0 oy
86 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
Mrb kızlar 4 gün önce kürtaj oldum kese boştu içinde bebek yoktu mecburen kürtaj olmak zorundaydım bu ikinci düştüğüm bebek çok istiyoruz ama doktor 3 ay gebe kalma dedi kürtaj olduktan sonra ne zaman hamile kaldınız ve ne zaman ilişkiye girdiniz Bi zararını gördünüz mü çok üzüldüm iki defadır başıma geliyor okadar umitlenmiştim ki bebeğim olacağına nasip olmadı yine 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kürtaj olmuştum benim ki kalbi durmuştu karnım da bebeğin..

Ben kürtaj dan iki ay sonra hamile kalmıştım  ama çok Zor günler atlattım düşük riski var ah ah çok zor günlerdi doktorun haklı en az 3 ay korun bence 
(105 puan) tarafından
Doğru diyorsun cane bence de biraz beklemem lazım
tarafından
En azından rahmin iyilessin ben kürtajdan 1 ay sonra birlikte oldum eşimle öyle hamile kaldım kalmam sanıyordum çünkü,,, çok zor günler atlattım çok ☹️ rabbim sağlıklı hayırlı bir evlat sana tez zamanda nasip etsin inşallah ❤️
(105 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından
Bana doktorum kürtajdan sonra 1 ay ilişki yok 1 ay da korunun demişti 6 ay falan sonra hamile kaldım 
(105 puan) tarafından
Anladım canım bende 3 ay korunmam lazım
(245 puan) tarafından
En kısa zamanda yeniden kavuşursunuz bebeğinize inşaallah
(105 puan) tarafından
Amin inşallah cane
0 oy
(244 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim inşallah tez vakitte sağlıklı bir gebelik hayırlı bir evlat nasip eder

Sen yine de doktoru dinle canım
(105 puan) tarafından
Amin inşallah sağol can Ayn doktoru dinlicem

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 246 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 127 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prenseslerin_annesi (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sevgi99mr (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sevgi99mr (7 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,426,881 cevap

34,987 kullanıcı

...