0 oy
702 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhaba. 4 ay önce sezaryenle doğum yaptım. Hamileliğim boyunca sıkıntılı oldugu için Dr ilişkiyi yasaklamıştı. Doğum yaptıktan sonra 2 ay ben şehirdışında annemlerde kaldım yardımcı oldular bana. Neyse sonra bir araya geldik ama o kadar süre ara verince sanki birbirimize yabancı olmuşuz. Sadece 1 kere birlikteliğimiz oldu. Aslında benim isteğim var ama o soğuk. Aldatma vs de aklınıza gelmesin yok öyle birşey ne yapmam gerek bilmiyorum. Bebek beni haliyle yoruyor. Eskisi gbi kendime de bakamıyorum. Ondan belki de bilemiyorum. Sizlerde de aynı durum oldu mu? 

7 Cevaplar

+2 oy
(62 puan) tarafından
Böyle şeyleri pek konuşmam ama 3 Aylık bebeğim var bizde de doğal olarak işler eskisi gibi değil :) ikimizde çok uykusuz yorgunuz yeni hayatımıza alışmaya çalışıyoruz bebekten kalan fırsatları uyuyarak yada işimizi gücümüzü hallederek değerlendiriyoruz. Bence bu çok normal zamanla düzelir
tarafından
Bende aynı durumdayım canım eşimde değil ama bende bı uzaklaşma var bebek yordukca. Uyumak istiyorum
-Reklam-
+1 oy
(1,428 puan) tarafından
Eekek bu kadar uzun süre asla dayanamaz Allah korusun kötü şeyler izlemesin sen yanaş annelik ayrı eş durumu ayrı
(1,428 puan) tarafından
Öyle bi dünya yok bacım adamın içinde olan şey 1 2 hafta tamam 1 ay tamam ama daha fazlası asla olamaz ya sıkıntısı vardır yada bilemicem olabilir mi Allah aşkına 1 yıl olmamak önce hamilelik şimdi doğum asla asllaa
(850 puan) tarafından
Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz ki
(6,681 puan) tarafından
Aynen katiliyorum+++
(7,177 puan) tarafından
Bekar bir insan için değil ama evlilik hayatı yaşayan bir insan bence de o kadar dayanamaz . İlla ki kendi kendini rahatlatıyordur çünkü vücudu bu şekilde tasarlanmis erkeklerin . Öyle olmasa gece ruyalanma oluyor maalesef...
(1,428 puan) tarafından
Allah aşkına bi mantık ya belki eşiyle başka şekilde ihtiyaç gideriyodur ama yapmadan asla dayanamaz nasıl dayansın adamın fıtrat gereği zaten elinde olmasa bile
0 oy
(1,850 puan) tarafından
İşte ben buna çok kızıyorum Dr yasakliyo ya hani sanki bu bizim elimizdeki birşeymis gibi 
0 oy
(415 puan) tarafından
İnsan yoruluyor canım ya benim doktor yasaklamadi hamilelikte sıkıntı olmadı doğum yapalı 4 ay oldu ben yorgunum eşim yanaşıyor kirmiyorum onu ama bende sen gibi uykum geliyor bebek uyumisken mutfağı mi toplayım yemek mi yapayım uyayim mi insan adapte olamıyor benim de yorgunluktan canım istemiyor
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Benım esim askerde geldımı zaten dogumuma 1 ay kalcek 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Aklına aldatma vs getirme canim 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,095 göst.
23 Kasım 2020 Aile kategorisinde Lena111 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 962 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde Selinpoyraz (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,099 göst.
14 Mart 2020 Aile kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 383 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,360 soru

11,325,185 cevap

34,777 kullanıcı

...