0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Hanımlar oğlum 2 gün önce 19 aylık oldu 2 gecedir uyuyor uyuduktan 2 3 saat sonra ağlayarak uyanıyor ama sanki birşey olmuş gibi öyle kötü ağlıyor ki korkuyor mu bir yeri mi agriyor ne oluyor anlamıyorum kucağıma alıyorum sarılıyorum 5 10 dk uğraşıyorum en son yanına yatıyorum öyle sakinleşip uyuyor. Gündüz bir sıkıntısı yok ama öğlen uykusu da güzel orda da bir sorun yok gece ne oluyor ama anlamadım. Bir fikriniz var mı acaba doktora mi gotursem bilemedim

5 Cevaplar

0 oy
(11,084 puan) tarafından
Belki bişiden korktu. Uyumadan önce felak nas ayet'el kürsi oku çocuğa hatta bol bol gün içinde de oku. 
(237 puan) tarafından
Sürekli okuyorum canım aklıma geldikçe
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Oglunuz eger bezli ise bezden rahatsız oldugu için uyanıyor dur çunku BIZ kızımda aynı seyı yasadık gunduz sorun yok gece 1 2 aglama krızı bezı bıraktık rahatız
(237 puan) tarafından
Ayy sorma o büyük sıkıntı bizde gece her uyanmaya su içiyor alışkanlık gibi oldu o yüzden gece kuru olması imkansız ya önce su olayını bıraktırmam lazım onu çözemedim daha gece 2 kere bez değiştiriyorum ben
(762 puan) tarafından
Keske yapmasaydınız. Annem kızım ilk dogdugunda asla gece bezi değiştirme alışır bezi bırakacgın zaman. Zorlanırsın derdı ben hıc bır zaman degısrımedım bezını gece cok sukur gece hıc fıremızmolmadı kı gece 2 defa su içer
(237 puan) tarafından
Bilmiyordum ki işte iş isten geçti
(237 puan) tarafından
Gece üstü başı ıslak oluyor bez dolmuş oluyor ama nasıl değiştirmeyeyim ki orası da var
(762 puan) tarafından
Kullandığınız bezle de alakası vardır
0 oy
(6,339 puan) tarafından
Yatağına 7 kez Ayetel Kürsi oku canım 
(237 puan) tarafından
Normalde uyumadan okuyorum ama 7 kere değil okuyayım bu gece hemen
0 oy
(665 puan) tarafından
Diş ağrısı çekiyor olabilir canım benim.kizimda o ayda gece 2 dedimi ağlıyordu çığlık.kiyamet sonra baktım ki azı dişleri çıkmış çocuğun derdi oymuş 
(237 puan) tarafından
Olabilir dişlerine bakmadım bı bakayim
0 oy
tarafından
cnm nazar dualari ac dinlet
(237 puan) tarafından
Deneyeyim onu da Allah razı olsun
tarafından
amin cnm duzelir insallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 103 göst.