0 oy
504 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

3 de kimse girmesin buraya :) admin ile baş başa kalmak istiyorum :) 

Bilirsiniz ya yarışma var... ya da uyuya kalin çocuk uyansin koca yemek istesin :) bir bahane olsun :) giremeyin :)

Şaka şaka ya hekres 3 de hazır olsun çok kan dökülecek :)

8 Cevaplar

0 oy
(10,046 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ayy heyecanlandım yaa:D ama dur heyecan heyecan olunca yapamam. O değil de çok hızlı olmam lazım. Eşim çalışıyor bugün, kayinvalidemi çağırdım o saat Asena'ya baksın diye:))))
tarafından
Vayy duzenege bak ben napcm :) koca vardiyadan geldi uyuyo kalkar 3 gibi :) oğlum da 3 de uyanır hepsi 3 mübarek :) ben sorcagi soruları tahmin ediyorum hazır yazdım bkliyorm hahaha :)) başka çarem yok
(10,046 puan) tarafından
Anamm hepsi harbiden saat 3e mi ayarlı:D valla ben de baya not aldım bakalım nasıl olacak, kaybetsemde üzülmem :)) bol şans o zaman ❤❤
tarafından
Bende üzülmem :) not akdim bende bakalım hayirkisi sana da bol şans :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Heyecan doruklara çıkmış sanki :)

tarafından
Yok ya işin esprisi bu :) eğlenceli olck sonra kavga çıkmasın sa
tarafından
Bende merak ediyorum kim kazanacak diye :)
tarafından
Hayırlısı iyi olan kazansi
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Okudun mu kız :D 
tarafından
Okudum tabi sen :)
(2,865 puan) tarafından
Sadece ilk 30 sayfa :D çocuğum aşırı huysuz durmuyor ki
tarafından
Çok okudun bile huysuzla :))) valla benim ki de durmuyo ki 1 yaşına gircek tepemden inmiyo bende ona okudum sesli sesli öyle bitirdim
(2,865 puan) tarafından
Benim ki sürekli bağırıyor sürekli ağlamaklı kucak müptelası oldu gitti.  Akşam uyuturken bende bayılıyorum artık :D kitap okumayı bırak eşim eve gelene kadar wc ye gidemiyorum :D
tarafından
ben oyle bisey anlamam tv açıkken kitap okurum ama elayla uğraşırken bişey anlamam:)
0 oy
tarafından
Ben cook onceden okumustum bidaha okuyamadim su ara beni elediniz ama bildigim yerden gelirse affetmem :)
tarafından
Sorun yok :) ne olck 1 kişi kazancak bizde kazanamasak bişi olmaz güzel bilgiker edindim
tarafından
Kesinlikle sayesinde birsuru insan okumus oldu gercekten son yillarda ozellikle tum evebeynlerin okumasi gereken bir kitap
tarafından
Aynen öyle inşallah okunur
0 oy
tarafından
Offff offfff hatçe.  Bi bitiremedim kitabı. Niye böyle du anlamadım ya tlfndan okuduğum için heves olmadı heralde 129 takılı kaldım 
tarafından
Kitabi temin et oku illa yarışma için deil yavrum ,:)
0 oy
tarafından
Hehehh ben yokum :) herkese özelden mesaj atarım saat 3 te onlar onu okurken sen adminle çabucak yazış emi :) herkese başarılaaar... Değişik bişiy olacak sanırım bekliyorum izlemek için :D
tarafından
Eminim bak diyorm ben kazansam dedikodu çıkar veya başka biri kazansın admin onu seçti der çok iyi olmicak bana göre
tarafından
Yok daha neler, onuda mı görürüz! Bunu değil söylemek düşünmek bile kul hakkı, ne diyim.. Gerçi olur mu olur, denir.. ama güvenmiyorsalar katılmasınlar, katılıyorsa da fikirlerinede zikirlerinede sahip çıkmalılar bence.
tarafından
Aynen öyle bana öyle geliyo şahsen dun akşam ki gibi karışır burası ama inşallah oyke bsii olmaz
0 oy
tarafından
Kazanandan yemek ısmarlamasını istiyorum bencilsem kimene :D
tarafından
Ben ismarlarim sana :) nerde oturuyosn
tarafından
Hatçe zenginsen birde bana ev al kız :D
tarafından
Çok zenginim ya kirada oturuyorm :))
tarafından
Fakiriz fakirler fakirsin bu böyle gider :D
tarafından
Ben hayata yeni kipler eklicem :))) fakirdik dicem :)
0 oy
tarafından
Ben evde yokum hatçük 3 e çeyrek kala hatırlat bana tamam mı ara beni 
tarafından
Tamam o saatte ararım :?? Delu
tarafından
Tam 3 de arama bak uyanık 14.45 de ara :))))
tarafından
Tamammn.   :))) Ya yarışma 3 ama kocam 3 de kaldır dedi Yusuf 12 buçuk da uyuyck 3 de kalkck ben napcm ya :))
tarafından
Hahaha bende dışarı çıkmadım evdeyim çocuklar uyur inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esema (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ebru_2810 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 167 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
6 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu

384,720 soru

11,508,294 cevap

35,165 kullanıcı

...