+2 oy
347 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benim bekarken de çok güzel bir hayatım yoktu evlendikten sonra da olmadı hep sıkıntı yaşadım evliliğimden bu bazen ruh sağlığıma yansıdı ama ne ailem ne eşim ne dostum kimse beni anlamadı neyin var denmedi neden bu hale geldin denmedi. Hep psoklojin bozulmuş senin, sen takıntılı sın, saygısız sın benzeri suçlamalarla geliyorlar bana

Bir sıkıntım olunca söylesem ayrı dert söylemesem ayrı dert bazen sadece sarılmak istiyorum birine hüngür hüngür ağlamak ama öyle biri yok hayatımda :'( ve ben artık yorulduğumu hissediyorum içimde bir şeyler bitiyor artık her şeye her kese karşı soğuyorum her kes ten uzak olmak istiyorum bazen sadece sorun benmişim gibi oluyor bu aralar çok sık bu duygu ile karşı karşıya kalıyorum canıma kıymayı yada alıp başımı gitmeyi düşünüyorum korkuyorum kendimden bu vaz geçmişliğimden... En büyük korkum evladım 1 yaşında daha çok küçük ama annelik yapmaya gücüm yok :'(hkkınızı helal edin lütfen içimi dökecek kimsem yok 

10 Cevaplar

+1 oy
(2,592 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.  İhmal etme mutlaka destek al . Birde bu hayatta yanlızsin unutma. Zayıf olursan kimse elinden tutmaz yani destek olur illaki ama genel olarak teksin. Kendi yaralarını sarmayı,düştüğünde daha kuvvetli kalkmayı öğrenmen lazım.  Birilerinden seni kaldırmasını beklersen zamanla onlar da yorulur ve sana senin de dediğin gibi sorunlu yaftasını yapistirirlar öyle kalırsın. Sorunlu anne,sorunlu es, sorunlu evlat... Bir an önce kendini iyileştirmelisin
(21 puan) tarafından
O kadar haklısın ki ama o kadar çok yıprattılar ki kalkacak gücüm kalmadı inşallah yapabilirim çocuğum için
(2,592 puan) tarafından
Kalkmalisin kalkacaksın da emin ol canım. İnsanlar uzer yorar kırar..
(21 puan) tarafından
İnşallah ☺️
-Reklam-
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Şuan duyguların hiç normal degil bizde bu konuda uzman degiliz , tabiyki burada paylaşabilirsin ama pisikolojik destek alman gerekiyor. Cunku sağlıklı bir insan yaşamaktan vazgeçemez. Sorunlar ne kadar buyuk olursa olsun yaşamak çok güzel. Hem sebebinde var, mucizen evladin. Abdest al Allaha saril duana karşılık verecektir. O senin hep yaninda. Mis kokulu evladini bir daha görememek ne demek düşünmesi bile azap. Toparlanman lazim. Herkesin imtihanı var ama çözümüde var. Yaz paylaş agla ama toparlan
(21 puan) tarafından
Tek sığınağım o zaten namazdan sonra secdeye kapanıyorum içimi döküyorum ağlıyorum biraz rahatlıyorum ama bazen birine sarılmaya derdimi anlatmaya bazen sadece ağlamaya ihtiyacım oluyor :(
(1,208 puan) tarafından
Çok güzel bir.yorum gerçekten.bazen bende böyle hissediyorum okuyunca bir an kendimi güzel hissettim yani Allah razı olsun iyi niyetiniz den
(2,165 puan) tarafından
Bunlar cok insani istekler, zannetmeki sadece sen öylesin hepimiz zaman zaman aglamaya, sarilmaya, paylaşmaya ihtiyaç duyuyoruz ama bu demek degilki hep bu ruh halinde kalicaz. Cabalamamiz lazim, sebeplerin arkasına sığınmadan umut dolu olmamiz, elimizden geleni yapmamiz lazim. Canim sen annesin gücünü ondan alman lazim kendinden evvel onu düşünmen lazim. Sen mutlu olursan oda mutlu olur. Illaki hayatında iyi şeylerde vardır. Belkide hayata bakış açını değiştirmen gerekiyordur. Bu hayatta sorunlarin yanısıra guzelliklerde var. Bazen bir gökyüzü mutlu eder insani, bazen evladinin anne demesi. Allah sıkıntılarını gidersin, kendine iyi bak❤
(2,165 puan) tarafından
Bakiderya, sagol bacim o senin guzel görüşün. Zaman zaman çıkmazda hissetmek normal insaniz sonuçta ama devamli bu ruh halinde olmak sağlıklı degil. Allah hepimize huzur mutluluk versin❤
(21 puan) tarafından
Anakiz çok ama çok teşekkür ederim bu mesajın bile o kadar iyi geldi ki
0 oy
