0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (205 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bugün kontrolüm vardı hamileyim nstde sancı çıktı doktor Altan muaneye etti 2 santim açıklığım vardı yatış yapmak istedi bir buçuk yaşındaki oğlum için istemedim şuan karnımda hiç gitmeyen bir sertlik hafif bel ağrım ve tuvalete çıkma isteği geliyor tuvalete gidiyorum afederseniz birşey gelmiyor karnımın içi ağrıyor kocam olacak insan işten gece 2 de eve geliyor bende bir an uyukladim kapının sesini duymadım kapıyı kiracakti nerdeyse kapıyı açtı anneside aşağıda kapının önünde eşim nasıl bağırıyor bana demedigini bırakmadı şuan bunu neden anlattım hastaneye gidecek olsam ne oğlumu bırakacak kimse var nede benimle gelecek kimse çünkü benim olduğum odaya bile gelmedi sancın nasıl diye sormadı o yüzden sizce açılmam artıyormudur artiyorsa hastaneye gitmek istiyorum dediğim belirtiler yoksa normal mi 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hemen bi taksi çağır git yada o denyoya de kalk beni götür iyi değilim de doğum sancısı olabilir 
(205 puan) tarafından
Ama çok şiddetli değil acaba doğum başlamışmidir
tarafından
Ben yaşamadım ama kasılma oluyorsa bel tarafında ağrı varsa doğum yaklaşmış gibi oluyor
-Reklam-
0 oy
(8,466 puan) tarafından
Kasılma sayar yükle canım o zaten seni hastaneye ne zaman gideceğin konusunda yönlendirecek 

O öküz kocanda beter olsun pislik adam 
(205 puan) tarafından
Sancımin olduğunu bile bile bana o bağırması beni yerle bir etti zaten doğuma gideceğim arkamda oğlumu bırakacam diye çok üzülüyorum bide böyle yaptı
(8,466 puan) tarafından
Olan olmuş şuan sen karnındakinii düşün canım lütfen daha fazla stres yapma stres üzüntü olduğu içinde bebek kendinş kasar sen kasılma sayar yükle ve takip et orada seni yönlendirecek korkma 34. Haftadan beri 2 cm açılmam var benim şuan 36 oldum
(205 puan) tarafından
Tamam kasılma sayarı yükleyeceğim şimdi ama karnım zaten sürekli sert kasılma karnıma ağrı girince mi saniye tutayım
(8,466 puan) tarafından
Evet canım karnın sertleşince tuşa basacaksın geçince kaldıracaksın elini tekrar geldiğinde yine yapacaksın
0 oy
(409 puan) tarafından
Bak canım şimdi önce sakin olman gerek bi kağıt al o ağrı geldikçe dakikasını yaz düzenli ağrıysa artık doğum geliyor 10 dk ya indiğinde bekleme dr a git. Boşver sen onları gerekirse çocugu al taksi çağır inan bana hemşireler bile ilgilenirler ama bence kocan durumun ciddiyetinin farkında değil ondan böyle davranıyor . Eğer 2 cm açılman Varsa gündüzden büyğk ihtimal sabaha doğurursun belden gelir ağrın zaten 2. Doğumunmuş bilirsin az çok kendini Allah yardımcın olsun :)) sağ salim kucağına al inşallah
(205 puan) tarafından
Karnım sertleşiyor sertlestikce özel bölgeme hafif sancı giriyor ve belden ağrı sirtimdan belime doğru ağrı geliyor
(409 puan) tarafından
Tamam artık doğumun başlamış artık sen dediğim gibi dakikalarını yaz ağrı geldikçe hastane yakınsa direk gidersin değilse bekleme bile herkesin bir olmuyor açılma süresi son ana bırakma kendini .
0 oy
(409 puan) tarafından
Bide tuvalet geliyo sanmak zaten bebek baskı yaptıgı için gidip sakın zorlanma . Sancını takip et sen 
0 oy
(133 puan) tarafından
Ben 2 ay önce doğum yaptım tamda dediğin gibi oldum tuvalete çıkma isteği geliyordu bana da ve istemsizce ıkınıyordum hastaneye gittim ebeler kontırol etti ve doğum başlamış dedi. Kendini de bebeğini de tehlikeye atma. O kocan da hamile eşini bırakıp nasıl ikide gelebiliyor. Anahtarı yok mu açsın kapıyı. 
(205 puan) tarafından
Sancın şiddetlimiydi benim ilk oğlumda çok şiddetli sancım vardı o yüzden bunda da çok şiddetli sanciyi bekliyorum ama karnım aşırı sert oluyor ben kocamı da ailesini de Allah'a havale ediyorum Allah bildiği gibi yapsın onları
(165 puan) tarafından
Canım Hiç Bekleme Direk Hastaneye Git Bebek Çok Döner Kordon Dolanması Olur Yada  Allah Korusun Kötü Bı Durum Olur Dön zamanlar Bazen Tahlike Arz Ediyor Böyle Durumlar Oğlunu Kaynanana Bırak Eşek Değil Ya Bakar Esinede Durumu Anlat Erkek Sonuçta Bilmez Sanciyi Ağrıyı Sen Yönlendir Onu Sert Ol Yumuşak Olma Ezilirsin we Bekleme hastaneye git

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 119 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde figenatirak6566 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
22 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 390 göst.