0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (736 puan) tarafından
Kızlar bir arkadasimvar bugun bir tane yuzuk takmis 5 kurus kadar ustunde ataturk resmi var altina benzer bi yüzük bende hayirli olsun gule gule tak dedim saol bizim gelin hediye almis dedi ata altin bu karadenizde takarlar oranin altini dedi .bende gelinin baska birine yuzuk takmasi coksacma dedim oda seviliyorum flan dedi  keske karadenizli ni gelinde bizde olsaymis dedi. Sonra birisidaha geldi hanimiza oda sordu yuzugun nerden aldin me degisikmis diye cikardi verdi al bak diye bende bakiyim dedim ne ayari yaziyo ne bisy cok sacma geldi bana onlarda ayar vs bisey yazmiyomu

2 Cevaplar

0 oy
(9,007 puan) tarafından
Yüzüğün ayarına bakmak 40 yıl gelmez aklıma. Bende Karadeniz kıyım bizde öyle bişey yok 
(736 puan) tarafından
Ben inanmadim icin baktim  mantikli gelmedi gelin almis bana hediye altin dedi bende gelin altin aldigi nerde gorulmus dedim seviyo almis dedi inandirici gelmedi taki marketten alinmis gibi duruyo hatta onda dedim bunun ayari falan yok eminmisin altin olduguna dedim duymamazliktan geldi oyuzden soruyum dedim
-Reklam-
0 oy
(3,677 puan) tarafından
Altın , pırlanta olan her yüzükte ayar yazar tabiki de gümüşde bile var öyle bir yüzükde muhakkak olur
(736 puan) tarafından
Banada mantiksiz geldi gelinin altin takmasi uzak birde akraba yani nie altin taksin demi .oyuzden baktim ayarina bisey yazmiyo bujiteriden almis

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 157 göst.
25 Şubat 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Gonulhuri (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
17 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde 16hurrem&02 (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 164 göst.
0 oy
1 cevap 45 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...