0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
İlgisizliğin den şikayetçiyim yav söylememe rağmen aldırış etmiyor asla ya ağlıyorum sinirlerim bozuluyor adam gene aldırış etmiyor gönlümü alsan diyorum yine almıyor benim için kılını kıpırdatmıyor hiç ya ben nasıl başa çıkacam

13 Cevaplar

0 oy
(7,687 puan) tarafından

Bence senin sevgin esmer oldugu icin olabilir :)

tarafından
Ay kız bende ne alajq dedin nicki gördüm:)
(7,687 puan) tarafından
Ufak bir saka
(86 puan) tarafından
Espri güzel Di aöa bizimki de esmer
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Yaptığının karşılığını ver anlasın ilgisizliğin ne demek olduğunu 
(679 puan) tarafından
Yani canım kendi ağzınla istedikten sonra gelen sevginin de ilginin se canı cehenneme adamın kendi umrunda olması lazım bir söylersin iki hadi tınlamıyorsa daha sende aynısını yap bosver ki anlasın ne demek olduğunu yoksa böyle gider
(86 puan) tarafından
Haklısın öyle yapacam inşallah Allah ıslah etsin ya nasıl üzülüyorum biliyor musun. İlgisiz ve düşüncesiz eş ne kötüymüş
(679 puan) tarafından
Ya tabiiiki evde ama ruh gibi olsa ne olmasa ne duvar gibi resmen cok kotu bsey insan eşiyle konuşmak ister dertleşmek ya nebıleyım varlığını sevgisini ister umarım bırgunn yanlış yaptığının farkında olur ne diyim ALLAH yüreğine merhamet versn
(86 puan) tarafından
Amin inşallah çok üzülüyorum yinede kendimi mutsuz yanlış hissediyor. Böyle Olunca
(679 puan) tarafından
Kafana takma bence olan sadece sana olur görüldüğü gibi kimseye bırsey olmuyor
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Benimkide aynı bosverdim artik
(1,125 puan) tarafından
Aslında bosvermedim de arada bı patliyorum ama hep aynı napym kendimi uzdugumle kalıyorum
(86 puan) tarafından
Bende öyle ya
(1,125 puan) tarafından
İnsan takmiyo değil hele bide etrafta görüyorum her arkadaşımın eşi asiri yardım ediyo üstlerine titriyo insan ozeniyor
(86 puan) tarafından
Evet imreniyorum bende
(1,125 puan) tarafından
Kac yıllık evlisin
0 oy
(891 puan) tarafından
Birine gönlü al diyerek gönül mü alınır bu sefer de ben dedikten sonra önemi yok dersin.. Sen kendini sev kendin için birşey yap önceliğin kendin olsun gerisi gelir. 
(86 puan) tarafından
Doğru inşallah öyle yaparım
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kız yüz verme konuşma kıçını kaldırma eskiden ben öyleydim yanına giderdim konuşurdum sohbet etmek için asam ben yokmuşum gibi davranırdı  yada cevapları şunlardır.  Hmm he olur tm doğrudur olur yok evet hayır peki sen bilirsin bakarız.  Şimdi bunları ben ona yapıyorm çok geç akıllandım taviz yok o eve gelince bana yapışır konuşur hal hatır  sorar şimdi de ben tinlamiyorum  . Yüz verdikçe kıçı  tavan yapar canım 
(86 puan) tarafından
Öyle oldu gerçekten senin gibi yapacam inşallah bende Allah İslah etsin
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Ben çok güzel başa çıkıyorum hiç tınlamıyorum mesela o yokmuş gibi davranıyorum ben öyle yaptıkça küplere biniyor zamanında ben binerdim küplere birazda o binsin sağlığımdan önemli değil hiç bişey kanser oldum ben sağlığımın değerini çok iyi anladım valla sanada tavsiyem kendini düşün kızım saf olma ağlama üzülme yoksa hasta olursun yazık günah o sana acımaz anan üzülür sana kendi doktorun ol pişman olursun diyim sana 

(86 puan) tarafından
Var2 tane hemde çok üzülüyorum ama bunları yapacağım bende üzülmeme ye çalış cam görmezden gelcm artık düşününce deli oluyorum zaten
(2,698 puan) tarafından
Kızz bırak bacım yavrularına sarıl bak gözlerine sen olmasan naparlar hiç düşündün mü senden daha güzel kimse bakamaz onlara böyle düşün hep aklına gelsin
(86 puan) tarafından
Haklısın ben siz bende onlarsız yapamam ama işde böyle ayı bş insana gönül vermek bende suç
(2,698 puan) tarafından
Aynen olsun öyle böyle geçiyor işde boşver onu sen ayıı gelmişler ayııı giderler ağlarsa anan ağlar gerisi yalan ağlar
(86 puan) tarafından
Çok haklısın canım anama kurban olurum ben üzülünce hep o da üzülür
0 oy
(8,947 puan) tarafından
Çok sinir bozucu bir durum gerçekten. 
(86 puan) tarafından
Evet hemde çok
(8,947 puan) tarafından
Bilsem çaresini ilk kendi herifime uygularım.
(86 puan) tarafından
Nedir bunlardan çektiğimiz
(8,947 puan) tarafından
Geçen akşam biraz tartıştık. Oturdum ağladım. Bana mısın demedi valla.
(86 puan) tarafından
Ne ****** bunlar ya ben ağlayınca benimkinin de umurunda değil
0 oy
(4,177 puan) tarafından
Dunden beri kqvgaliyiz, en son patladım saydım ne varsa.. Gelip sarılıyor özürler diliyor seviyorum diyor.. Oyle affediyorum geçiyor sonra tkrr aynı shhsja
(86 puan) tarafından
Canım sıkılıyor
0 oy
(72 puan) tarafından
Bu hayatta tekme atan yaranır değersiz gören yaranır kendini en önde tutan yaranır Sen bunların büyük ihtimalle hiçbirini yapmıyorsun Çok aşırı fedakarsın ve aşırı derece değer verdiğini belli ediyorsun ama bir de bunları yap bakayım acıma mesela Canın ne istiyorsa aldır parasını son kuruşuna kadar harcat sana bir şey getirdi mi Aa bu ne böyle Keşke daha iyisini alsaydın tarzında ol bak bakalım Nasıl sana değer veriyor
(346 puan) tarafından
İşe yarar mı diyorsun.
(86 puan) tarafından
Çok doğru ben de öyle yapcm artık hiç aramayıp sormicm görmek istemiycm
(72 puan) tarafından
Dene bak nasıl yarıyo
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Sende onun yaptığını yap
0 oy
tarafından
Bazı insanlar sevgisini göstermeyi bilmiyor belki senin eşin de bilmiyordur
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Benimki de aynı hatta dün tpfnda konusuyoduk bilmem neyden bana dedi ki evet mesela sen 10 yapiyosun ben 1 jeton düştü bende demek ki benim sayemde oluyo bazı şeyler artık yapmicm
(86 puan) tarafından
Doğrudur aynısı biz ama değer bilmiyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 482 göst.
25 Aralık 2019 Aile kategorisinde ❣ Gam ❣ Sat ❣ (1,635 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 630 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,130 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ezocelik (581 puan) tarafından soruldu