0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Biri gidiyor biri geliyor. Biktim. Sezeryanla dogum yaptim. Zorla 2 cocuguma bakiyorum. Bide gelenlere yemek ver cay ver. Gelmeyin ya gelmeyin. Telefonlara bakmaya korkuyorum artik. Geliyoruz yazacaklar diye.  Daha 40imiz cikmadi 10gun oldu. 28i bizde kaynanamin rahmetli torununun helvasini yapicaz yemek felan. Biktim ya. Dusuncesizler. Gelmeyinde diyemiyorum sorun olur buyuk. Yoruldum. Bi salin ya bizi. Cocuklarimlq ilgileneyim. Zaten biri 1yasinda biri 10gunluk. Zorlaniyorum. Agrilarm var. Birde gelib gidenin  hizmetini yapiyorum bu aciyla. Yeter diye bagricam artik ya. Kimseyi istemiyorum gelsin. Cok stresliyim(((((  haksiz miyim? Esime dersem oyle sorun olur aramizda. Kavqada istemiyorum. Yoruldum(((( aglayacam artik((((

7 Cevaplar

0 oy
(1,715 puan) tarafından

Eşine sen söylemeden onun akıl edip düşünmesi lazım benim eşim söyledi ailesine gelen baksın karıma yemek iş yapsın yapmayacaksa hizmet bekleyecekse gelmesin dedi:Pkarim sezeryanlı bide size hizmet mı edecek dedi onlarda sağolsun bir tas çorba yapmaktan korktu gelmedi 4 ay :D ben 2.gun ayaklandim ama istemedim kimseyi arayana da bayramın sözleri hala geçerli dedim tamam biz sonra geliriz dediler :D

(174 puan) tarafından
Bizimki gelin diyor aksine
(1,888 puan) tarafından
Helal olsun valla işte feraset işte cesaret :D:D
(1,715 puan) tarafından
Güzel dille al karşına konuş bence ağrılarım var yapamıyorum de
Fatosss88 tşk ederim canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,888 puan) tarafından
Kapat telefonu valla insanlarda anlayış yok açma yada sorarlarsa müsait olamadım dersin iki çocuk artı daha kırk çıkmamış yazık ya
(174 puan) tarafından
Yarin bir suru adam gelicek(((  28ide((
(1,888 puan) tarafından
Adam mı bide cümbür cemaat mi ben kadınlar sandım sadece. Lohusa görmeye adam mı gelir  ne saçmalık
0 oy
tarafından
Kapat telefonu  dipten kapıya gelene açma kapıyı anlayış yok çoğu insanda
0 oy
(13,077 puan) tarafından
Bunu akıl edemeyip on günlük sezaryanlı kadını bu kadar işe koşturan insanlara ne desen boş 
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Essege laf anlatamazsın gerçekten lohusa kadının evine gitmek büyük saçmalık en azından ki bebek görmeye 6 aydan sonra gidilmeli 
0 oy
(251 puan) tarafından
Bunlar nasıl insanlar benim yengem sezeryan oldu hem ona hem bebeğe baktık misafirleri biz ağırladık kadın kalkamıyodu bence sizde yapmayın dikişleriniz patlar enfeksiyon kaparsınız dikkat edin 
0 oy
(246 puan) tarafından
Vallahi ben bastan dedim kaynanaya kimse gelmesin iyileştikten sonra gelsinler dedim.ay bide yemek çay veriyorsunuz o halinizle.sizin daha çok ihtiyacımız varkrn.keske baştan soyleseydiniz iyilestikten sonra gelselerdi.yine de.telefonu açmayın eşinize söyleyin ağrım çok de canim yaniyo de biseyler de kavga cikarmadsn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
0 oy
9 cevap 210 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 633 göst.
4 Mart 2019 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
21 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gadjs (29 puan) tarafından soruldu