0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (1,033 puan) tarafından
Kızlar çok asabi oyun oynamak istiyor benimle ben birşey yapınca hemen sinirlenip bas bas bağırıyor anne aba dede falan diyor arada onun harici herşeyi parmağıyla gösteriyor ve oyun istiyor hep sıkılıyor bazen bende napayım napayım diyorum köydeyim dışarı çıkarıyorum incir falan var yere oturtturucam bas bas bağırıyor herşeyi ağlamakla çözmeye çalışıyor bu durum ilerlemeden kurtarmak istiyorum kendi yaşına göre hiç çocuk yok olanlar hep büyük bu anlamda kreş falan ya da oyun arkadaşı edinebileceğim yerler varmı 17 18 aylık çocuğu 2 3 saatliğine oynasın diye verebilir miyim beni istemiyor kimseyi istemiyor napsam elinde kaldım artık parkı bile sevmiyor bir süre sonra orda da ağlıyor? 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yaaa Allah yardımcın olsun çok zor gerçekten böyle çocuklar, anne olarak çok yipraniyoruz :( 17 aylık çocuklar için özel yerler varmi bilmem ama  da çok pahalı diye biliyorum ama araştır yinede sen

-Reklam-
0 oy
tarafından
17 aylik  kizmda  4 mart  doğumlu  çok akılı  usludr  hic  inadim  inat  demedi hayir  dedik  tamm dir  Allah  yardm etsn  asabi çocuk  zor  bol  bol  parka  avmye  lunaparka  gidin bnce
(1,033 puan) tarafından
Ya canım önceden böyle değildi şimdi böyle yüz veriliyor aşırı derecede o da bilerek böyle yapıyor
tarafından
Kiz sen çok methediyorsun bebeğini dikkat et göze gelmesin yazık çocuğa
0 oy
(12,690 puan) tarafından
Canım olduğun yerde varsa araştır,oyun grubları 15 aylıktan itibaren alıyor ben 14 cu aydan başladım haftada bir gün bi saat götürüyorum hem sosyalleşme hem motor gelişimi için faydalı dört çeşit oyun oynuyorlar her seferinde 
0 oy
(245 puan) tarafından
Muhtemelen ağladığında her dediğinin yapılmasına alışmıştır önce bu huyundan vazgeçermeniz gerek, ağlayarak bir şey istediğinde sakinleşmesini bekleyin başka şeylerle dikkatini dağıtın ama istediğini ağlıyor sussun diye yapmayın yoksa böyle devam eder.
(1,033 puan) tarafından
Canım ağlıyor umursamıyorum bakıyor umursamayınca kendini yerlere atıyor böyle değildi de bu aralar aşırı şımartıldı heralde ondan böyle
0 oy
(873 puan) tarafından

Benim oğlum da 10 nisan doğumlu 

Çok canı sıkılıyor oynamayı bilmiyor her denileni anlıyo ama konuşma yok :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 121 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 300 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
30 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Harvass (23 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,508 cevap

34,899 kullanıcı

...