0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (2,092 puan) tarafından
Altin hesabındaki altini satarken mi yoksa kuyumcuda satarken mi kâr vardır kızlar yani

Altın hesabimi yoksa canli altin mi satarken daha iyidir sizce kararsız kaldim iki bin var elimde şu an canlı gram mi alsam yada altin hesabina mi atsam sizce

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hiç elime gram almadım hesaptan yaptım kızımın paralarını pek anlamıyorum bu işlerden 
(2,092 puan) tarafından
Siz hangi banka kullanıyorsunuz
tarafından
Ziraat
(2,092 puan) tarafından
Parayi hesaba atıp öyle devam edeyim o zaman bende : ) teşekkürler
tarafından
Yani küçük küçük alıp atıyorum elimde para kalınca harcıyorum malesef o yüzden hesap daha mantıklı duruyor
(2,092 puan) tarafından
1700 TL'ye aldim bir gram hesaptan ama satarken 1666 veriyor uzun vadede kârli olur umarım.
-Reklam-
0 oy
(6,268 puan) tarafından
Kuyumcu daha mantıklı çünkü banka çok fark aliyor
(2,092 puan) tarafından
Satarken düşükten alıyor dimi
Kuyumcu o kadar almiyor mu satarken daha mı kârlı oluyor
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Eğer altın miktarınız çoksa kesinlikle altın hesabı.Evde saklamak da sorun çünkü.Bir de ihtiyacınız olduğunda azar azar bozdurabiliyorsunuz.Ama miktar azsa kuyumcudan alın çünkü hesap açılırken bı miktar ödeme yapıyorsunuz.Tabiki kuyumcudan takı değil gram yada çeyrek alın.Taki alırsanız geçmiş olsun işçilikten çok zarar edersiniz satarken.
(2,092 puan) tarafından
Yok öyle işçilikli hata yapmam çeyrek bile işçilikli gözümde alirsam gram alirim:D ya evde bi kolyem ve 10 gram var yani hangisinden alicaksam artik ona devam edicemde ya banka ya canlı işte karar veremedim
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Döviz bürosunda daha karlı alirkende daha ucuz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
14 cevap 373 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 509 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu