0 oy
110 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlum 3 yaşında özel eğitime gidiyor haftada 3 saat birisi grup bu derslerin ve ders ücreti 350 lira ben de bı gruba daha girsin istiyorum paralı olarak sizce mantıklı olurmu fazla masraflida olmaz hem diyorum eşime sizce grupmu etkili olur yoksa bireyselmi

4 Cevaplar

0 oy
(891 puan) tarafından
Bu çocuğun durumuna bağlı canım özel durumu ileri derecedeyse bireysel ama daha düşük evredeyse grup elbette 
-Reklam-
0 oy
(194 puan) tarafından
Ne sebepten rehabilitasyon a gidiyor 
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Çocuğun düzeyi önemli bence canm + kreş der tek geçerim göz teması kısıtlı oyun oynamazdi kreşe gtti hepsi duzleid şükur
0 oy
(1,229 puan) tarafından
Otizim de ezber davranış çok yoğun oluyor. Çocuğunun durumuna bağlı kurum ile konuşup çocuğunun kendi seviyesinde olan çocuklar ile grup dersi alacaksa faydası olur. 

Biz grup eğitimini arttırmak istediğimizde öğretmenimiz eymenin özel eğitimdeki grup dersinden se normal çocuklar ile kaynaşması daha uygun olur dedi çünkü benim oğlumun ezberi çok fazla mesela özel bir çocuk grup eğitiminde kendi başına vuruyor kendini yere atıyor oğlum da bu durumdaydı bu durumu açtırmak için çok uğraştık artık yapmadığı şeyleri grup dersinde görünce tekrar yapmaya başladı en önemlisi bireysel eğitim eğitime yeni başladıysanız elinizden geldiği kadar bireysel aldırın biz hem devletin verdiği 3 saate gidiyoruz hemde ayriyetten haftada 6 saat kendimiz özel gönderiyoruz biz ders sayısını düşüreceğiz oğlum toparladığı için kendini ama az eğitim ile başlamış olsaydı bu kadar ilerleyemezdi bir de duyu bütünleme dersi veriyorsa kurum ücretli kesinlikle gönder 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 146 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,993 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 277 göst.
0 oy
4 cevap 72 göst.
9 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Sevgii-iyilestirir-8 (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,993 puan) tarafından soruldu

385,872 soru

11,536,414 cevap

35,209 kullanıcı

...