+1 oy
210 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (120 puan) tarafından
Selam kizlar sizce mutfak halısı büyük boy mu olmalı küçük boy mu olmalı benim 6 MT büyük halı var mutfağımda ama eşim 4 MT koyalım küçük halı olsun kenarlar açık kalsın birşey olmaz diyor siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

9 Cevaplar

0 oy
(12,503 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Böyleşuan kışın daha büyük halı seriyorum ama mutfağa küçük halı daha ferah gösteriyo bence 
(120 puan) tarafından
Boyle daha guzel gerçekten temizliğide kolay kenarlarıda bir Vileda yap oh miss
-Reklam-
0 oy
tarafından
Orta olsa daha iyi olur mutfakta halı kirlenmesi çabuk olur ona göre hemen temizlenen halı alın 
(120 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(5,114 puan) tarafından
Bence mutfakta salon gibi büyük halının işi yok. Normal halı kullanıyordum ama mutfakta baş edemediğim için yıkanabilir olanlardan aldım haftada bir atıyorum makineye tertemiz oluyor. Bence öyle bişey bak
(120 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolasın
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Paspas gibi küçük halı kullanıyorum. Ben yemek yaparken sağı solu çok kirletirim ya. Hemen atarım makinaya akşama kurur. Parke zaten yazın ya hiç kullanmam yada o minik halıyı kullanırım.
0 oy
(6,595 puan) tarafından
Mutfağında bir 4 MT birde 6 metre halısı olan ben kaçar sjsj
(120 puan) tarafından
Mutfak baya büyük anlaşılan :)
(6,595 puan) tarafından
10 MT kare halı kullanildigina göre  büyük katogorisinde sjjs

Ama ben sevmiyorum sjsj
(9,080 puan) tarafından
At koşturuyon mu kız :D kocaman mutfak hayalimdir
(6,595 puan) tarafından
Selim'in anası yok kız anca oğlum koşuyor sjjs

Ben süpürge olayını çok sevmediğim için hoşuma gitmiyor diğer odalarında öyle cunku
(9,080 puan) tarafından
Şöyle kocaman bir mutfağım olsa atsam güzel l masa takımı orda yesem içsem salonum batmasa :D
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Benim kayinvalidem hali hastalığı  var hiç bir yer açık kalmayacak insanın gözünde hitap etmesi lazım kenarları açık kalacak ki temizliği  de kolay olsun hem çok büyük hali temizlik konusunda da sıkıntı bence ya üzerine birsey dökülürse  ben jel hali kullanıyorum  birsey döküldüğü  gibi at makinaya miss:)
(13,209 puan) tarafından
Benim kpederim öyle evin her yerin de halı olmalı kapıların oraya pas pas koyuyor kışın sıcak oluyormuş :)))
(120 puan) tarafından
Ahh bu eskiler :) ne varsa onlarda var
0 oy
tarafından
Bencede biraz kenarlar açık olsun 
0 oy
(9,080 puan) tarafından
Benim mutfağım koridor şeklinde kenarları açık kalıyor yere bişey dökülünce fayansi silmek daha kolay :D kızartma falan yapınca hemen yerlere bı bez atarım yada yemk falan yaparken sıçrarsa silerim hemen halıyı silmek zir geliyor o yüzden bir tık küçük halı kullan bence de 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Beyaz 3 m  post hali 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 394 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu

383,025 soru

11,465,322 cevap

35,064 kullanıcı

...