0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (1,824 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar kardeşim Hakkari de sınırda asker ayağı kırılmış ama hastaneye göndermiyor sarıyorlar sadece 1 haftayı geçti buna ne yapılır Allah için bir şey diyin mosmor olmuş parmakları ayağı korkuyoruz daha kötü olacak diye asker olanlar belki çözüm bilir üsteğmen izin vermemiş hastaneye gitmesine 

4 Cevaplar

0 oy
(2,295 puan) tarafından
Niye izn vermiyorlar ki
(1,824 puan) tarafından
Sınırdalar canım araç yokmuş özel araçla bazı günler ulaşım oluyormuş yemek için falan
-Reklam-
0 oy
(714 puan) tarafından
Ben hakkarideyimde niye göndermiyorlar ki
(1,824 puan) tarafından
Sınırdalar araç yokmuş özel bir araçla bazı günler geliyormuş ama üsteğmen gerek yok demiş doktora. Doktor da film görmek lazım kırık boyutunu bilmiyorum demiş
(714 puan) tarafından
Valla bilemedim canım eşim öyle yetkili biri değil keşke yardımcı olabilsek
(1,824 puan) tarafından
Sağol kuzum valla bizim de elimizden bir şey gelmiyor ya kendi komutanı artık rütbesi neyse baya tartışmış üsteğmen le ama çözüm yok yani sevilmeyen de biriymiş zaten
(714 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah kötü birşey olmaz
0 oy
(133 puan) tarafından
Asker devletın goz bebegı hıc bır komutan boyle bır rıskı goze almaz aakerın parmağı kanasa bıle gotururler. Asker cok kıymetlı cunku. Kardesın bırseylerı eksık anlatmış 
(1,824 puan) tarafından
Valla bende öyle biliyordum ama orda durum farklı galiba çok sıkıntılı bölge diye mi nedir ya da o komutanın şahsi gıcıklığı bilmiyorum ama ayağı gördük kuzum telefon veriyorlar haftada 4 gün
(133 puan) tarafından
Yanı kardesın kacmak için ayagını kırdıysa belkı onlarda bunu anladıysa. Bılemıyorum muhakkak sebebini kendisi bılıyor. Eksık anlatıyor emın olun
(1,824 puan) tarafından
Yok kuzum ya kaçmak istese para var zaten biz yalvardık bedelli git diye öyle bir çocuk değil emin ol kendi istedi gitti
(1,824 puan) tarafından
Hem şu ithamınız cidden canımı sıktı hadi bilerek kırdı ***** diyelim onu hastaneye götürüp getirmek zorunda deği mi ben mi yanlış biliyorum
(710 puan) tarafından
Sizin yakınınızda hiç 5.bölgede çalışan askeriniz yok galiba. Hiçbir şey bilmeden havadan konuşuyorsunuz. Elbette asker devletin göz bebeği ama hastaneye giderken yola döşenen patlayıcı sonucu hayatını kaybeden askerimiz var bizim. Bilmeden konuşmak ne güzel.
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Benimde eşim Hakkari de dağda düştü tutanak tutulmadığı için kendini çok savunamadi mahkemelerde 

2 yıldır hâlâ davası devam ediyor 

2 defa dizinden ameliyat oldu 

Kardeşin mutlaka tutanak tuttursun 
(1,006 puan) tarafından
Allah korusun önemli bisy olduysa ayağına gazilige başvurmasi ya da hastaneden rahat rapor alması için tutanak lazım
Eşim diyor bizim bir arkadaşın serçe parmağı kesildi gazı oldu
Benim eşim dizinden 2 defa ameliyat oldu dizinde kas kalmadı ağır kaldiramiyor gazilige başvuramadi tutanak sorun oldu
(1,824 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun kuzum size de. Kırık demiş doktor ama bilek mi ayak kemiği mi bilmiyorum film lazım demiş sorun ulaşım sanırım ama 1 hafta oldu yani istese gönderir bir kişinin yüzünden bir şey olsa Allah korusun tüm hayatı etkilenecek çocuğun yazık günah valla
(1,006 puan) tarafından
Benim eşimde dağda beklemiş hemen goturmemisler biz nisanliydik o dönem her yeri mosmordu fotoğraf atmıştı bana
Rabb'im şifa versin bı daha kaza bela vermesin inşallah
(1,824 puan) tarafından
Amin canım sağolasın en son cimer e yazcam sanırım bakalım inşallah gerek kalmadan götürürler
(1,006 puan) tarafından
İnşallah canım Allah yardımcısı olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 201 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde GIZEM YABANERI (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Duygu_cuk (30 puan) tarafından soruldu
+2 oy
33 cevap 1,043 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gunani (13,841 puan) tarafından soruldu