0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (592 puan) tarafından
Kızlar tıbbi sekreterlik nasıl sizce arkadaşımın biri iki yıllık okudu hemen atanmış doğuya puanı da öyle çok yüksek değil ve yeni atananlar bile 22 24 arası ücret alıyormuş ben de tyt ye girip okumak istiyorum ama üniversiteyi dışardan bitirebilir miyim acaba içerden okumak daha mantıklı tabi ama çocukla biraz zor olur 

6 Cevaplar

0 oy
(2,886 puan) tarafından
Çocuğun kaç yaşında geçen bir yerde denk geldim çocuğuyla üni kazanmış istersen yaparsın 
(592 puan) tarafından
İki yaşında kızım var ama temelim var yani Türkçe matematik ikisinde de iyiyim kazanmaya kazanırım ama üniversiteyi dışardan bitirebilir miyim acaba
(2,886 puan) tarafından
Temelin varsa daha ne :) yaparsin sadece sınavlara girecen
-Reklam-
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Hep aynı bahane cocukla zor oluyor durumu 50 60 yaşında okuma yazma bilmeyen torun torba büyüten tarlada bağda çalışan salvarli teyzelerimiz disardan ilk orta lise okuyup üniversite diploma aliyorlar senin onlardan neyin eksik? Bahanelere sığınmak yerine çözüm üretmek lazım geçenlerde burda Bi kadın 2 cocukla tıbbi kazandı tıp fakültesi yani puanı en yüksek bölüm 
(1,280 puan) tarafından
Örgün öğretim için çocukla zor olur demiş. Açıktan okuyabilirim diyor
(8,936 puan) tarafından
Açıktan okumak daha zor örgüne göre 2.ogretim okuyabilir eşi evde çocuklara bakar hanımefendi okula gidip gelir
(592 puan) tarafından
Çocuğuma bakan birini bulursam tabiki örgün eğitim ile okurum ama şartlar zor işte
(8,936 puan) tarafından
Esin destek olmuyor mu
(592 puan) tarafından
Biz kayinbabamlarla birlikte köyde oturuyoruz örgün okumak isterdem merkeze taşınmak lazım o zamn da eşim mecbur çalışacak aslında kız kardeşlerim var onlar yanımda kalabilir ama bilmiyorum bakalım zaman neyi gösterecek
0 oy
(63 puan) tarafından
Bence güzel iş hastane de çalıştığım sürece yani kendi aralarinda doktor işlerini felan çok rahat cozerlerdi ozenirdim yani bilgisayar da iyi öğrenirseniz kolayca yapılır çeşit çeşit bölümler var kiminin tek görevi TC girip barkod çıkarmak olan var yani o derece rahat kimi acilde nobetli felan da var ama
(592 puan) tarafından
Hiç sıkıntı değil mezun olayım da ne olursa olsun :))
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Vala ben 2 senelik baska bölüm okudum şimdi ikinci üniversite ile kaydoldum bugün tibbi sekreterliğe . Kuzenim atandi 71 le İzmir e
(592 puan) tarafından
Benim de ortaokuldan arkadaşım iki yılı bitirdi hemen atanmış dört beş yıl okuyup ingilizce öğretmenliği okuyan bir tanıdığım hâlâ atanmadı ben de o yüzden tıbbi sekreterlik istiyorum
0 oy
(4,493 puan) tarafından
Canım tıbbi sekreterlik yıllardır 50 60 kişi alir su 1 2 senedir cok yuksek alim yaptı muhtemelen kadroyu doldurup alımları yine azaltacaklar
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Benim 4 yasinda oğlum var 27 haftalık hamileyim bende örgün ogretimdeyim. Yani okumak isteyen her türlü okuyor. Bi de benim ki 4 yıllık :D bu sene 2. Sınıfı okuyacağım 
(67 puan) tarafından
Hangi bölümü okuyorsun
(2,762 puan) tarafından
Sosyal hizmet kuzum
(67 puan) tarafından
Ne güzel

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.