0 oy
110 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Üç senelik evliyim  üç yıldir aynı evde yaşıyorum bir oğlum var ev sahibim opsesif temizlik hastası üç yildir duymadığım hakaret kalmadı ev sahibinden ne kadar temizlik yaparsam yapayım her yerde hakimda olmadik şeyler söylüyor hesap soruyorum özür dilerim diyor sonra yine aynı komşular var yaşlı kişiler kızım taşın her kiracıya aynı şekilde davranıyor ev sahibin diyor bir yıldır ev arıyorum ya kira çok uçuk ya ev sahibim engel oluyor evi tutmama bir şekilde lütfen dayanacak gücüm kalmadı dua edin bana arkadaşlar lütfen İzmir Buca'yesilbaglarda oturuyorum buralarda olan arkadaşlar varsa bildiğiniz kiralık yer varsa haber edin lütfen 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay Allah gönlünden geçeni kabul etsin inşallah . Gönlüne göre bir ev bulursun inşallah . 

Sen de bana dua et . Kaynanamla birlik yaşıyorum . Eşimin borcu bitsin de ayrı eve çıkayım 
(8,563 puan) tarafından
Gamze misin ? Onun ismidr cupcake ydi
(100 puan) tarafından
Teşekkürler canım rabbim inşallah nasip etsin gönlündeki ni
tarafından
Evet cnm benim
-Reklam-
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Ev sahıbıne ne benım evımden   . Bende bır buçuk sene oturdum altlı üstlü ama hesap vermedım sımdı karsımda temızlık hastası herkes evınde hasta olsun vallah bana laf dıyemez fırsat verme sene 
(100 puan) tarafından
Canım kadın resmen deli yemin ederim binaya sinek girse kovuyor herkes evime gelmeyi bıraktı kadının hakaretleri yüzünden alt üst oturuyoruz üstten hep pislikler atıyor baş edemiyorum onunla istediğim kadar cevap vereyim boş deliricem en son
(2,295 puan) tarafından
Kapı açmam kovarım o kım Allah hatırlj ev sahibi versın
(100 puan) tarafından
Kapıyı açmıyorum arıyor telefonu açmıyorum çıkıyor apartman kapısında hakaret ediyor bütün mahalle dinliyor lütfen dua edin çıkayım buradan başka çarem kalmadı delirmiş gibi kadın dertleşmek dua almak için buraya yazdım üstelik bir yıl durmadım evde bebeğim yoğum bakimdaydi hastanede yatıp kalkıyorduk eşimle esyalar için kira verdik durumumuz olmadığı halde hadsiz hesapsız zam yaptı
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah 
(100 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağol

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 149 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Gammmze (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
0 oy