0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (286 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
1 Eylül de öğretmenler işbaşı yapacaklar imza atacakkar diye haber geldi. Bizim Hatay daki okul müdürü de buraya bu sene çok atama oldu imzayı 1 Eylüle bırakmayın dedi. Ben de eşimle 28-29-30 unda Hatay da olmak üzere bilet aldık dönüş bileti de hazır ve çokk pahalı... Herneyse ben erkenden 28 inde imza atınca aynı gün ücretsiz izne çıkabiliyor muyum acaba bebekten dolayı? 3 aylık bebeğim var ve bu sene izne ayrılmak istedim. Sizce nasıl yapmalıyım? Önce 2 aylık ücretli izin talep edip sonra 6-6 aylık peşpeşe ücretsiz izin alma şeklinde yapabilir miyim? Biletim yanmaz dimi kızlar ... Nolur bilen acil cevaplasın ..

6 Cevaplar

+1 oy
(7,196 puan) tarafından
Ben bilmiyorum maalesef altta kalmasın gören cevaplasın
-Reklam-
0 oy
(7,674 puan) tarafından
Eain izin verdimi gitmene
0 oy
(4,232 puan) tarafından
Canim ucretli izne ayrilma imkanin yok. 

Ucretsiz izne ayrilabilirsin.

Goreve baslama 4 eylul de olacak. Okula dilekce birakirsin. Ucretsiz izne baslama ve bitis tarihlerini yazarsin. Mesela 04.09.2023- 01.07.2024 tarihleri arasinda yazabilirsin.
(286 puan) tarafından
Konaklama çok pahalı nasıl ayrılmayayım kaç hafta bekleyeceğim..;;((((
(779 puan) tarafından
Ogretmenevinde kalabilirsiniz yer varsa DSİ polisevleri falan da öğretmenlere yer açabiliyor..zor bir durum biliyorum ama hepimiz o yoldan geçtik bir şekilde her sey yoluna giriyor merak etmeyin..
(1,072 puan) tarafından
Haftalar süreceğini zannetmiyorum birkaç günde kesinleşir bence
(286 puan) tarafından
Öğretmenevine nasıl ulaşıcam civar illerde, nerden bulunur
(779 puan) tarafından
Internetten numaralarına ulaşabilirsiniz arayıp rezervasyon yaptirabilirsiniz
0 oy
(197 puan) tarafından
Evraklarını teslim edip başlangıcını yaptırman önemli onu da ne kadar erken yaparsan o kadar iyi ileride norm fazlası vs olma durumun olursa o tarih önemli rol oynuyor ayrıca göreve başlamadan bebeğinden dolayı ücretsiz izin alabilirsin bunun için de okula dilekçe yazacaksın sana mesaj olarak gelir bilgiler cevabı takip edersin sistemden ayrıca hayırlı olsun branş nedir?
(197 puan) tarafından
Çok gıcık bir ilçe müdürü yoksa eğer bu izinler genelde reddedilmez ben de 3 ay almıştım
(4,232 puan) tarafından
Dogum sonrasi izin reddedilemez zaten.
(1,072 puan) tarafından
Reddetme gibi bir lüks leri yok canım. Bu senin kanuni hakkın
(286 puan) tarafından
Saolun kızlar. Sistem üzerinden takip derken, sistem neresi ? Branş fen bilimleri
(1,072 puan) tarafından
Şu an belki goremezsin mebbis şifresi veriliyor idareden.  Kişisel bilgilerimizi görüyoruz. Telefonla iletişim sağlarsınız ilk etapta
0 oy
(10,378 puan) tarafından
2 aylık alamazsın canım o doğum sonrası geçerli o süreç geçmiş senin. Sizde sistem ne bilmiyorum kadrolu başlamıyorsunuz ücretsiz hakkın var mı emin değilim ama doğum halinde vardı sanırım keyfi kullanamıyordun.
0 oy
tarafından
Bilmiyorum post yukari

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bgmsr bbkkz (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir5 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
4 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu

380,096 soru

11,378,741 cevap

34,864 kullanıcı

...