0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar oğlum 3 aylık baston bebek arabasımı almalıyım yoksa kabin boymu travel bebek arabası almak istemiyorum e bebekteki çalışan kabin boyu önerdi

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,228 puan) tarafından

image

bunu aldim bende
tarafından
Aslında çift yönlü olması çok iyi sanırım benim attığım rezimlerdiki çift yön değil kullandınızmı bunu acaba nasıl
(1,228 puan) tarafından
Yeni aldım bende daha gelmedi arkadaşım da gördüm aşırı rahat bebeğide rahat ediyor dedim bende aynısını alayım
(1,012 puan) tarafından
Bende bunlardan aldim civilin baby enzo. Cok rahat oglumda da cift yonlu kullanmistim.bence cok kullanisli oluyor da. Benim kiz binse bi cok rahat edecek ama yürümeyi sevenlerden :)
-Reklam-
0 oy
(692 puan) tarafından
Allahım baston araba kadar rahatı var mı bu dünyada kayınbabamlarda ikinci el vardı yok ben kullanamam falan diyip hiç almadim senin attığın resimlerdekinden vardı onu kullanıyordum bı gün gaza geldim getirdim bastonu tertemiz yıkadım kullanmaya başladım bendekini hemen kaldırdım kaldırması indirmesi kolay sürümü çok kolay hem yatırma özelliği sayesinde diğerinden farkı yok çocuk için anne için. Büyük fark var aşırı kolay 
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Hep kabin boy olanlardan istedim ne güzelleri var nette ama çok aşırı pahalılar. O yüzden baston diyorum. Tam yatar baston bebek arabası kullanımı çok pratik oluyo. Fotolardakileri bilmiyorum. En son e bebekten en ucuzunu almıştım çok memnundum :) 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Çok küçük daha o yüzden travel ilerde kesinlikle kabin boy 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 245 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Berfinisa (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde Venedik42 (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
21 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yildizz (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Tugce12. (590 puan) tarafından soruldu

381,547 soru

11,422,782 cevap

34,981 kullanıcı

...