0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (405 puan) tarafından
Kizlar şimdi eşimin kuzeni yeni bir kreş açtı kızımı da sağolsun oraya ücretsiz kabul etti ve hatta banada yani açtığı kreşte işte ayarladı yani çocuklara yemek falan yapacağım bide temizlik falan yapacağım zamanla da ya temizlik yada yemek ikisinden birini yapacağım ama ben daha önce öyle toplu olarak yemek yapmadım heleki çocuklara hiç yapmadim yani kızıma kendimize ne yapıyorsam onu verdim şimdi size iki tane sorum olacak birincisi kreşlerde çocuklara ne yemek veriliyor bilen mutlaka vardır ikincisi siz olsanız bu fırsatı değerlendirir misiniz bide ben avcılarda oturuyorm kreş Beylikdüzünde şimdilik servis yok otobüste saatte bir gidiyormuş 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oooo zor ama servis olana kadar bence idare edilir ki oradakiler liste hazırlar 
(405 puan) tarafından
Servis iki aya kalmaz gelecek ben çok çok iki ay idare edeceğim liste zaten verileck ama işte ya kötü yaparsam diye endişe ediyorum daha önce toplu yemek hiç yapmadım çünkü
tarafından
Ay yok yaparsın kız ne var insan kendine güven bence hem kızın orada olucak hem işin okucam çalıştığın para cebinde kalır sonuçta bugün kreşler ne kadar olmuş ona vereceğin parayı mesela ödeme yapıyormuş gibi hesabına at
(1,250 puan) tarafından
Ben bi kreşte çalıştım eminim oranın yemekleri kadar kötü yapamassin bu fırsatı bence degerlendir
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Keşke böyle bir fırsat benim olsa böyle bir fırsatım olmuş olsa ayağına gelen bu fırsatı sakın ha sakın Tepme Hem kızın kreşe gidecek artısı sen de orada olacaksın ikinci artısı iş buldum 2 artısı maaşlı bir iş buldum yemek kolay orası yapılır Önemli olan en önemli çok güzel bir şey Bence kesinlikle kabul et ve devam et Onlar zaten sana liste verirler
(405 puan) tarafından
Liste verecekler ama işte ben daha önce toplu yemek yapmadim hele ki çocuklara yapılınca daha da dikkat etmen gerekir yani guzl olur mu olmaz mı endişesi var
(72 puan) tarafından
Merak etme yaparsın canım hiç Endişelenme rahat ol
(1,118 puan) tarafından
Evde nasıl yapıyorsan öyle yapcam canım sadece malzeme arttircan
(1,118 puan) tarafından
Toplu yapmak daha kolay
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Liste aylık hazirlarlar. 
(405 puan) tarafından
Liste verecekler ama işte ben daha önce toplu yemek yapmadim hele ki çocuklara yapılınca daha da dikkat etmen gerekir yani guzl olur mu olmaz mı endişesi var
(3,101 puan) tarafından
Olur olur hiç dert etme ama hem yemek hem temizlik ağır gelir birini seçersin
0 oy
(1,118 puan) tarafından