(398 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum ama lütfen destek al gerekirse her kes ten her şeyden uzak kal sadece evladınla ama onun için destek al 
0 oy
(191 puan) tarafından
Şuan kendimi burda gördüm bir an aynı hisleri yaşıyoruz da beni anlatmış gibisin inanki bende senin gibiyim güzel kardeşim yaşım henüz 22 ve iki tane evladım var yaptığım tek şey herşeyden elimi çekip sadece Rabbime yöneldim namaz kıldım kuran okudum elimden tesbih düşmez oldu inanki daha iyi geliyor herşeyi kenara bırak Rabbime yönel o zaten senide evladını da sıkıntıdan çekip alır o herşeyi gören ve duyandır 
(21 puan) tarafından
Keşke yakın olsaydık birbirimize iyi gelirdik çünkü çevremizde anlayanımız yok, :(
(191 puan) tarafından
Keşke gerçekten bende isterdim olsun özelden yazabilirsin bana istediğin zaman ben her daim destek olurum sana çünkü aynı duyguyu yaşadığım için insanın kendini yanlız hissetmesi çok üzücü
(21 puan) tarafından
Ah be balım kendine mi yanıcan bana mı :( Allah hayırlı kapılar açsın ikimizede
(191 puan) tarafından
Amin amin duam seninle rabbim bizi refaha çıkarsın inşallah ❤️
(21 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Psikolojik destek al derim mutlaka.
(21 puan) tarafından
Depresyonmu dersiniz :( ilaç verseler daha kötü olmaz mı
(1,554 puan) tarafından
Yani isin uzmani degilim ama biraz oyle geldi bana. Tabi ki daha kotu olmaz, bedenin hastayken doktora nasil gidiyorsan ruhun hastayken de gitmelisin.
(21 puan) tarafından
İnşallah cesaret edip giderim :(
(1,554 puan) tarafından
İnsallah.. evladin icin unutma ❤️
(21 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Balım bende.ayniyim.nazar vardır üzerinde.oku kendini sen her gece gündüz Kur'an oku süre dinle.bakara süresi bereket getirir.hem.bende tavsiye kendini kurana evladına ver emiyorsa ona yansıtma.emzir hatta arada Kafa dağıtmak icin müsait olunca ikiniz bas başa müzik açın dans edin kendinize.bakin kombinler yapın beraber evladına ver kendini hayata tutunma sebebi bak ilaçla.oacak.is değil.kafa.da bitir kuzum sen 
(21 puan) tarafından
Çevreden uzak kalsam düzelicem psikoloğa gerek yok derdimi biliyorum ben ne ailem ne eşimin ailesi bana iyi gelmiyo bazen sadece babama sarılıp ağlamak istiyorum ama onuda yapamıyorum gitmek istiyorum her kes ten uzak bir yere imkanım yok
0 oy
tarafından
Aynı duygular içindeyiz Dayanacak gücüm kalmadı Hala nasıl nefes alıyorum şaşıp kalıyorum Çocuk olmasa diyorum her şey çok kolay olurdu Sonra ben olmasam hayat onlar için çok zor olur diyorum İnan benimde halim yok İnşallah sen ve benim gibiler için sonunda bi mutluluk vardır keza hayatım maf olmuş bi şekilde  ölmek istemiyorum 
(21 puan) tarafından
:(ne oluyo bize böyle niye hayatı zindan ediyorlar ki oysaki zor bir şey istemiyoruz biraz anlayış ilgi şefkat :(:(
0 oy
(22 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki aynı durumdayız yalnız degilsin yaşım o kadar gencki gülüp oynayacağımız yere hayattan gram zevk almıyoruz Allah yardımcımız olsun inşallah 
(21 puan) tarafından
:(:(:( ne çok dert ortağım varmış Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah
0 oy
(29 puan) tarafından
Canım sen çok değerlisin bir çocuğun varmış onunla ilgilen boşver herkezi sana önem vermeyene sende verme naçizane tavsiyem kuran dinledikçe dua ettikçe çok rahatlıyorsun 
(21 puan) tarafından
Haklısın inşallah geçici bir süreçtir toparlarım
0 oy
(267 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun balım hepimiz dönem dönem böyle sıkıntılardan geçiyoruz önemli olan kalkmayı bilmek sen her şeyden önce anne sin çok güçlüsün bunun farkında değilsin sadece 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 242 göst.
0 oy
10 cevap 451 göst.
19 Kasım 2020 Aile kategorisinde Busemmmnaz (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 242 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 754 göst.

380,487 soru