen çikmiyor bir daha o tarz videolar
0 oy
(6,012 puan) tarafından
Neye bakarsa o çıkar. Instagram algoritmasi şu şekilde çalışıyor mesela ben bebek videoları arattım, yenidoğan videoları çıkıyordu sonra bebek alışverişiyke ilgili şeyler çıkmaya başladı, daha büyük bebeklerle , çocuklarla ilgili etkinlik videoları çıkmaya başladı. Reelsleri kaydırırken influecerların kıyafet deneme videosu düştü önüme, onlineda böyle gerçekte böyle tarzı. Baktım inceledim, aaa güzel elbise dedim. 2-3 gündür bu videolar önüme düşüyor. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nermn58 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 365 göst.
0 oy
2 cevap 91 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anneyimben58 (25 puan) tarafından soruldu