0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Neden böyle reglm bugün bitti dieytteydim bı baktım 1 buçuk 2 kilo kadar almişim veremiyorum ya bı şu 80 den kurtulamiyorum arkadas

6 Cevaplar

0 oy
(2,351 puan) tarafından
Nıye bebegım sayalımmı beraber ne yıyorsun ne ıcıyorsun hem görmüş olursun hem düzenleme yaparsın sabah  öğle akşam aralarda ne yedın yaz 
-Reklam-
0 oy
(4,998 puan) tarafından
Vücudun ödem toplamış bellki bu donemde. Belkide daha az su içtin ya da daha az uyudun bunlar bile kilo yapıyor. 

Kabak detoksu dene harika bir şey 2.750 gr vermistim ben
(4,222 puan) tarafından
Benim midem almadı onu normalde severım kabak
(4,998 puan) tarafından
Alya23 neden acaba cok guzel oluyor tadi ben 3 gun yaptim istahla yedim sen yanlış mi yaptin ya da farkli bir tarif mi?
Esma canım 1 kabagi rendeleyip tavaya al içine ceyrek cay bardagi su koy piserken 1 yemek kasigida zeytinyağı sonra soguyunca 3 yemek kaşığı ev yoğurdu olsa daha iyi olur 2 tam ceviz 1 tutam dereotu karıştırıp akşam yemegi niyetine ye aşırı guzel ödem verdiriyor ben şok olsum nerdeyse 3 kiloya yakin verdim
(6,339 puan) tarafından
Gün içinde ne yiyordun
(4,998 puan) tarafından
Ben aralıklı oruç yapıyordum 16 saat açlık 8 saat tokluk 1ay 20 gün yaptim 9 kilo verdim. Sabah yumurta salatalik domates zeynir peynir yesil cay bir dilim ekmek tabi kalkinca mutlaka 2 bardak su içiyordum. Acikirsam ara öğün yapiyordum aksam 5 6 gibi evde hangi yemek varsa kucuk porsiyonla ekmezsiz yiyordum daha yatana kadar yemek yok sadece bitki cayo kahve su
(4,222 puan) tarafından
Cnm aslında severım oyle sureklı yiyince tiksindim sanki senin dediğin gibi deneyim bakalım cok ihtiyacim var kılo vermeye
0 oy
(195 puan) tarafından
Adet zamanlari vücut şişer ödem toplar normal bu sisin inince farkedersn
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Benim de ayni arkadas 80den bi dusemedim. 81i goruyorum heh diyorum az kaldi somra 82 83 goruyorum hadi bakaam gene dön basa
(4,222 puan) tarafından
Canım ben 87 den 77 ye dustum diyetisyenle, deprem oldu evde değildim orda burda tkrr aldım evde olmayınca.. 86 oldum tkrr sımdı 83 olmusum diyetteyim 1 ay olmadı arada kacamak cok yaptım. Devam edıcem inşallah 75 olsam ıdare ediyorum 70 65 süper olur. Ama senin gibi 80 den inmek cok zor oluyor nedense bende hep bu dongudeyim
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Su az mı iciyosun. Neler yiyosun hangi saatte yiyosun. 
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Regl döneminde şişkinlik olur bir kaç gün sonra tekrar tartil bence. Bende 20 günde 4 kilo almışım eşim yıllık izindeydi yedik içtik gezdik. 2 gündür çorba detoksu yapıyorum 1.5 kilosu gitmiş bile 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 144 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 158 göst.