Ben anaokulunda çalışıyorum listemizi atayım 1 aylık örnek

image

(405 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldun :-))
(405 puan) tarafından
Ama tam okunmuyor liste ya
(1,118 puan) tarafından
Bulaniklastirmis canım
(1,118 puan) tarafından
Başka atayım ama oda bulanık olir
(405 puan) tarafından
Okunmuyor maalesef
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Peki sizin evinizde bu kreşe nekadar mesafede birde kaç tane çocuk var kreşte ?3 4 5 yaş grubu olarak farklı yaş grubu oluyor tabi yemek konusuda bazı kreşler diyetisyene sorup liste hazırlar bazıları anam babam usulü yapar kızınız için iyi bir fırsat olabilir tabi kızınız sizi gördükçe işinize engel olabilir çünkü benim bebeğim yanımda çalışıyoruz eşimde dahil bizi girdikçe pacamizda dolaniyor 
(405 puan) tarafından
Yani km olarak bilmiyorum ama bir kere görmeye gitmiştim otobüsle trafik olmadan yarım saaatten az sürmüştü listeyi de daha görmedim inşallah öyle bilmediğim antin kuntin yemekler çıkmaz kızımla da öyle sık görmeyiz birbirimizi bence gün içinde en fazla iki defa görürüz belki orasını bende bilmiyorum işte
(1,792 puan) tarafından
Yemek konusu yaparsınız normal yemek yapacaksınız ne yapacaksınız sanki yaparsınız kendinize güvenin ben şuan burda otel gibi Biyerde çalışıyorum çamaşırhane kısmında hem bekçilik yapıcaz yaz kış gün içinde oğluma.zaman ayırıyorum çok avantajli yani tabi biz sabit kalıyoruz o var birde sizin bebeğinizle gideceksiniz kış dönemi zor olurmu bunları düşünün
0 oy
(7,259 puan) tarafından
Ne güzel canım kacirma bence 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
yemek isi bayagi sıkınti kuzeyin okukdan biliyom et sevmeyene tavuk tavuk sevmeyene balik vs vs bi suru cesit oluyo hergun corbasi salatasi bide ozel kresse kii sizinkide ozel sanirim herseyiyle mutfagi dort dortluk olmali kiminin sebze sevmez kimisi et o yuzden oyle menuler oluyoki herkeze hitap etcek sekilde temizligi yemek isinden daha kolay bence
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kesinlikle kaçirma derim. Yol uzun gelmezse yemek yapmakta hic bisey yok. Aylik yemek listelerini onlar hazir vermeleri lazim sana vermeselerde internetten bulursun. Zaten patates bulgur pilavi, pirinc pilavi, sade kofte ,yesil mercimek yemegi gibi standart seyler veriliyo cocukllara. Sadece corba tarifi bilmiyosan kovamli guzel corba yapmayi dene evde yeter. 

İkindi kahvaltisida kek pogaca kurabiye gibi seyler olur. Basit az malzemeleri tam tutan tariifler arastirirsan işin kolaylaşir patronlada papaz olmazsin. 
(405 puan) tarafından
Ya genelde makarna köfte patates tarzı şeyler oluyormuş her çocuğun sevdiği türden ama işte toplu olarak yapmak sıkıntıli geliyor bana
0 oy
tarafından
yemekler normal yemek ztn.. listeyi hazirlarsinzi ya da onlar hazirlar yapin derler.. bende avcilardayim beylikduzu uzak degil.. ne guzel cocugunla ayni yerde olacaksin bence hic kacirma
0 oy
(1,118 puan) tarafından

Yine attım canım başka listeyi

image

(1,118 puan) tarafından
Sorabilirsin
(1,118 puan) tarafından
3 4 yaş tuvaletine yardım edenler var küçük yaşların ama 5 6 yaşın yok kendileri
(1,118 puan) tarafından
Anaokulundaki klozetler çocuklara uygun canım küçücük
(1,118 puan) tarafından
Başka soru varsa sorabilirsin
(1,118 puan) tarafından
Ne demek canım
0 oy
(3,654 puan) tarafından
Kızında yanında bence kabul etmelisin 
0 oy
(4,235 puan) tarafından
Canim instagram da villa minikler mutfak hesabi var. Oraya bak hergun yaptiklarini koyuyolar. Ben cok begeniyorum. Sana da fikir olur.
(405 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hemn bakacağım
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Denemeye değer bence olmazsa devam etmezsin. Bende Avcılar'da oturuyorum Beylikdüzü uzak değil. Ablam İstanbul üniversitesi Avcılar kampüsünde kreşte çalışıyor. Sınıf teyzesi sadece kendi sınıfındaki çocuklarla ilgileniyor. Yemek temizlik yapmıyor. Yemekler dışardan geliyor. Onunda iki çocuğu var zamanın da kendileriyle götürüp getirdi şimdi büyüdüler okula başladılar çokta avantajlıydı o yüzden 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Tek başına zor  canım  ben 2 ay öncesine  kadar 50 kişilik  bir kreşe  girdim aşçı  olarak  kızımida  kabul ettiler  ama  yanımda  yardımcı  teyze  vardi  o olmasa  çok  zorlanırdim  hem  yemek hem temizlik  tek  başına  zor  zaten  liste  var  ama önemli  olan  o kadar  çeşiti  zamanında  yetiştirmek 
0 oy
(888 puan) tarafından
Yemek olarak düşünme sabah yiyorlar kahvaltı niyetine örnek sandviç tost vs  öğle öğünü yiyorlar onda ya kek ya kurabiye yanına süt vs gibi bu şekil öğün olarak 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde ntrgizem (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Ummugulsum (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 89 göst.