0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,117 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Sabah tuvalete gittim sildigimde pembe akıntı geldi kanama alanı olmamasına rağmen neden kanama olur ki doktor istirahat dedi bebişimi gördüm ve kalp atışını duydum sıkıntı yoktu çok şükür ve alttan vajinal ilaç yazdı sizce lekelenme nedendir ve idrarı yaparken yanma olmuştu leke çok olmasada

Sabah 5 te acilde açtım gözümü insan korkuyor

Şuan lekelenme devam etmiyor 

10. 11. Haftalarından sonra bu şekilde bir lekelenme yaşayan var mı sonrası geçti mi 

15 Cevaplar

0 oy
(8,898 puan) tarafından
Kardeşimin de hep lekelenme oldu. Sürekli bir kanamasi vardı ama bebek sağlıklıydi çok şükür. Geçen hafta doğum yaptı 
(1,117 puan) tarafından
Karın ağrısı oluyor muydu
(8,898 puan) tarafından
Yok canım kanaması oluyodu..hatta birkaç kere pıhtı şeklinde de oldu. Düşük yaptım sandı ama çok şükür sıkıntı olmadi
(1,117 puan) tarafından
Benim fotoğraftaki gibi oldu sadece çok şükür daha da gelmedi yatmadan önce progestan kullancam yine birkaç gün
-Reklam-
0 oy
(351 puan) tarafından
ben yasadim canim progestan kullaniyorsun degil mi
(1,117 puan) tarafından
Lekelenme fotoğrafını ekledim
(1,117 puan) tarafından
Sadece o kadar
(351 puan) tarafından
yorma kendini ben iki ay yattim valla bisey yapmadim evde
(1,117 puan) tarafından
Kaçıncı hafta olmuştu senin
(351 puan) tarafından
16 canim
0 oy
(178 puan) tarafından
Benim oldu canım tam 10. Haftada kanama alanı gözükmüyordu rahimde bir gece hastanede yattım bol sıvı takviyesi ile ertesi gün kesildi çok şükür kızım 2 yaşına girecek darısı başına inşallah korkma ama içini ferah tut ve strese sokma bebisi
(1,117 puan) tarafından
Ağrı oluyor muydu karnında
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Kızlar bakar mısınız 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Benim 8 9 da baya bir kanamam oldu esimi dusuk yapiyorum diye aradim dusugum oldugu icin o kanamayi biliyordum okdr fazlaydi yani gittik ultrasona girdim kalp atisi o aan ki hislerimi unutamam cunku dusuk yapiyorum diye gitmistim doktor bile anlamadi neden oldugunu bir kanama alaanin yok dedi sonra olmadi zaten simdi 1.5 yasinda sukur saglicakla kavusun siz de
(1,117 puan) tarafından
Progestan vermiş miydim
(1,117 puan) tarafından
Miydi
(13,821 puan) tarafından
Bana vermemisti snrm sana vermis ya adi ne
(1,117 puan) tarafından
Progestan adı
(13,821 puan) tarafından
Tamam doktorun sana verdiyse kullan
0 oy
tarafından
kanama alani olmasi daha tehlikeli die biliyorum ben ilk cocugumu hep oyle 6 ay gecirdim
tarafından
adet zamani belki ondan olabilir
(1,117 puan) tarafından
Adet zamanım değildi ki suan
tarafından
anladim cnm.. valla hic bilemicem. bir birliktelikten sonra olduysa falan normal ama dr alan gormemis, sen yine de dikkat et. bnm kanamalarda hep bir sorun vardi cunku o yuzden ne desem yalan olacak
(1,117 puan) tarafından
İlişki dün gündüz olmuştu o kadar süreden sonra olabilir mi ama lekelenme
tarafından
anladim zaman gecmis ama oladabilir belki dr bisi dedimi onun icin
0 oy
tarafından
Bilemedim post yukari
0 oy
tarafından
Senin haftalarında kan kesesi sebebiyle kanamam başlamıştı 2. Gebelikte.. 3 Ay sürdü. 
(1,117 puan) tarafından
Canım şuan lekelenme durdu devam etmiyor çok şükür ama devam eder mi ki
tarafından
İnşaAllah etmez ama bekleme doktora git bence. Doktor gerekeni söyler
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Devamı gelir mi kızlar 
0 oy
(1,090 puan) tarafından
doğuma kadar sürekli lekelenmeler yaşadım ,karın ağrım olduğu da oluyodu olmadığı da oluyordu . kanamanın sebebi bebekten kaynaklı değil benden kaynaklıydı ve sebebini bulamadılar .kimi idrar yolu enfeksiyonu dedi kimi başka bişey . bazen bazılsrında anlamsız süreli kanama olabilir. ama siz yine de istirahat edin ağır taşımayın , dinlenin. doktorunuzu dinleyin . bazen kişilerdr regli donemlerinde hamile olsa bile lekelenme olabiliyormuş belki öyle bişeydir. stress yapmayın. bebeğinizin plasentası aşağıda ise o da yapabilir . doktorunuzu dinleyin 
0 oy
(467 puan) tarafından

