0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Özellikle ilk 3 gün ckasim kimseyi goresim gelmiyor spor yapıyorum normalde onu bile yapmıyorum çünkü spor yapinca duş alıyorum duş alincada reglim kesiliyor hemen 

7 Cevaplar

0 oy
(6,228 puan) tarafından

Reglken hayat durmuyorki tak pedini çık :D

tarafından
Valla ama duş alamıyorum ben duş almayincada kokuyorum ve kimseye gitmek istemiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Regl olduğm zaman bitene kadar mecburiyet dışında dışarı çıkmam rahat etmiyorum. 

Spor yapamıyorum dünyanın sonu gelmiş gibi hissediyorum 
tarafından
Ahah aynıyız desene ama ben 3. Günü atlayınca yapıyorum sporu çünkü azaliyor
0 oy
(4,225 puan) tarafından
Kız duş alınca nasıl kesilir. Aksine sıcak bu daha da artırır. Yani bitmiş olan regl gelir hatta duş sonrası :D yıllardır regl iken hayatı durduramadım için (iş-okul vs.) Benim için artık çok da bi olay değil regl. Takıyorum tamponu fıtı fıtı devam :D
(8,908 puan) tarafından
Ağrı kesici kesermis o kesin bilgi :))))
(679 puan) tarafından
Ay evet ya başım agrısa yinede içemiyorum kesilince diğer aya sancım çok kotu oluyor
(4,225 puan) tarafından
Her ağrı kesici kesmez kızlar. NSAİİ dediğimiz Bon Steroid antienflamatuar grubuna girenler keser. Aklınızda olsun :))
(3,535 puan) tarafından
Parol dolorex bende kesme yapıyor
(679 puan) tarafından
Parol dr kullan demişti ama bende agrı kesmiyor fayda görmüyorum. Dolarex arveles majezik bunlar agrımı keser onun yanında reglıde keser :)
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Ayy kiyafet giymeye zorlaniyorum. Rahat edemiyorum. Disari cikmak sorun degil de. Rahat seyler giyesim var hep. Hele yaz sicaginda. Zaten normalde bile totomdan ter akiyo :D
0 oy
tarafından

Adet kabı rahatlığı diyorumm başka da bişey demiyorum ;)8-)

(4,225 puan) tarafından
Yaaa ben de çok denemek istiyorummm
tarafından
Hiç beklemeden sipariş oluşturun derim...
(4,225 puan) tarafından
Sadece dışarıda değiştirmek çok zor olur diye düşünüyorum hep tereddütüm o yüzden
tarafından
Ben hep evdeyken kullandığım için dışarıda değiştirmek nasıl olur bilmiyorum ama kullananlar o zaman da çok rahat olduğunu söylüyorlar.
0 oy
(679 puan) tarafından
Bırak dışarı lavabo gidesim gelmiyor nefret ediyorum o ilk 3 gunden :)  hiç bsey yapasım gelmiyor özellikle yazın daha kotu 
tarafından
Adet kabı kullanın rahata kavuşun ☺️
(679 puan) tarafından
Kız yok ya rahat edemem :)
tarafından
Bi kere onun rahatlığına vardıktan sonra başka bişey kullanamiyosun ☺️
(679 puan) tarafından
Gerçek :)) hele bir arastırayım
tarafından
Ben o kadar uzun araştırdım ki bide bu pedlerin kadın sağlığına olan zararlarını da okudum en son hadi bi cesaret diyip aldım. İyiki de almışım o kadar memnun kaldım ki. İndirimden 2 tane almıştım doğum öncesi doğum sonrası için olanlardan. Şuan hamileyim doğum sonrası kaldığımız yerden devam edicez insaAllah ❤️❤️
0 oy
(15,955 puan) tarafından
Ben özellikle regl iken çıkmak isterim. Bir yere giderken aklım hep abdestte namazda olur rahat edemem ama regl iken kilinmadigi için daha rahat olurum 

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 322 göst.
0 oy
24 cevap 498 göst.
26 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...