0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
Kızlar merhaba 24 haftalık hamileyim cinsiyetle alakası varmı bilmiyorum ama karnım aşağıda her gören aynı şeyi söylüyor erken doğum riski olur falan diyorlar aklıma takıldı cinsiyeti erkek böyle birşey yaşayan oldu mu biraz içimi rahatlatsanız :)

7 Cevaplar

0 oy
(105 puan) tarafından
Bilen yokmu kızlar 
-Reklam-
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Benım kuzenimin de aşagıdaydı bebek ama karnı normal görunumdeydı kızı oldu onun 30 haftaya kadar erken dogum rıskı vardı hep bebek aşagıda durdu rahım buyuyunce yukarı cıktı da rahat bır nefes aldılar ama karnın gorunumunun asagıda olması ıle erken dogum olmaz onemlı olan bebegın pozisyonu bununda kontrolde doktoruna sor bebek normal duruyorsa olması gereken yerdeyse sıkıntı etme sen 
0 oy
(13,014 puan) tarafından

Oğlum da aşağıdaydı dr 35 den sonra hazır olalım demişti  37 haftalıkken ise alttan muayenede kafasına değebiliyorum doğum yakın ailem başka şehirseydi çağır artık demişti sonucunda 40w5 de suni sancı ile doğdu :)

0 oy
tarafından
Gerçekten karnın aşağıda olması en iyi ihtimalle bebeğin kanala yakın ya da kanalda olması demek ki bunu da doktorun şimdiye kadar söylerdi. Başka başka belirtilerin de olurdu. Tenekeden tayyare konuşmayı sever bizim insanımız. 
0 oy
(738 puan) tarafından
Hemen cevap verim :) oğlumda hamileyken karnım asagidaydi aynı şeyler dediler 40 haftalık doğdu 

Şimdi kıza hamileyim karın şeklim aynı şuan 23 haftayim
0 oy
(307 puan) tarafından

bende pek karnin asagida yukarda olayina inanmiyorum :D. oglumda sancilarim baya vardi kaynanami cagirdik kizlarin yaninda kalsin diye karnima bakti boşuna gideceksiniz göbegin inmemis yalanci sancidir dedi biz yinede gittik 40 dkkalik yol iyikide gitmişiz gece 4 de ordaydik 7 bucukda oglum dogdu :D yani pek takma ogle seyleri canim

0 oy
(2,103 puan) tarafından
Valla vanım benimde aşağıdaydı erkekti benimki de 37 de tansiyon yüzünden sezeryan oldum olmasam geleceği de yoktu sanki kucağımda oturuyordu daha şimdiden gerçi son 1 ay kala komple inmişti doğum pozisyonumda duruyordu da 28. Haftadan beri hatta 30 da kanala inmek üzere ayakta durma dediler 37 de doğurdum ama yürümekte zorluk çekmeye bsşlamıştım kasılmalar hat safadaydı sezaryan olmasam 3 gün içinde doğururdum 

Genel olarak eskiler kız bebek yukarda erkek bebek daha aşağıda olur derler :) 

İnandığımdan değil ama benimki de aşağıdaydı hep doktor sorun yok diyorsa çevreyi takma canım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 293 göst.
28 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
0 oy
6 cevap 186 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde aysushh (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 131 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde M.D (1,586 puan) tarafından soruldu