+7 oy
517 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Sırf artı alabilmek için olumsuz yorumlarda bulunan kişiler size diyorum kalp kırmak bu kadar ucuz mu 

Herkesin kişilik yapısı farklı sana saçma gelen şey onun için çok önemli olabilir zaten hayatında olumsuzluklarla başa cikmaya çalışan insanları bir de sizde burdan vurmayın..

Çok mu alakasiz soruydu dalga geçilmek için yazılan bir soruydu o zaman seviyeli bir şekilde uyar sırf insanlar he valla çok haklısın sana katılıyorum al sana artı demek için insanları kırmayın be 

8 Cevaplar

+5 oy
(4,287 puan) tarafından
Yani yorumu bilmiyorum ama burası açık bir platform. Bir olay paylaşılıyorsa her türlü yorum göze alınmalı diye düşünüyorum. Hakaret falan etmeden tabi
(224 puan) tarafından
Bazıları hakaret boyutuna getiriyo
(4,287 puan) tarafından
Ya evet bana da domuz soyundan geliyorsun demişlerdi. Kocam beni kıskanmıyor diye. Yani evet istediğini düşünebilir ama hakaret ederek ifade etmesi hoş değil
(224 puan) tarafından
Çok ağır ya
(1,189 puan) tarafından
Bence burası soru sorma plotformu akıl almak için veya bişey danışmak için soruyorlar eğer fikrinin ona ters olduğunu biliyorsa bence yorum yapmamalı belki o an o postu açan çok üzgündür ne biliyim yanlış yada sinirli yazmıştır bazı lafları
-Reklam-
+3 oy
(2,152 puan) tarafından
Sudenaz az önceki rüya postuma boş insan vs yorumları yaptığın için sayfana girip bakmak istedim. Halbuki bu kadar duyarlı ve anlayışlı birisin neden benim postuma kırıcı şekilde yorum yaptın aceba. Şu açtığın postu harfi harfine kendin için tekrar oku lütfen. Mizah amaçlı bi post açıyım dedim ilk defa yaptımıda belirtmeme rağmen derdin neydi öyle aşağılayıcı yorumlar yapıyorsun kul hakkı diye birşey var kırdığın kalp kabe yıkmaktan beter duymadın mı hiç. Seninde dediğin gibi kalp kırmak bu kadar ucuz mu yoksa sadece konu kendimiz olunca mı duyarlı oluyoruz. 
(2,152 puan) tarafından
Yaş değil 19 ay var :D küçük 2 aylık büyük 21
(224 puan) tarafından
Baya küçük ya ne yapıyorsun onlarla
(2,152 puan) tarafından
Bazen sıyırmak üzere olsamda genelde iyiyiz idare ediyorum etmeye çalışıyorum. İlk zamanlar çok zorlandım adapte olamadım ama sonra sonra alıştım ikisinide idare etmeyi başardım şükür :))
(224 puan) tarafından
Çok şükür millet 5 li idare ediyo
(2,152 puan) tarafından
Doğru valla
+2 oy
(3,519 puan) tarafından
Ne oluyo ki arti alinca bence onun icin degil negatif insan her yerde negatif oluyor o ayri ama her seye kirilip aglamak icin hazirda beklemeye gerekte yok bazen gercekten asiri sacma postlar oluyor ona gore de tepki veriliyo bu kadar kafaya takilacaksa her yoruma ve elestiriye acik platformda paylasim yapilmamali 
(2,324 puan) tarafından
Yorumun alnından öpüyorum
(13,821 puan) tarafından
Bencede her gun bir yasima.daha giriyorum kime ne sekilde cevap verilmeli cogumuz bunu bilcek yastayiz sukur
+1 oy
(2,833 puan) tarafından
Bazıları artı almak için öleceekk 
(224 puan) tarafından
Ayn Ayn verin artı basimizin gözümüzün sadakasi olsun yeter ki kalp kirmasinlar
0 oy
tarafından
Size ne yazdı blmiyorum ama gerçekten bir kaç kişi var sırf artı almak için hemen avukat gbi blmislik tasliyor hiç demiyorlar hamile var falan kalp kırmak nkdr kolay bunlar için valahhh yaaa 
tarafından
Ama kırılgan oluyor cnm insanın kafasında kalıyor anliyormusun ben hamile olmama rağmen okadr uzuldumki kadın postumda direk durumum la ilgili kocamla ilgili herşeyi dökmüş nerden nereye yani bı an şok oldum varya neye ugradimi şaşırdım aklınızda bulunsun kızlar eşinizle ilgili olsun maddi durum olsun üstu kapalı anlatın insanın açığını bulup herkesin ağzına sakız edyorlar çnkü benim başka hesabım var üç yildur burdayım aşkım çok kötü kalpli kırıcı insalar var
(224 puan) tarafından
Aynı şey benimde basima geldi kadın diyo daha o gün diyordun kocamı bırakacam ne ara bu kadar aşk oldun yav sanane sen işine baksana başkalarının derdi seni mi gerdi
tarafından
E suç sizde kızlar kusura bakmayın.
İnternet ortamına herşeyi dökuyorsunuz. E herşey yazılı çizili. Profilinize girince herşey gözükür zaten . Millette hep arastiriyo.

Birde çok büyük konuşuyorsunuz(genel söyluyorum)
Kesin eşimden bosaniyorum. Kesin bir daha eve gelmiyorum. Falan filan. E sonra yok kocama hala aşigim deyincede millet ne oluyo hayırdır diyo tabi
tarafından
Vala ben kesin boşanıyorum demedim hiç sıkıntidayim dua edin demişim okdr vala Sudenaz haklısın yarimdici olacaklarına ortalığı geriyorlar ay boşver ya
(224 puan) tarafından
Ayn boşver cnm
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Aynen bazıları çok kırıcı saçma sapan herşeyi bilmis rolüne giriyorlar bi ahkam kesmeler falan acaba o postlarda yazılan şeyler kendi başlarına gelse gerçekten oraya yazdıkları şeyleri yapabilecekler mi çok merak ediyorum sinanmadigin acı üzerine konuşmak her zaman çok kolay
(224 puan) tarafından
Ayn canım ama insan kınadığı yerden sinanir bu da bir gerçek
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Post acarken bunu hesap etmek lazm aslında burası böyle herkesin yorumu aynı olmuyor canm 
(224 puan) tarafından
Evet öyle canım
0 oy
(5,654 puan) tarafından
Saçma bulduğum postlara saçma olduğunu söylüyorum bunu artık almak için yada birilerinden onay almak için yapmıyorum. Hakaret boyutuna geçmeden bunu yapmaya çalışıyorum... Saçma olan şeye mantıklı yorum yapamam burası açık bir platform her türlü Yoruma eleştiriye açık olmak lazım 
(224 puan) tarafından
Eski post

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,321 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,111 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zebesh (673 puan) tarafından soruldu