0 oy
408 göst.
Aile kategorisinde tarafından
3 yaşına girmek üzere babasını özledi oda ben geldiğimden beri arayıp sormuyor çocukları babam nerede gelmiyecek mi ben onu çok özledim diyor içim parçalanıyor nasıl açıklasam bilemiyorum babama sormuş. Babama sormuş oda sizi terletti sevmiyormuş demiş sakın öyle deme bir daha dedim. Bende şehir dışında çok işi varmış müsait değilmiş ulaşılamıyor felan diyorum. Ayrılmaya karar veren benim aramak istemiyorum. Kızımında hasta olmasını istemiyorum 

9 Cevaplar

+2 oy
(873 puan) tarafından
Kızın baba nerde özledim derken sen de ona açıklama yaparkenki halini videoya al at. Bak bu sefer ben işi var vs dedim ama senınde çocuğun etkileniyo o yüzden ara sor kızını de. 

Hatta şöyle yap yeni bir hat al ona videoyu o hatla gönder de ki kızını artık bu numaradan ararsın. Kendini de beni arıyormuş gibi hissetmezsin bi saat kararlaştırırsınız o saatte arar hep
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Arasan sen konuşmadan kız konuşsa 
tarafından
Çocuğu bahane etti der. Yani öyle düşünmesini istemiyorum baba olan o arasın yani benle muhatap olmayabilir  evlat ya
(1,960 puan) tarafından
Yanlış anlama canım da post sahibinin aramasıyla nereye kadar insan kendi kızı özler arar aramiyorsa demekki sıkıntılı bir insan , zorla nereya kadar konuşturacak kadın kızını ,üstelik birde yanlış anlama potansiyeli varmış
(4,661 puan) tarafından
Tabi ki haklısın baba olarak onun düşünmesi gerekir ben sadece çocuğa üzüldüm ya görmeden dayanamadim ağlamasına ne taş kalpli insanlar var ya
(1,960 puan) tarafından
Bence zaten sorumlulugunu almayacak biriyse ,eğer şimdiden arayıp sormuyorsa yarın birgün daha da azalacak çocuk hep umutlanacak bir kere görmekle iş bitmiyorki , en iyisi çocuğu pedegoga götürmek psikolojisi bozulmasın ,bir pedogoga götürün canım uzman desteği alsin uzmanın dediklerine göre ilerlemek çok daha mantıklı aslında
0 oy
tarafından
Çok özel değilse neden ayrılmak istedin 

Çok üzüldüm çocuklar icin
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Ayrilirken gorus gunleri hakkinda hic konusmadiniz mi? Siz ayrildiniz tamam da anne babalik baki yani hic iletisime gecmiyor musunuz cocukla ilgili?
tarafından
Hafsa değil arkadaşlar ama başka biriyse bilemem :)
(13,825 puan) tarafından
Yok hafsanin konusmasi degil.bu:)
tarafından
Onun engeli yarın falan kalkar şuan da girmiyor zaten kendi hesabı duruyor
(1,554 puan) tarafından
Bir cogunuzu taniyorum evet nicklerden muhabbetlerden ama tanimadiklarim da var
(13,825 puan) tarafından
Anladimmmm ilerleyen zamanlara ozaman:)
0 oy
(6,273 puan) tarafından
Babanda ki vicdansizlik eski eşinin vicdansizligi ile yarışır.insan o çocukta öyle tramva yaratirmi y
tarafından
Heee anladım öyle yazınca
tarafından
Ayyy Esma ben onu babamdaki diye okumuşum yaa kusura bakma gülüm
(6,273 puan) tarafından
Yok abla doğru okumususn sen öyle yazınca ben baktım babamda ki yazmışım sonra duzelttim
tarafından
Beynimi yaktın var yaa
(6,273 puan) tarafından
Ayyy abla öyle oldu biraz
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Pedagog eşliğinde açıklayın zaten babanız çocuğu düşünmeden hareket etmiş daha fazla kafasını karistirmayin
0 oy
tarafından
Kızın için mesaj at kızın seni soruyor baba ol da sor ara sesini duyur yaz 
0 oy
(119,364 puan) tarafından
qkiyamam bee kardesin annen baban vs birine arat yaa cocugun icin gurur yapma 
0 oy
(15,246 puan) tarafından
Ben olsam evladım için iletişim kurardım. Evet o adamda babalık yok. İstws3 yüz kere arar sorar gorusurdu. Ama en azından konuşsun diye arardım 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 205 göst.
18 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bttrx (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 549 göst.
20 Haziran 2023 Aile kategorisinde Npp (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 678 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 831 göst.