0 oy
1,063 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Arkadaşlar önceden de buraya birçok sorunumu yszdim. Başka bir konuya değinmek istedim bu konuyu eleştirenler lütfen geri çıksın beni anlamanızı istiyorum. Eşimle ne zaman tartssak olayı tatlıya baglayamiyoruz bende yaklaşık bir ay boyunca akışına biraktm neyse eşim her zaman ya işten gelir gelmez duşa girecek ya o yüzden yaklssirdi bana cinsel anlamda, yada beni tesadüfen beni soyunuk gördüğünde yada canı istediginde bende bir tastrma varsa çözme taraftarıyım yoksa adapte olamıyorum hicbrseye. Derseniz ilişkiden sonra zaten insan barisiyir diye öyle değil işte bir gün sonrasında kaldgmz yerden devam ve kendimi utaniyorm ama gerçekten böyle kullanilms gibi hissediyorum. Sadece o iş için yaklasir bitti mi arkasni dönüp yatar hatta ayrı yerde yatar. Bende bu durumdan sıkıldım evet günah da diceksiniz ama yaklastiginde istememeye basladm bir yok dedm iki yok dedm demedi ki neden istemiyorsun diye zaten oda biliyor farkında neden istemediğimi soğudum açıkçası cinsellikten. Ve bazı hatalarını gördükten sonra. Dün ise banyodan ckmistm maç izledi işten geldgnden beri maçı bitti bende tam uyuyacam yaklasti ve bir gün önce salça dün işte konserve yapmistm . Yorgunum dedm gerçeği söylemek gerekirse yine kactm çünkü ben sorunlarımı içime atarken oda herşeyin farknda olup cozmedigi i gördüğüm için yaklssmak istemedm. Büyük yemin etti daha sana yaklasmam diye. Sen gorurusn diye tehdit etti. Bende bugün dedm ki gideym yanına giyindm suslendm yanlış şeyler yapmasn şeytana uymasin dedm gittm ve beni itti istemedi kaçtı bildiğiniz. Kaç haftadır zaten aramız açık bana bunun için yaklaşıyordu tek bir kere kabul ettm sonrasında yine hicbrsey cozulmemisti bende ilişki istemedm sonrasında. Bugün gittgmde sanki o gitmisde başka biri gelmiş kin nefretli gözler bı kscisi vardı anlatamam gözümün içine bakarak bizim bu hayatımız bitti ddi bende zaten sogumustm neden yok diyorm diye bir gun sormadn bende şuan soyluyorm sana kadinligim bitti dedm. Yani buraya yazmak istedim . Lütfen kırıcı olmayın yorumlarda

23 Cevaplar

0 oy
(196 puan) tarafından
Aslında bi yerde okumuştum erkeğin  seni cinsel obje olarak görmesi olarak değil de ona göre kendince barışma aranızın iyi olma çabası, bi de erkekler yönünden cinsellik sizi sevdiğini arzuladığının bi göstergesiymiş, bence oturup açıkça iletişim kurun ben şunlara kırgınım sen benim gönlümü almadan bu şekilde yanaştığın için sana uzak davrandım falan diye açık açık konuşun o da anlatsın yoksa iletişimsizlik insanı birbirine düşman edermiş
-Reklam-
0 oy
(120 puan) tarafından
Evlilikte olan şeyler cnm takma kafana valla benim annemle babamda birbirini yiyordu kavga dövüş laf kavgası.. herşeyi söylüyorlardı bibirine babam başka kadınla evleneceğim derdi anneme sırf onu kizdirmak için Annemde güle güle bende başkasını bulayım da gör derdi.. sonuç 35 yıllık evliler ve şuanda birbirlerinin kıymetini o kadar iyi biliyorlar ki şimdi gencikte ki kavgalarına gülüyorlar Rabbim feraha kavuştursun insAllah yuvanizi
0 oy
(465 puan) tarafından
Sıkma canını takma kafana bizde de oluyor ara ara aynı şeyler sizde çocuk yok bizde var gider kızın yanına yatar yada beni istemez yatağa arada garip triplere giriyor 6 yıllık evlilik bu evlilikten dünyaya gelmiş iki tane çocuk... Son zamanlarda umrumda olmuyor artık onun bana davrandığı gibi davranıyorum bende 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 258 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kizannesi (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 721 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde nilimsi (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 984 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde Selinpoyraz (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 4,043 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,339 puan) tarafından soruldu

381,736 soru

11,428,230 cevap

34,988 kullanıcı

...