0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından

ikisi de çok güzel kokuyor şuan mavisini kullanıyorum ama şakayık nasıl onu da denemek istiyorum kullananlar var mi

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pembe çok guzel
tarafından
Yok yok hatta ailemden baskasi su an kullaniyor bayramda yikadigi camasirimiz hala kokuyor hatta bana gore yogun kokuyor rahatsiz oluyorum
(436 puan) tarafından
alla alla bende normalde lilyum kullaniyordum sonra ambere gectim  bugünde markette şakayıka denk gelip koklayim dedim gercekten cok güzel kokusu vardi ama yıkandıktan sonrabkoku gidiyomuş camasir makinede de sorun olabilir
tarafından
Bilmiyorum ki benim akarabam aylardir kullaniyor aylardir ne zaman yikadigi camasira denk gelsem tekrar kendim.yikadigim oluyor cok fazla koktugu için
tarafından
Ustelik yarım kapak doktugunu soylemisti . E hadi bir doktugune denk gelsem ne aylarca yeni yikanmis kokusu bir kere bile gitmedi
(436 puan) tarafından
ben lilyum kullaniyom simdi yarım kapağı bırak bir kapak döküyorum yinede fazla koku almiyorum makinemden dolayi galiba
-Reklam-
0 oy
(1,345 puan) tarafından
Şakayık pembiş
(436 puan) tarafından
güzel kokuyor dimi çamasirlar koku bırakıyor mu
0 oy
tarafından
Amber kullanıyorum 
0 oy
(15,869 puan) tarafından
Bingo kullaniyordum Amber aldım bu sefer ayyy çok beğendim  Bunların kokusunu bilmiyorum canım 
(436 puan) tarafından
bugün sakayik kullandim oda güzel kokuyirdu

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 147 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 127 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 141 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
30 Nisan 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Nisan KC (4,097 puan) tarafından soruldu

399,947 soru

11,963,447 cevap

36,132 kullanıcı

...