0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (1,053 puan) tarafından
Kızlar salgına yakalnıp ishal olmuştum bittikten sonra hem makat kısmında et şişmiş ve çok kaşınıyor bazen tutunca dayanamıyorum aşırı kaşınıyor hastaneye de gittim krem verdi ama geçmiyor sanki dahada çoğalıyor gibi napsam şimdi kızlar geçer bilgi verir misiniz? 

3 Cevaplar

0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ay çok kötü ya sıcak suya otur ve sürekli kuru tut nemli olmasin
(808 puan) tarafından
Tam tersi olması gerekiyor devamlı nemli tutmak lazım o bölgeyi 4-5 gün önce biz de doktora gittik kuru kalmasın dedi
(2,729 puan) tarafından
Valla mı inan hiç bilmiyordum peki bu çatlak yırtık için de geçerli mi çünkü yara kaynaması için kuru olması gerekir
(808 puan) tarafından
Bilmiyorum canım kızımın poposunda çatlak var bizim de özel klinikte olan Bi profosore gittik adam işinde baya iyi biri o söyledi hep nemli kalması gerek o bölgenin kurudukca daha da çatlar ve gaz çıkarsa bile acır nemli kalsın hep dedi biz de öyle yaptık cidden hemen geçti
(2,729 puan) tarafından
Baya şaşırdım profesör den iyi bilecek değiliz.
(808 puan) tarafından
Evet bende bilmiyodum o yüzden yazdım doktorun mevkisini yani muhakkak vardır bir doğruluğu
-Reklam-
0 oy
(808 puan) tarafından
Kızimda da aynısı var şuan dönüşümlü olarak anestol bepanthen fito krem ve sarı kantaron yağı kullanıyor kabızlığı için de duphalac kullanıyor çocuk cerrahi profosoru verdi bunları işinde oldukça iyi biri ve faydası oldu şükür kabızlık olmasın diye de diyet verdi bir süre ekmek hamur işi makarna pirinç pilavı patates ve muz yemesin dedi
(808 puan) tarafından
Ve popo kısmı devamlı nemli kalmalı kuru kalmasın dedi geceleri uyumadan bepanthen sürüyorum
0 oy
(37 puan) tarafından
Kuzenim de vardi kremler sadece rahatlatıyor sızın sürekli sıvı ve lifli şeyler tüketmeniz lazım kabız olunca yara gibi kanama oluyormuş 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
24 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 250121u (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
14 Aralık 2021 Aile kategorisinde alparslaninannesi (485 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,778 cevap

34,978 kullanıcı

...