0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kizlar nolur beni yargılamayın hep böyle kafamda soru işareti ben eşimden ayrıydim memleketteydim eşimde evde kaldı gelmedi neyse ben 15 gün oldu geleli evime şuan evimdeyim  3 senedir evliyim bir çocuğum var şimdi onceleerde cinsel ilişkimiz maksimum 15 dakika sürüyordu nolduysa adama 1 saati buluyor artık benim canım acıyor acı cekiyorum belli etmemeye çalışıyorum ama eskiden erken boşalıyordu şimdi niye böyle uzun sürüyor anlamadım doğal birşey mi yoksa ilaç flanmi kullanıyor mastürbasyon yapmadığına eminim evde sürekli sadece ne bileyim şaştım kaldım 1 haftadır. Böyle çok uzuyor o keyif alıyor amcbende kuruluk oluyor afedersiniz oturamiyirum bile 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinle konuştun mu bu konuyu bence onunla konuş sor ve söyle canım yanıyor bu kadar uzun sürmesin de yoksa sen soğutsun ilişkiden 
(58 puan) tarafından
Kız suratım sekilden şekile giriyor acıdan böyle nefes alamıyorum dua ediyorum bitsin diye valla böyle giderse diyeceğim canm
-Reklam-
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Kayganlastirici kullanabilirsin 
(58 puan) tarafından
Valla canm düşündüm krem kullaniyorumda ne bileyim sence normalmi sonra dan böyle olması
(7,273 puan) tarafından
Önceden sorun oluyor diye birşey kullanıyor olabilir canım sxtiva diye bir marka var bı deneyebilirsin canın acimasin en azindan
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Hiç kimseden emin olma !!

Bunu açıkça konuş sonuçta ilişki karşılıklı olmalı acı çekilen birşeyse kısa kesmesini söyle 
(58 puan) tarafından
Kız evden çalışıyor tuvalete bile kapısı açık gidiyor çocuk ayrılmıyor ondan
(1,798 puan) tarafından
Burda ne postlar okuyoruz vallahi herseyden süphe eder hale geliyorsun doğal olarak
0 oy
(230 puan) tarafından
Konudan ayrı benim esımle 1 dakka bıle sürmüyor ben hıc bısey anlamıyorum ılk evlendıgımızde beş dakka falan anca yıne bana yetiyordu üç dört kez ılıskı üst üste oluyordu noldu esıme acaba ya ona söylesem gururu kırılır benden soğur ılıskıye gırmez diye korktum açıkçası bırde hıc doğru dürüst yemek yemiyor ondan mı acaba emerjısı olmaz ınsanın kı her gün ilişkiye de girmiyoruz haftada ıkı kere falan
(58 puan) tarafından
Canm valla ben. Evde surekli gecelikliyim adamı omubtahrik ediyor anlamadım sende dene istersen
(58 puan) tarafından
Ama ben istediğim için öyleyim yani onu etkiliyeyim diye degil
(230 puan) tarafından
Yok gecelık olmasada ben tahrık etsemde o kadar sürmez bence ılac falan alıyor olabılır mı uzun surenlerın sırrı bence bu geçenlerde gecelık gıydım bı tık uzun sürdü o kadar
(58 puan) tarafından
Kız tüm gün evde dibimde ne ara içer anlamadım ki yani ay aman ne kısası iyi ne uzunu anlamadım gitti bizde başta öyleydik adama noldu anlamadim
(230 puan) tarafından
Orta olsa beş dakka olsa yeter ya bı saat can yakar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 391 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 338 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı

...