0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (1,934 puan) tarafından
Kızlar iki gün önce ben ve eşim Instagram kurduk reels diye bir yer var sadece sapık değişik videolar çıkıyor ilgilenmiyorumu işaretledim olmadı görünce izlemeden değiştirdim olmadı daha hassas yaptım olmadı iki büyük kızım var onlar eline alır bakar ne bize ne onlara uygun o videolar girme demeyin ister istemez insan giriyor başka bir çözümü var mı kullananlara sordum söylediklerin dışında bilmiyoruz dediler

4 Cevaplar

0 oy
(5,476 puan) tarafından
İnsan ister istemez niye girsin ya :D istemezse girmez yani :D
(1,934 puan) tarafından
Reels videoları izlemeyi yada diğer adı ile shorts videolarını seviyorum ama sapık videolarını da izlemek istemiyorum siz izlemiyor olabilirsiniz ama varsa izlememek dışında bir çözümünüz bilmek isterim
-Reklam-
0 oy
(658 puan) tarafından
Genelde en cok ne tarz videolar izlerseniz akısa o cıkar yanı. Algoritma o sekılde ısler
(1,934 puan) tarafından
Ben yeni kurdum eşimde öyle direkt o videolar var hep
0 oy
(9,360 puan) tarafından
Bende mesela deprem zamanı sürekli depremle ilgili videolar vardı ben de bakıyordum depremi yaşayan biri olarak psikologa gittim. Bakma haberlere, güzel videoları aç izle dedi. Hamile olduğum için bebek reelsleri izledim, h ayvan reelsleri izledim ve keşfet değişti kısa zamanda. Ama hepsine tek tek aratıp baktım. Arada dekorasyon reelsleri izliyorum, yemek reelsleri, gezginler vs. Hep elle aradım bir daha da depremle ilgili reels çıkmadı karşıma. Bakmayacaksınız. Önünüze çıkınca da hemen değiştireceksiniz. İzlemeyeceksiniz. İzlerseniz çıkmaya devam eder
(1,934 puan) tarafından
İzlemiyoruz ama aratma bunu yapacağım
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Benimde 16 ve 13 yasinda kizlarim var onlara örnek olmak için hiçbir sosyal medya hesapları kullanmiyoruz ve cocuklarada kullandirtmiyoruz 
(1,934 puan) tarafından
Buda sizin oda benim tercihim
(4,991 puan) tarafından
Aynende öyle umarım uzulmezsiniz
(1,934 puan) tarafından
Yani sosyal medya isteyen bir kızım yok çok şükür benim var bende nasıl kullanmam gerektiğini biliyorum kızıma da doğru kullanımı ogretirim
(4,991 puan) tarafından
Çok gerildin gerilecek bir durum yok çocuğun suanda küçük büyüsün ne demek istediğimi anlayacaksın
(1,934 puan) tarafından
Yooo canım niye gerileyim ki umarım üzülmezsin demişsin ona cevaben attım ben kararımin doğru olduğunu düşünüyorum sende seninkinin herkes kendi çocuğuna göre bir karar veriyor burada ne haklı haksız nede doğru yanlış var iyi geceler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 236 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 375 göst.