+1 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
2 gündür kafam kasınıyodu terliyodu sacımın içi ondan dedim bugünde cogaldı kasıntı bit taragı vardı evde taraga geldi hep şimdi bir saat temizledim ne yapmam lazım bana fikir verin ne olur çıldırıyorum

11 Cevaplar

0 oy
(193 puan) tarafından
bit ilaci eczandn almlsn
-Reklam-
0 oy
(122 puan) tarafından

Terledin diye mi bitlendin kız nerden bulaştı? Ayyy gece gece kaşıntı tuttu benii postu görünce :woot:

(997 puan) tarafından
Yemin ederim aynen benimde öyle kaşıntı tuttu :D
0 oy
(8,947 puan) tarafından
Ayy okuyunca kaşınmaya başladım. Bit ilacı al bence. Kızın mi var..ondan mı bulaştı 
0 oy
(736 puan) tarafından
Paranit fiye bi ilac var sprey sirkelere kadar ölduruyo onu yap sonra 1 hafta sonra gene yap biter bizde oglumla ben bitlendik gorumcemin kizlarindan gevti yup evi dezenfekte ettim yastik yuzleri vs heryer
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bit iyidir iyi kirli kanı emer bişi olmazzzz
0 oy
tarafından
Bit ilacı bit tarağı al banyoda bol bol tara saçını inşallah geçer 
0 oy
(54 puan) tarafından
Bana kizacaklar olur belki ama ben sinek ilacı varya seltox o kurtaricim olmuştu. Hicbr bit ilsci işe yaramadı. Onu siktim başımı yazmayla kapattm kaba almsdi bı sure sonra taradm bit tarafıyla hepsi döküldü. Saçlarımı yikadm sonrasında bit ilsci kullandım ve geçti. En işe yarar seltoxtu dene pişman olmicaksin ama sakın soluma 
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Paranit al eczaneden kokten cozum.
0 oy
(2,453 puan) tarafından

Ay bende 5 gun once ayni sekilde gece taradigimda gordum sok oldum. Hemen eczaneden bitbit diye bi sprey var. Yag bitleri boguyomus onu sikıp yarim saat beklettim sonra yagla taradim. Olenlerde dustu, sonra 6 7 saat o yag kafanda kalicak aksama sampuanla yikadim. Kendi sampuani var ikili satiliyo onla yika 2 3 gun yikandigimda anca arindi ama bitler yok suan. Ertesi gun yine gunde 3 kere taradim 2 3 tane sirke yakaldim. Ondan sonraki gun taradigimda hic yoktu. Cocuk ben esim hepimizde cikti. Cocugu erkek oldugu icin direk kazidim :D bir de kizlara bulasir derler :D esimde de 1 2 tane cikti o da sacini kestirdi kisa temizledikten sonra. Evdeki nevresim en son giyilen tisort yastik kiliflari vs onlari da 60da yikadim.

0 oy
(646 puan) tarafından
Sirke ile iyice islat yazma tak 7 8 saat beklesin sonra tara yika
0 oy
(762 puan) tarafından
Allah kolaylık versın kız kardeşime gelmişti evı kırkladık resmen. Deterjan ıle yıkadım ozon yagı doktuk neler neler sureklı yıka ve derın derın tara kendını gitsedw sirkesi gitmez  duşun içinde tarak etrafa yayılmasın

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 323 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 190 göst.
13 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 346 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zeynnpp (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
24 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mhmd8mrn (5,917 puan) tarafından soruldu

380,149 soru

11,380,404 cevap

34,869 kullanıcı

...