0 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Hislerim mi kuvvetli kalbim mi temiz bilmiyorum ama arkamdan çevrilen şeyler genelde önüme düşer söylenen yalanlar bir bir ortaya çıkar bana kötülük yapan her türlü belasını bulur hepsini de genelde evde ayaklarımı uzatmış bir şekilde otururken öğrenirim ve görürüm.

11 Cevaplar

+2 oy
(2,844 puan) tarafından

Yalancının mumu yatsına kadar çünkü:)

(111 puan) tarafından
Aynen gülüm aynen Rabbim doğru insanlarla karşılaştırsın
-Reklam-
+2 oy
(2,351 puan) tarafından
Dıyordum kı bugünde nasıl saçma post açılacak .... 6. Hıs demek bır olay olmaya yakın hıssetmek demek mesala kötü bırseyde el ayak tıtremesı olmadan önce... Rüyalarda uyarılmak temız kalplılıktır. Temız kalplı bırı ben temız kalplıyım demez insanların basına gelene de sevınmez.. Bence vır daha gözden gecır kalbinı
(111 puan) tarafından
Herkes kalbinin ekmeğini yer çok şükür aç kalmadım şu zamana kadar demek ki kalbime verilecek ekmek var post saçma değil böyle yorum yapanlar saçma nasıl +++ alırım adlı çalışma hadi bakalım
(2,351 puan) tarafından
Bak bu da kötülük mesala artı almak ıcın yapmadım ama neyse
+1 oy
(1,094 puan) tarafından
bu hissin değil ki 

RABBİMİN YÜCE ADALETİ 
(111 puan) tarafından
Bu adaletten herkese hak tanımıyor Yaradanım kalbin temiz niyetin iyi olması lazım
(1,094 puan) tarafından
herkes yaşattığını yaşar yaşamadan ölmez
(2,351 puan) tarafından
Nıyetını çok da ıyı görmedim ben mutavazılık yok
(48,731 puan) tarafından
dün namaz kalbim temiz diye arkadas degil mi
(111 puan) tarafından
Bana mı dediniz niyetini iyi görmedim diye
0 oy
(736 puan) tarafından
O bendede oluyor canim bende rabbim tarafindan korundugumu dusunuyorum hatta once daha cok olurduda nu ara pek bisey olmuyor 
(111 puan) tarafından
Demek ki bu ara söylenen yalan çevrilen iş kötülük eden yok olmasın inşallah
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kız hisle alakalı değil ki bu adalet yerini buluyor her şekilde benim 6. Hissim kuvvetlidir mesela birine baktık mi nasıl biri anlarım fazla samimi falan olmam sonra tahmin ettiğim gibi biri çıkar 
(111 puan) tarafından
Hisle alakalı değilse kalbim temiz o zaman gülüm :)) çok insan tanıdım karşısındakinin kötü olduğunu ben gördüm hissettim o içli dışlı olduğu halde göremedi hissemedi kalp kirli niyet kötü olunca Rabbim göstermiyor
(7,376 puan) tarafından
Öyledir canım zaten ne gelse temiz kalpliligimiz elimizden geleni yapmamizdan geliyor ona rağmen konuşuyorlar ona rağmen kulağımıza gliyor
(111 puan) tarafından
Güzelin dedikodusu çok olur gülüm
(7,376 puan) tarafından
Teşekkürler tatlım öyle demekki
(3,119 puan) tarafından
Kalbi kirli olmayınca görmüyor hissetmiyor ne demek ? 6. Hissiniz ile Kalpleri de mi görüyorsunuz cenâb-ı Allâh demekki bazılarının gerçek yüzünü göstermeyip o kişileri imtihân ediyor.
0 oy
(864 puan) tarafından
Bende ayniyim ya icime bi darlik dusuyo sonra ne oldugu onume pat diye cikiyo 
(111 puan) tarafından
O an darlık düşünce huzursuz oluyo insan ne olacak niye böyle oldum diye ama sonra ortaya çıkınca ki rahatlık paha bicilemez değil mi :)
(864 puan) tarafından
Kesinlikle öyle :))
0 oy
tarafından
Rabbimin adaleti şaşmaz bir bakarsın hop direk oldu bi bakarsın biraz zamann olur ama elbet olur 
(111 puan) tarafından
Muhakkak
0 oy
(105 puan) tarafından
Konudan bağımsız eşinle ilgili sorunu ne yaptın canım 
(111 puan) tarafından
Ablamdayım gülüm oda memleketine gitcekti  varmıştır heralde bilmiyorum
(105 puan) tarafından
Pislik yaa bide gitti düğüne ha süründürür bin pişman olsun bosayacakssn ztn bı gün aklı gelecek başına ama geç olcak
(111 puan) tarafından
Bende onun umurunda değilim demek ki gittiğine göre oda benim değil zaten boşancam Allahin izniyle
(105 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun Canm benim
0 oy
tarafından
Eşimin amcası karısı kızları beni pek sevmezler hissettiriyolarda bunu bana arkamda önümde ne konuşsalar istemsiz bi şekilde işitiyorum rabbime havale ediyorum.. çünkü benim görümcem benim başıma ne ettiyse şimdi El evinde kat kat yaşıyor bedelini .. bende öyleyim ben yakın daha kurmak istiyoken onlara yakın illaki bi engel çıkıp onlardan uzaklaşmamı sağlıyor rabbim yardım ediyor sırf onlarla daha fazla samimi olmamak için rabbim koruyor beni herkesin niyetini biliyor kalbimizide biliyor,,
0 oy
(624 puan) tarafından
Balık burcu musunuz merak ettim
(111 puan) tarafından
Başak burcuyum
0 oy
(150 puan) tarafından
Hiç kimse iyi değil canım sadace Allah iyi yorumlarda baya bı övmüssun kendini
(111 puan) tarafından
Kendimi övmekle ne alakası var kendimi nerde övmüşüm Rabbim iyilerin en iyisidir muhakkak ama kimse iyi değil ne demek bu dünya dönüyorsa iyilerin bebeklerin ibadet edenlerin yüzü suyu hürmetine demek ki siz iyi değilsiniz ben kimse değilim
(150 puan) tarafından
Ben sana kötüsün demedimmki övmussun bariz yani gorunuyor yada bana oyleglyor
(111 puan) tarafından
Sana öyle geliyo ben kendim övmem bırakırım el beni övsün;)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 278 göst.
20 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Yavrunun annesi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 159 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu

380,997 soru

11,406,252 cevap

34,944 kullanıcı

...