Cnm bende aynı haftadayım 1 haftadır kanamam devam ediyor bak

image

(467 puan) tarafından
Parçada düşürüyorum
(1,117 puan) tarafından
Doktora gittin mi canım
(467 puan) tarafından
Evt gittim şükür bebekte bir sorun yok progestan fitil olarak kullanıyorum
(1,117 puan) tarafından
Bana akıntı geçince bırak dedi ama devam etmedi ne yapsam ki
(467 puan) tarafından
Doktorun ne diyosa onu dinle cnm benim aşırı kanamam olduğu için günde üç kez kullan dedi
0 oy
(264 puan) tarafından
Canım benimde aynı muayene vardı bugun içerde bebekte kanama yok dedi ama yinede olurmuş ama progestan kullanıyorum her leke yinede düşük tehdidi. Bende 10+3teyim
(1,117 puan) tarafından
Dinlen canım sadece yat başka bişi yapma inan ev umrumda olmadı bugün çamaşırları toplamadim yemek yedim makineye attım sadece o
0 oy
(520 puan) tarafından
Benim oldu canim 6 haftalikken basladi lekelenmem nerdeyse 16 haftalik olana kadar devam etti bazen az bazen cok bazen oluyodu bazen olmuyodu progestan kullanip uzun sure yattim simdi kizim 3 yasinda cok korktum stresini anlayabiliyorum bol bol su icip yat canim saglikla ilerlesin gebeligin insallah
(1,117 puan) tarafından
İnşallah canım devam etmiyor leke doktor leke kesilince ilacı bırak dedi nasıl yapsam ki
(520 puan) tarafından
Ben uzun sure kullandim canim lekelenmem uzun surdu cunku bikac gun daha kullan baktin bidaha olmuyor birakirsin
(1,117 puan) tarafından
Kesildi şuan yok o günden beri çok şükür ama şimdi ilaç sanırım parça parça çıkıyor dışarı
0 oy
(399 puan) tarafından
Benim 8 haftalikken olmuştu doktor düşük tehlikemin olduğunu söylemişti 4 gün hastanede kalmıştım tamamen lekelelenme geçene kadar taburcu etmemişti daha sonrada Progestan kullanmıştım ihmal etme devam edecek olursa muhakkak doktora git canım sağlıkla kazasız kavuştursun Rabbim bebisine 
(1,117 puan) tarafından
Lekelenme geçti canım çok şükür sabah 5 gibi vardı daha gelmedi progestan kullandıktan sonra yattım kalkmadim kalkınca kahverengi çok ama çok az geldi oda içerde kalan sanırım sonrasında hiç gelmedi çok şükür daha gelmez dimi
(399 puan) tarafından
Gelmez inşallah canım progestani kullanmaya bir müddet devam et bırakma hemen merak etme hiç bir zarari yok o ilacın ben neredeyse doğuma kadar kullandım ilk düşük tehlikesinden için daha sonra erken doğumu engellemek için kullanmıştım şükür sagsalim kavuştum kızıma 1 yaşında şimdi sende bir müddet is yapma uzan devamlı yatıp kalkarken düz kalkma yana dönerek ve yattığın yerden destek alarak kalk sıcak suyla kesinlikle banyo yapma  yanlis anlama esinle çok  sık  birlikte olma bunlara dikkat edersen senin ve bebeğinin adına çok iyi olur
(1,117 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım uzun uzun yazmışsın öyle yapmaya çalışacağım işler maalesef eşimden başka yapcak kimse yok kaynanam falan uzakta 1  saatlik yol
(399 puan) tarafından
Rica ederim canim benimde ne kaynanam ne annem gelmedi hiç bir gün yardımıma hafta sonları eşim süpürge tutardı eve diğer günler öyle bi üzerinden toparlardım kendimi yormadan bende çok fazla kasık ağrısı ve bel ağrısıda olurdu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 114 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 760 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
0 oy
42 cevap 473 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu