0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (1,310 puan) tarafından
Bu nedir böyle anlamıyorum. 2 aylığım öyle bir halsizim ve ağzımda acı tat var ki. Hiç ama hiç bişey yapasım yok. 1 aydır kapıdan dışarı çıkmadım. Zar zor yemek yapıyorum. Yrmek masasını bile gece topluyorum. 3.5 yaşında ki kızım evi mahvediyor. Bir eşyayı alıp diğer tarafa koyasım gelmiyor. Yani anlayamadım. Kızıma hamileyken böyle olmadım ben. 

14 Cevaplar

0 oy
(98 puan) tarafından

Aranan kan bulundu o ben:'(

(1,310 puan) tarafından
Ev sıcak hava bunaltıcı. Yani bir ton iş beni bekliyor. Bulantım yok. Ama balkona çıkıp oturup bi hava alasım bile gelmiyor:(( bilmiyorum ama ciddeb psikolojimde bozulmaya başlıyor. Şimdi deseler ki dışarda mükemmel bir gün geçireceksin alışvrrişler yemekler gezmeler falan. İnan ki gidemem
-Reklam-
0 oy
(3,390 puan) tarafından
Hamile değilim ama senden daha çok halsiz olabilirim:(
(1,310 puan) tarafından
Ooffff :(
(3,390 puan) tarafından
Soğuk şeyler iç karpuz dondrma ye hem bebişte karnında kilo alır
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Aynen öyleyim evde dağınık bulasikta var camasirda asilcak toplancak evde supurulcek bugün kim yapcak hiç halim takayım yok kızda böyle değildim doğuma gitmeden önce ki gün tüm evi silip süpürüp öyle gitmiştim şimdi bakkala gidiyom gelirken yolda canım cikiyo resmen kendimi zor tasiyom oğlan çocuğu taşımak çok zor geldi bana
(1,310 puan) tarafından
Bulantınız var mı? 2 aylığım ben cinsiyet belli değil. Çamaşırlar balkonda 3 gün oldu. Alıp yerleştiresim yok. Yani böyle depresyonda gibiyim
(1,250 puan) tarafından
Benim doğuma 21gun kaldı sezeryanla olucak ve hala kusuyorum sabah gene kustum bide mide bulantısı hapı kullanıyorum ben dogurama kadar kusarim sen bana bakma bünyem çok hassas benim citkirildim bı insanım eşimde dalga geciyo şu cusseyle ayıp ediyorsun sendeki bilek bende olsa ohoo diyo ama işte cusseye bakmiyo bu işler
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Havalar çok sıcak ondan oluyor benimde hiç birsey yapasim gelmiyor halim olmuyo ama kızım olduğu için oraya git buraya gel yemek vs bir şekilde yapıyorum 
(4,548 puan) tarafından
Bu ara banyo yaparken duşa kabine tabure koymaya başladım ezinirken ayakta zorluk çekiyorum
(1,310 puan) tarafından
İşte aynısını yaşıyorum ya. Ayakta duş alasım bile yook. Umarkm enerjimiz yerine gelir en kısa zmaanda. Çünkü bu şekilde herşey çok tatsız oldu
(4,548 puan) tarafından
Kışın daha iyi olur sanki diyorum da agirlasirim sanırım 20 haftalık oluyorum yarin
(1,310 puan) tarafından
Sizin cinsiyet belli mi
(4,548 puan) tarafından
Yok canım göstermiyor kızlar geç gösterir diyorlar ben kızım diye sevmeye başladım bu yuzden
0 oy
tarafından
Ben öyleydim canım ilk zamanlar çok zor geciyo kan ilaçlarını saati saatine kullan o zamanlar toparlanabiliyosun anca
(1,310 puan) tarafından
Şu an kan ilacı vermedi doktor. 7. Hafta rutin tetkikler yapıldı sıkıntı yok şükür. Halsizlikde normal dedi. Ama bana çok farklı geldi bu hamileliğim.
tarafından
Canım büyük ihtimalle kansızlık vardır bı sağlık ocağından kan ver
(1,310 puan) tarafından
Kan verdim 4 gün önce doktor olsa söylerdi. Neyse artık 2 hafta sonra yine gidicem. Tekrar konuşurum doktorla
tarafından
İyi bari kansızlık olmasında
tarafından
Geçmiş olsun
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Havalar bunaltıcı sıcak bi evi süpürdum ter içinde kaldım 
0 oy
(415 puan) tarafından
2.5yas kızımla beraber tam olarak bnı tarif etmssn heryer dagınık oyuncaklar oda mutfak bnı bklyor suan ama klkasım yok hiç. Bnde yeni hamılelıgımı ogrendım daha 
0 oy
(235 puan) tarafından
Degerlerin dusuktur belki bakildi mi canim. Vitaminlerini aksatma bi de
0 oy
(1,715 puan) tarafından

Ben de öyleyim kolumu kaldıracak halim yok uzanıyorum boş boş koltukta sürekli :ermm:

0 oy
tarafından
Ay kendimi okudum resmen ağzımdaki acı tada kadar aynı 
0 oy
tarafından
O kadar değilim ama ben de halsiz oluyorum. 8+3 şuan. 2 çocukla mecbur hareket ediyorum ama olabildiğince az  :)
0 oy
tarafından

VAllahi bende aşırı halsizim kaç gündür. 6 aylık hamileyim bu aralar sırt ağrısı da başladı. 2 koca evin yükü var bide üzerimde çok zorlanıyorum. Akşama kadar yatmak istiyorum ama mümkün olmuyo malesef :(

0 oy
(7,257 puan) tarafından
7 aydır böyleyim aynen 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Ayni ilk haftalar varya iş yapadim iki hafta her sabah bı halsizlik mide bulanıyor kusamiyom .benim 10 hafta oalcak ..

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 38 göst.
4 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mother.00 (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 21 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde SunaySalih.. (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
28 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

380,322 soru

11,387,223 cevap

34,888 kullanıcı

...