0 oy
48 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Bebeğim 2 yaşında sütten kestim  göğsüm çok acıyor .. kimisi sağ diyor kimisi sağma .. bugün 3. Günün sagmadim emzirmedim ne yapmalıyım göğsüm patlayacak gibi. Sagsam sütüm geri gidermi 

4 Cevaplar

0 oy
(4,758 puan) tarafından
hiç bir şey yapma kendi kendine akar sıcak duş al masaj yap yeşil sabun varsa hiç kullanmadığın bir parçayı iç çamaşırının içine koy sütü çeker canım nasıl kestin bende düşünüyorum kesmeyi kızım 2 yaşında canım 
(4,758 puan) tarafından
istemiyor mu nasıl kandırdın nasıl oyalıyorsun bir şey sürdün mü yapıştırdın mı
(41 puan) tarafından
Çok etik bulmasam bile salça mecbur sürdüm ve çok temasda bulunmamaya çalıştım. Gündüz uykularinida  başkasına yaptırdım. Sütten kesme duası var yazıp zibinina bagladim .
(4,758 puan) tarafından
hangi dua bu dediğin canım ben de gündüz aralıklı veriyorum ama aşırı bağlı kriz geliyor istediği zaman illa içecek bana vuruyor ısırıyor emmeden asla uyumuyor
(41 puan) tarafından
Resim atamıyorum sanırım burdan .. buruc süresi .. sende araştır canim . Aynı seyler bende de vardı ama kolay oldu
(4,758 puan) tarafından
inşallah bende de kolay olur kuzum
-Reklam-
0 oy
(315 puan) tarafından
Hayır göğsünü sağma duş al ılık ve üzerine buz koy
(41 puan) tarafından
Siz öylemi kestiniz
(315 puan) tarafından
Evet baya rahatlattı beni bu çözüm
0 oy
(8,083 puan) tarafından
Hiç sağmadım 4. Gün rahatladım canım bol bol duş al ılık su ile masaj yap sıcak havlu falan koy 
(41 puan) tarafından
Çok düşkünmuydu bebeğin canim
(8,083 puan) tarafından
Evet canım 6 aylıktı hamile kaldığım için zorla bıraktırmak zorunda kaldım
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Ben çok az olacak şekilde sağmıştım canım. Çünkü çok kötü şişmişti ve çok açıyordu. Elimi dahi değdiremiyordum. Yatarken bile açıyordu öyle soylıyım. 5. Gün-de tamamen acısı kesilmişti. Ilk gün 3 defa ikinci gun 2 defa gibi ama az az sağdım tamamen bitene kadar değil azcik rahatlatacak şekilde.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 65 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kubraaaaaaa (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kubraaaaaaa (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
29 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu

379,183 soru

11,350,490 cevap

34,818 kullanıcı

...