0 oy
84 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Arkadaslar ben 34 haftalik.hamileyim ilk aylarda esim  uyurken gozunun onune Enes ismi yazilmis.altin harflerle belli belirsiz.hatirliyor Enes ismide gorumcemin oglunun adi oda 15 yasinda biz sonra Yusuf ismine karar verdik.dsha dogrusu esim.Yusuf dedi.Kayinvalidem aradi hocaya.sordum.ruyasinda gorduklerini koymalari daha.makbul demis hoca Enesmi koysaniz.siz bilirsiniz yine dedi bende esime biraktigimi karismadigimi soyledim. SIMDI o oyle deyince benimde aklima.takildi esim.acaba yegeninden dolayimi konusup gorusunce o ismi gormus olabilir yada makbul olan o isimmi ama aylardirda.Yusuf.diyoruz.oyle.seviyoruz agzimizds alisti napsak bilmiyorum ben gercekten esime biraktim bu isim olayinin icinden cikamadigim icin 

3 Cevaplar

0 oy
(1,277 puan) tarafından
Yusuf Enes olsun
-Reklam-
0 oy
(413 puan) tarafından
Sizde ikisini koyun 

Yusuf enes
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Canim kanal 7 deki hocayada sordular boyle bi durumu ruyalarin baglayiciligi yoktur ruyada gordum illa o olacak diye bi durum yok dedi ama yusuf enes te guzel isim oldu benim yegenimde yusuf ❤️
(4 puan) tarafından
Nasil bir kisiligi var yegeninizin
(2,687 puan) tarafından
Askere gidicek yakinda :) biraz asi dir kendileri :) eglenceli sevecen girdigi ortama hemen ayak uydurur konusmayi eglenmeyi sever cevresinde sevilir tutumlu annesine duskun :)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 347 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 343 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Sevdaaa06 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (165 puan) tarafından soruldu