0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (437 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bir arkadasın tanıdığı hocası varmıs o düzenli olarak baktırıyor. Adını annenin adını söylüyormussun işte o da bişeyler diyormus sana. Dolandırıcılık vs o onlamda sormuyorum dini anlamda cevap verebilecek olan var mi

Gelecekten haber verme anlamında değil de sende şu var diye söylüyor ( nazar bağlama büyüsü ket büyüsü soğutma büyüsü vs ) veya bişey yok diyormus

9 Cevaplar

+3 oy
(2,762 puan) tarafından
Kuzum o adam yıldıznameye bakmıyor öncelikle onu soyleyeyim. Eğer bi hoca anne ismi istiyorsa o adam cinlerin en tehlikelisi olan ifritle iş birliği icindedir. Yildizname adı altında arkadaşın dolandiriliyor. Bildiğin musallat olsun diye yol tarifidir anne adı vermek. Başınıza bugün bişey gelmezse yarın çok büyük sıkıntılar gelir. Cinler sizi inandiracak kadar doğru konuşur ama yalancidirlar. Hayatınızı sıkıntıya sokacak yönlendirmeler yaparlar. Arkadaşına söyle gitsin tövbe etsin. Özellikle başından hacamat olsun. Çoktan bedenini kullanmaya baslamislardir. Kafasını yonetiyorlardir.
(437 puan) tarafından
Aklımdaki şey.. bende dedim anne adı istrniyorsa çokda iyi bi hoca değildir dedim başka türlü nasıl bakacak senin soyundan bakıyor öyle olması lazım falan dedi bende pek anlaöadıgım için bu işlerden ısrarla kötü ye savunamadım. O arkadası da yolundan döndürmek isterim yaa çünkü şu an da bçyle değişik biraz
(2,762 puan) tarafından
Eee bacım değişik olmaz mı bildiğin kukla gibi oynuyorlar kadını.
(710 puan) tarafından
Ayyy yorumun beni korkuttu. Bu kadar şeyi nerden biliyorsun
(2,762 puan) tarafından
Biraz araştırma ve bu konu da okunacak alimlerin kitapları aslında daha nicelerini bize bildiriyor. Dikkatli olmak zorundayız.
-Reklam-
+1 oy
(2,651 puan) tarafından
Rahmetli dedem bakarmış annem demişti dini boyutunu bilmiyorum ayrıca hocaymış aynı zamanda
+1 oy
(362 puan) tarafından

hareketleriyle yağmur, kar vs. yağdıran güçler olarak görmek ve büyü ve falcılığa alet etmek, burçlar ilmiyle, Yıldızname ile ilgisini kurup, insan kaderine hükmettiklerini düşünmek ve öyle inanmak küfür olarak nitelendirilmektedir. Çünkü insanlara ve tabiata hükmeden yegane güç ve kuvvet, kainatta kendinden başka güç, kuvvet ve kudret sahibi olmayan Allah’ın gücü ve kuvveti, Onun iradesi ve kudretidir. O dilemedikçe hiçbir şey olmaz

(2,325 puan) tarafından
İşte bu yorumu aradıö
+1 oy
(4,988 puan) tarafından
Yildiznameye baktirmak şirktir. Gaybi yalnız Allah bilir. 
+1 oy
(2,325 puan) tarafından
Yıldız olunca fal olmuyor mu??? Her turlusu günah.. El falı  taş falı yıldız falı kahve falı ısım degısınce işlev degısmıyor 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Yani gelecekten haber verdiği için fal gibi biraz.Gunahtir diye düşünüyorum.Bununla ilgili bilgi vardır heryerde.Arastirip ogrenebilirsiniz
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Benim k.baba gitmiş baktırmaya. Annemin adını istediğinde annem dedi ki bu adam büyü yaptıracak çünkü büyü ve kötü işler için anne adı istenirmiş. Benim rahmetli dedem imamdı o söylerdi. Yıldızname dşye bir şey yok yapan ve yaptıran içinde çok büyük günah. K.babayla görüşmüyoruz yapturdıysa da Allah ona geri döndürsün. 
0 oy
(710 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Valla hiç bilmiyorum. Yakınından bile geçmesin derim. 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Arkadaşın kafayı takmasın öyle şeylere günahtır herseyi Allah bilir 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 133 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Cicek03 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 549 göst.