0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Miray nasıl bir isim sizce 38 olduk hala isim yokk 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
guzel cnm anlami iyiyse
(45 puan) tarafından
Ay gibi ışık saçan demekmiş
tarafından
guzlmis cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız demi.

Kızsa guzel
(45 puan) tarafından
Evet canım kız
0 oy
(3,659 puan) tarafından
Güzel bence kulağa hoş geliyor ama anlamını bilmiyorum 
(45 puan) tarafından
Ay gibi ışık saçan demekmış
0 oy
(281 puan) tarafından
Bence gayet güzel adıyla büyüsün:)
(45 puan) tarafından
Amin İnşallah :)
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Bence güzel ,sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
(45 puan) tarafından
Teşekkür ederim İnşallah :)
0 oy
(2,909 puan) tarafından
Kızıma koymak istediğim isim di 

Kaynanamgil zoru ile gorumcemin ismini koydum 1 bucuk yasinda oldu kızım ve hala ismi ile seslenemedim  
(656 puan) tarafından
Banada sürekli ada gül koy ada gül koy dediler annemin adı Gülizar hani onun gülü olsun diye ya dedim sanki koysam ne olacak ben her seslenmemde kat ve kat uzulecegim artı çok alakasız iki isim yani çocuk bile büyüyünce ne alaka diyecek o yüzden sadece ada koydum hiçte pişman değilim
(45 puan) tarafından
İyi yapmışsın içine sinmeyen bir ismi koyma zaten
(2,704 puan) tarafından
Sevgili minnak bana da babaannem zorla kendi adini koydurmus annem hic o isimle seslenmedi baska isim dedi sonradan tum aile annemin dedigi isme döndü. Babaannemin adi sadece resmi kurumlarda kaldi bes altı sene once de adimi degistirdim cunku okul vs bitince o isme yabancilastim. Sen de kendi soyleyecegin ismi soyle
(2,909 puan) tarafından
Gorumcem vefat etmedi sadece onun ismi olsun istediler, erkek olsaydı da kayın pederin olacaktı.
Minem, ben farklı bir isim ile seslenmeye kalksam daha büyük sorunlar olur hiç kabul etmezler, kuzum annem bebeğim öyle sesleniyorum, malesef alisamadim.
Ama gorumcemi sevmedigimden veya kötü bir isim olduğundan değil, sadece benim hayalim hep bir kızım olması  ve ismi Miray olması idi,  ve tüm hamilelikte kimse ses etmedi 36 haftada kızımın ismi olacak dediler zorla koydurdular o yüzden
(2,704 puan) tarafından
Eee onur boyu senin icinde kalacak. Keske iki isim koysaydiniz o zaman. Cok bencilce davranmislar
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Miray bende kızıma koyacaktım kaynanam la kaynım tutturdu yağmur olsun diye yağmur beril koyduk

Yani kısaca güzel isim ;) 
(45 puan) tarafından
Ya bu aile büyüklerinin şu isim konusuna karışmasına sinir oluyorum isim koymak anne ve babanın hakkıdır
(12,494 puan) tarafından
Valla bende asla koymam derdim de kaynanamı çok seviyorum hatrı için koydum yoksa kaynım dedi diye koymazdım
(45 puan) tarafından
Yani içine sindiyse koyarsın tabi ama çok büyük olay çıkaranlar var sırf isim için
(12,494 puan) tarafından
Yağmur isminde nefret ederdim asla yağmur diye seslenmem derdim hani sırf koymak için koymuştum beril i ben koydum ama şuan hiç kimse bende dahil beril demiyor herkes yağmur diyor trajikomik ;)
(45 puan) tarafından
İşte asla demiycen valla ben ne zaman asla desem hep başıma geldi oyüzden artık demiyorum :)
0 oy
tarafından

Bizde 26 haftalık olduk hâlâ içime sinen bi kız ismi bulamadım ya :'(

tarafından
Bende bu kadar zor olacağını tahmin etmiyodum gerçekten. Hayır bide hangi isme baksam çevrede hep koymuşlar. Bize bişey kalmamış :D
(45 puan) tarafından
Valla artık ona bile bakmıyorum güzel anlamlı olsun yeter :D
tarafından
Buluruz ya Allah'ın izniyle.
(45 puan) tarafından
İnşallah valla bizimkinin eli kulağında doğdu doğacak bakalım hayırlısı olsun :)
tarafından
Amin Aminn.. Burda açılan eski postlara bak belki orada içine sinen bi isim bulursun ☺️
0 oy
(749 puan) tarafından
Güzel cnm bence
(45 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Gorumcemin kizi miray baya bi yaramaz ama :))) neyse mahana vermiyim :))) benimm de kizim olacak. Bikac isim secenegi vardi hepsinin isim analizlerine numerolojilerine vs baktim. Ben bilge de karar kıldım tabi babisimiz de onaylarsa. Ama henuz kimseye soylemedik. Milletle ugrasamam
(45 puan) tarafından
Ayy demee ben isim kişiliğine çok inanıyorum bi korktum şimdi :D
(2,704 puan) tarafından
Ben de inaniyorum o yuzden her ismin analizine vs bakiyorum yaaa :)))) ne zormus isim bulmak.
(45 puan) tarafından
Çooook :(
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Güzel canım ☺️ sevdiğim bi oyuncunun ismi
(45 puan) tarafından
Banada çok tatlı geliyor eşimle isim bulmak çok zor her bulduğum isimle dalga geçiyor buna daha birsey bulamadı :D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 221 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Z.T.. (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 137 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Busbuse (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 339 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Zynepp (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 658 göst.